Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Opieka Społeczna w Krasniku

Utworzony przez siwa, 19 stycznia 2011 r. o 16:42
Sprawiedliwosci stalo sie za dosc!Kierowniczka MOPS w Krasniku,zona wlasciciela TVK,tuby Czu, dostala OUT!!! Teraz moze wrocic do pracy na roli,nie bedzie ponizala podopiecznych MOPS i pracownikow.A jak tam pani Basia? Mamy nadzieje,ze odpowie z byla pania kierownik za przekrety w zatrudnianiu opiekunek i rozdzielaniu godzin,jesli trzeba to dostarczymy dowodow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie zaczyna się porządek,czekamy jeszcze na poniesienie odpowiedzialności przez Pana Wójcika z KOEN-u,za wyłudzenie subwencji ,którą teraz przez pare ładnych lat trzeba będzie spłacać z naszych kieszeni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowniczka MOPS wyleciała dyscyplinarnie Pani Basiu.....teraz pani kolej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo juz cos jak został roztrzygnięty konkurs na stanowisko kierownika MOPS? Czy tez pan burmistrz czeka az jego protegowana skonczy robic specjalizację z pomocy społecznej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maniu!Ty taka wszechwiedząca i nie wiesz?!Koniec świata!!!Konkurs został rozstrzygnięty i burmistrz nie musiał czekać na ukończenie czegokolwiek,poniewż ta osoba ma odpowiednie wykształcenie i doświadczenie wymagane na takie stanowisko.Musisz zrobić update swojego mózgu.Proponuje przez łacze USB z kompem lub bezpośrednie z rozporkiem byłego burmistrza,a jeśli nie masz dostepu do tych żródeł,wiec pozostaje bezpośrednie połączenie się z latarnią uliczna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro konkurs został rozstrzygnięty, to może ktoś poinformowany napisać kto objął stanowisko kierownika MOPS? Z góry dziękuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Skoro konkurs został rozstrzygnięty, to może ktoś poinformowany napisać kto objął stanowisko kierownika MOPS? Z góry dziękuję.
Dzisiaj juz sa ogłoszone wyniki konkursu i okazuje sie, ze znalazły potwierdzenie w forumowych plotach, jakoby pani E.Cholewińska jeszcze przed wyborami miała obiecane przez posła to stanowisko . Chociaz wtedy co niektórzy twierdzili ,że jest to niemożliwe, ze względu na brak wymaganego stazu pracy w pomocy społecznej. Ale co to za sztuka z co najmniej 3 letniego zrobic pewien. Przeciez to zadna róznica. A miało byc inaczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Dzisiaj juz sa ogłoszone wyniki konkursu i okazuje sie, ze znalazły potwierdzenie w forumowych plotach, jakoby pani E.Cholewińska jeszcze przed wyborami miała obiecane przez posła to stanowisko . Chociaz wtedy co niektórzy twierdzili ,że jest to niemożliwe, ze względu na brak wymaganego stazu pracy w pomocy społecznej. Ale co to za sztuka z co najmniej 3 letniego zrobic pewien. Przeciez to zadna róznica. A miało byc inaczej.
Kobieto ułomna!Zanim napiszesz nastepnego paszkwila to dokładnie sprwadź czy ta osoba ma dopwiednie kwalifikacje czy nie.A swoją drogą to myślałaś,że nowym kierownikiem będzie żona byłego burmistrza?Jak była Opoka to ci nie przeszkadzało,że w ogóle nie ma zadnego przygotowania na to stanowisko i siedziałaś cicho.Trochę pokory i więcej wiedzy zanim znowu przelejesz tutaj swoje filozoficzne przemyslenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Dzisiaj juz sa ogłoszone wyniki konkursu i okazuje sie, ze znalazły potwierdzenie w forumowych plotach, jakoby pani E.Cholewińska jeszcze przed wyborami miała obiecane przez posła to stanowisko . Chociaz wtedy co niektórzy twierdzili ,że jest to niemożliwe, ze względu na brak wymaganego stazu pracy w pomocy społecznej. Ale co to za sztuka z co najmniej 3 letniego zrobic pewien. Przeciez to zadna róznica. A miało byc inaczej.
