Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

opieka spoleczna

Utworzony przez lala, 19 czerwca 2011 r. o 16:01
Opiekunki nadal chodza w godzinach pracy do ciuchlandi czy to ktos zmieni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co? Powinny chodzić do butików i galerii twoim zdaniem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem to do podopiecznych,ale co złego w tym jak wstąpią do ciupexu... Ach to zazdrośnicy...zatrudnijcie się w opiece społecznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to teraz podopieczni beda sobie sami chodzic i robic zakupy.Nowa pani kierownik MOPS wlasnie dzisiaj oznajmila ze godziny dla chorych ludzi wymagajacych opieki beda obciete a jak ktos sobie zyczy wiecej godzin to musi zabulic z wlasnej kieszeni!Tak wyglada polityka socjalna i prorodzinna PiS-u!Wstyd Panie Burmistrzu zeby szukac oszczednisci na starszych i schorowanych ludziach!Skoro to taki problem dla Pana i MOPS-u to moze wyslac te osoby,juz do niczego nieprzydatne,na Majdanek!Piece jeszcze sa i problem uleci z dymem!Oto nowa polityka miasta w wykonaniu PiS-u i MOPS-u! Cholerne gratulacje!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kol napisał:
Nowa pani kierownik MOPS wlasnie dzisiaj oznajmila ze godziny dla chorych ludzi wymagajacych opieki beda obciete
Kolejny forumowy kłamca.Jest wręcz odwrotnie. Ps: Chyba pisząc to byłeś pod wpływem,bo nie zwróciłeś uwagi na dzień tygodnia i godzinę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaa Andrzej, jeszcze mi powiedz, że w naszym kraju, a szczególnie mieście bardzo szanujemy naszych starych, schorowanych obywateli i szczycimy się doskonale rozwiniętym systemem pomocy socjalnej (może nawet dzięki rządom PiS, burmistrza i nowej kierowniczki MOPS)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Taaa Andrzej, jeszcze mi powiedz, że w naszym kraju, a szczególnie mieście bardzo szanujemy naszych starych, schorowanych obywateli i szczycimy się doskonale rozwiniętym systemem pomocy socjalnej (może nawet dzięki rządom PiS, burmistrza i nowej kierowniczki MOPS)
Mówię Ci.W naszym kraju ,a szczególnie mieście bardzo szanujemy satrych,schorowanych obywateli i szczycimy sie dobrze rozwinietym systemem pomocy społecznej ,ale nie socjalnej.Socjalna to za odrą. MOPS w Krasniku działa coraz lepiej,nie dzięki PIS bo w Kraśniku takowy prawie nie istnieje ,tylko dzięki burmistrzowi,nowej kierowniczce i oddanym pracownikom MOPS-u.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej napisał:
Kolejny forumowy kłamca.Jest wręcz odwrotnie. Ps: Chyba pisząc to byłeś pod wpływem,bo nie zwróciłeś uwagi na dzień tygodnia i godzinę.
Sam jestes klamca!!! Chyba nie chcesz wmowic jak Kaczynski ze biale jest czarne a czarne jest biale!!! Te slowa kierowniczyki padly przy wielu obecnych ludziach i nikt nie doznal zbiorowej halucynacji!!! Wiec nie rob z innych deb***i i idiotow jesli sam nim jestes!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kol napisał:
Te slowa kierowniczyki padly przy wielu obecnych ludziach i nikt nie doznal zbiorowej halucynacji!!! [/quote] [quote name='kol' timestamp='1308521030' post='491457'] Nowa pani kierownik MOPS wlasnie dzisiaj oznajmila ze godziny dla chorych ludzi wymagajacych opieki beda obciete "Napisano poniedziałek, 00:03
Mógłbys powiedzieć co wielu ludzi i kierowniczka robiło w MOPS-ie o północy z niedzieli na poniedziałek??.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej napisał:
MOPS w Krasniku działa coraz lepiej,nie dzięki PIS bo w Kraśniku takowy prawie nie istnieje ,tylko dzięki burmistrzowi,nowej kierowniczce i oddanym pracownikom MOPS-u.
A w czym konkretnie sie to uwidacznia? Bo ja np. mam w domu osobe starszą schorowaną i nie zauwazyłam, zeby cokolwiek sie zmięniło. Nawet nikt nie pofatyguje sie sprawdzic czy jej przypadkiem nie trzymam w piwnicy przykutej do sciany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Bo ja np. mam w domu osobe starszą schorowaną i nie zauwazyłam, zeby cokolwiek sie zmięniło. Nawet nikt nie pofatyguje sie sprawdzic czy jej przypadkiem nie trzymam w piwnicy przykutej do sciany.
Ja mam w domu dwoje dzieci żonę i psa. Do mnie też nikt nie przychodzi sprawdzać, czy ich przypadkiem nie trzymam w piwnicy przykutych do ściany.Skandal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Ja mam w domu dwoje dzieci żonę i psa. Do mnie też nikt nie przychodzi sprawdzać, czy ich przypadkiem nie trzymam w piwnicy przykutych do ściany.Skandal.
Ja nie mówie, o normalnie funkcjonujących członkach rodziny i ich stworzeniach, ale o osobie z orzeczonym znacznym stopniem niepełnosprawnosci, która nie jest w stanie samodzielnie funkcjonowac. I mimo wszystko pomoc społeczna nie przejawia zadnego zainteresowania w jakich warunkach bytują takie osoby. Wychodzą z takiego wygodnego załozenia, ze jak o czyms nie wiedzą, to nie ma problemu. A później nie ma sie co dziwic, że w mediach słyszy sie jak osoby niepełnosprawne i ich opiekunowie, nie mając juz sił radzenia sobie z problemami, w gestach rozpaczy proszą o eutanazje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Wychodzą z takiego wygodnego załozenia, ze jak o czyms nie wiedzą, to nie ma problemu.
Napisz do Donalda aby wprowadził ustawę która nakazywałaby urzędnikom czytanie w twoich myślach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej napisał:
Mógłbys powiedzieć co wielu ludzi i kierowniczka robiło w MOPS-ie o północy z niedzieli na poniedziałek??.
Ale ty jestes poje***y! To,ze wpis zostal zamieszczony po polnocy nie oznaczalo,ze w tym czasie bylo jakies zgromadzenie w MOPS.Faktem jest,ze takie slowa padly o czym mozesz sie dowiedziec od podopiecznych MOPS-u.Ale to tego musial bys uzyc mozgu.....niestety ty masz tylko o jeden zwój nerwowy w mozgu wiecej niz kura zeby na dywan nie nasrać,wiec czego sie spodziewac po tobie....?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Napisz do Donalda aby wprowadził ustawę która nakazywałaby urzędnikom czytanie w twoich myślach.
A z jakiej to przyczyny w moich, jeśli to nie ja jestem osobą, która podlega korzystaniu z pomocy społecznej. Ja jedynie mogę przyczyniac sie do czynienia zła, wykorzystywac takie osoby i brak jakiegokolwiek wglądu w warunki bytowe takich osób moze byc mi na rękę. W koncu do pomocy społecznej nalezą jakies zadania, kontrola wydawanych przez nich pieniedzy. I to, że samotny przykuty do łózka starzec czy głodne dziecko nie zwrócą sie do nich same o udzielenie im pomocy nie zwalnia jednostki pomocy społecznej z zainteresowania sie ich losem i niesienia im tej pomocy. A na razie to to wygląda jakby szukano powodow, żeby było jak najmniej chętnych do skorzystania z pomocy na koszt panstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pracownik gops napisał:
Moim zdaniem to do podopiecznych,ale co złego w tym jak wstąpią do ciupexu... Ach to zazdrośnicy...zatrudnijcie się w opiece społecznej.
W kwestii formalnej: pracowniku/ pracownico GOPS - w ustawodawstwie o pomocy społecznej w RP nie istnieje takie pojęcie jak Opieka Społeczna. Za to Pomoc Społeczna - jak najbardziej (np. MOPS - Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, GOPS - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, DPS - Dom Pomocy Społecznej, itp.).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smerfetka napisał:
W kwestii formalnej: pracowniku/ pracownico GOPS - w ustawodawstwie o pomocy społecznej w RP nie istnieje takie pojęcie jak Opieka Społeczna. Za to Pomoc Społeczna - jak najbardziej (np. MOPS - Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, GOPS - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, DPS - Dom Pomocy Społecznej, itp.).
Smerfetko-Blondynko, pracownik GOPS wiedziałby gdzie pracuje, to tak w kwestii formalnej. Ten mądry bardzo to Ważniak zdaje się był?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Smerfetko-Blondynko, pracownik GOPS wiedziałby gdzie pracuje, to tak w kwestii formalnej. Ten mądry bardzo to Ważniak zdaje się był?
1. Rozczaruję cię anonimie, ale smerfetka nie jest blondynką. 2. Ów tzw. "pracownik GOPS-u" albo nie wie, gdzie pracuje, albo z pomocą społeczną ma tyle wspólnego, co ja z lotami w kosmos Zresztą - zamilkł od dłuższego czasu, i w temacie olewa interlokutorów. 3. Z kolei nie wiem, kim był i jest wzmiankowanyWażniak (w dodatku: mądry), i raczej średnio mnie to interesuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smerfetka napisał:
1. Rozczaruję cię anonimie, ale smerfetka nie jest blondynką. 2. Ów tzw. "pracownik GOPS-u" albo nie wie, gdzie pracuje, albo z pomocą społeczną ma tyle wspólnego, co ja z lotami w kosmos Zresztą - zamilkł od dłuższego czasu, i w temacie olewa interlokutorów. 3. Z kolei nie wiem, kim był i jest wzmiankowanyWażniak (w dodatku: mądry), i raczej średnio mnie to interesuje.
Blondyn(ka) to w dzisiejszych czasach bardziej cecha charakteru, tudzież ładniejsza nazwa mniejszej sprawności umysłowej, niż wyglądu fizycznego. Anonimie? Może... ale rozumiem, że w kontekście Twojej wypowiedzi "Smerfetka" to pełne dane osobowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Blondyn(ka) to w dzisiejszych czasach bardziej cecha charakteru, tudzież ładniejsza nazwa mniejszej sprawności umysłowej, niż wyglądu fizycznego. Anonimie? Może... ale rozumiem, że w kontekście Twojej wypowiedzi "Smerfetka" to pełne dane osobowe
Znacznie niższa (jeżeli idzie o hierarchię) od "blondynek" jest jeszcze inna cecha (niekoniecznie charakteru, częściej - umysłu): http://pl.wikipedia.org/wiki/Niepe%C5%82nosprawno%C5%9B%C4%87_intelektualna_w_stopniu_lekkim , której nosicielami są niektórzy tzw. "goście". Owi "goście" piszą tylko po to by pisać (niekoniecznie nawet wiedząc, co piszą, i co gorsza: po co piszą), masowo produkując spam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...