Już cie wywalili z tylu forów za pisanie bezpodstawnych oskarzen,mam nadzieje,ze i tu zostaniesz zbanowana i moze wreszcie ktos ci sie do tylka dobierze.Moze zanim cos napiszesz jakas konsultacja u psychiatry.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wko napisał:
Kobieto ułomna!Zanim napiszesz nastepnego paszkwila to dokładnie sprwadź czy ta osoba ma dopwiednie kwalifikacje czy nie.A swoją drogą to myślałaś,że nowym kierownikiem będzie żona byłego burmistrza?Jak była Opoka to ci nie przeszkadzało,że w ogóle nie ma zadnego przygotowania na to stanowisko i siedziałaś cicho.Trochę pokory i więcej wiedzy zanim znowu przelejesz tutaj swoje filozoficzne przemyslenia. [/quote] Paszkwil? cos Ci sie chyba pomyliło, bo ja tu nie tyle o kwalifikacjach, ale stazu pracy w pomocy społecznej potrzebnym do spełnienia wymogów konkursowych.I nic tu nie wymysliłam nowego, a jedynie przytoczyłam to o czym było na forum LKR. "Spokojnie... przecież widziałeś chyba na stronie miasta,że rozpisany jest konkurs. Kryteria,które tam są przedstawione nie spełniają kandydatki; Alina R. czy też Elżbieta Ch. Cool Chyba,że ten konkurs to tylko lipa..bujda...zaciemnienie." http://www.lkr.pl/viewtopic.php?p=453922#p453922 Czegos tam w odpowiednim czasie nie reagowała na tego typu paszkwile, w tym czy tez w temacie który został usuniety? Jakby to były same pomówienia, to bys nie od rzucania sie zaczęła, ale konstruktywnego przedstawienia jak owa pani spełnia warunki na objęcie tego stanowiska.A jak nie ma sie nic na potwierdzenie swoich racji, to wtedy pozostaje takie obszczekiwanie, zeby odstraszyc przeciwnika. I po co do tego mieszasz zonę byłego burmistrza, Czyzby dawała Ci sie we znaki obsesja na jej punkcie? Tak jak do obecnego wyboru nie ma była kierowniczka MOPS. Jej kwalifikacje były mi obojętne, tak jak ani mnie grzeją ani ziębią jej następczyni. A mam na uwadze jedynie sytuacje w miescie i działania burmistrza , które najodpowiedniej oddaje przysłowie, o tym jak "przyganiał kocioł garnkowi". [quote name='kik' timestamp='1297880677' post='438122'] Już cie wywalili z tylu forów za pisanie bezpodstawnych oskarzen,mam nadzieje,ze i tu zostaniesz zbanowana i moze wreszcie ktos ci sie do tylka dobierze.Moze zanim cos napiszesz jakas konsultacja u psychiatry.....
Żeby dobrac sie komus do tyłka nie potrzeba zbanowania, a jedynie udostępniena IP uzytkownika policji i prokuraturze w przypadku gdyby zaistniała taka potrzeba. A samo zbanowanie słuzy jedynie wyeliminowaniu osoby, żeby nie dopuścic do publikowanych przez nią tresci, ktore sa nie rękę pewnym kręgom ludzi. I może tutaj do tego dojdzie tak jak to miało miejsce na LKR. A psychiatra Tobie by sie przydał przy Twoich urojeniach o pisaniu bezpodstawnych oskarzen przez mnie i wywalenie z tylu forów, którym było tylko LKR.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak sprzedawać alkohol zgodnie z ustawą Burmistrz Miasta Mirosław Włodarczyk zaprasza właścicieli sklepów i sprzedawców w Kraśniku na bezpłatne szkolenie dotyczące przestrzegania zasad obrotu napojami alkoholowymi wynikających z ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi. Szkolenie odbędzie się 7 czerwca 2011 r. o godz. 10:00 w Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku, al. Niepodległości 44, a poprowadzi je Katarzyna Raczyńska - ekspert Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Przewidywany czas szkolenia to 3 godz. szkoleniowe. W programie przewidziano wystąpienie kierownika MOPS, przewodniczącego Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Kraśniku oraz przedstawiciela ewidencji działalności Gospodarczej Urzędu Miasta. Uczestnicy szkolenia otrzymają zaświadczenia o jego ukończeniu oraz materiały informacyjne. Szkolenie organizowane jest przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kraśniku w ramach realizacji Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na 2011 r Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu proszone są o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 27.05.2011 r. telefonicznie pod numerem: 81 825 41 35.
http://www.krasnik.pl/index.php?mact=News,cntnt01,detail,0&cntnt01articleid=1263&cntnt01origid=15&cntnt01returnid=167 Szczerze , bardziej głupiego szkolenia chyba nie widziałam. Ale do wydawania pieniędzy, zeby niektórzy mogli sie wykazac, a przy okazji zarobić, zawsze znajdzie sie powód, chocby w takim szkoleniu, jak dla deb***i. Gdyz taką znajomością własciciele sprzedający alkohol powinni sie wykazac podczas ubiegania się o koncesję i odpowiadać, żeby taka wiedzę posiedli jeszcze ich pracownicy. A poza tym wiedzę na ten temat to maja dobrą, tylko jak sie patrzy, zeby jak najwiecej zarobić na obrocie alkoholem, to i pieprzenie przez specjalistów za uszami im nie pomoże, tylko swoje będą robic.
Ostatnio edytowany 17 maja 2011 r. o 12:55
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wiecie gdzie teraz pracuje byla kierowniczka MOPS p.Opoka?W Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie! Ale jaja! Osoba dyscyplinarnie zwolniona zostala zatrudniona w Starostwie Powiatowym!I jak tu miec nadzieje,ze ta Polska kiedys bedzie normalnym krajem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Opoka to dobry i uczciwy pracownik, jej zwolnienie „dyscyplinarne” to zwykły odwet polityczny Stawiarskiego i Włodarczyka. Tyle wam ona pomogła a Wy w „łyżce wody” byście ją utopili. Czy tylko zawiść i nienawiść na Was działa. Takie zachowanie to oznaka małych ludzi – wstyd!!! Dobrze się stało że pracuje to dla mnie dzisiaj najlepsza wiadomość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pani Opoka to dobry i uczciwy pracownik, jej zwolnienie „dyscyplinarne” to zwykły odwet polityczny Stawiarskiego i Włodarczyka. Tyle wam ona pomogła a Wy w „łyżce wody” byście ją utopili. Czy tylko zawiść i nienawiść na Was działa. Takie zachowanie to oznaka małych ludzi – wstyd!!! Dobrze się stało że pracuje to dla mnie dzisiaj najlepsza wiadomość.
Mały to ty jestes jesli popierasz takie zachowanie.Jesli zwolnienie dyscyplinarne bylo by niezgodne z prawem w tym przypadku,juz dawno na TVK o tym by trabiono i p.Opoka wrocila by do pracy lub otrzymala by ogromne odszkodowanie adekwatne do jej ogromnych zarobkow.Jestes chory jak ten popieprzony kraj,pelen korupcji i przekupnych urzednikow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pok napisał:
Mały to ty jestes jesli popierasz takie zachowanie.Jesli zwolnienie dyscyplinarne bylo by niezgodne z prawem w tym przypadku,juz dawno na TVK o tym by trabiono i p.Opoka wrocila by do pracy lub otrzymala by ogromne odszkodowanie adekwatne do jej ogromnych zarobkow.Jestes chory jak ten popieprzony kraj,pelen korupcji i przekupnych urzednikow.
Z wypowiedzi widać że jesteś człowiekiem Stawiarskiego i Włodarczyka, to metoda waszego działania. A o słuszność zwolnienia Pani Opoki dowiesz się z sądu a nie telewizji, to jedyna droga dochodzenia prawdy, dla was jedyną są media i oczernianie ludzi w niby gazetkach, ale na szczęście ludzie już to widzą i was podsumują jak przyjdzie czas. Ww. panowie nie wypłacą się z odszkodowaniami i co wtedy powiecie że to też wina Czubińskiego? Zastanówcie się co wy robicie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pok napisał:
A wiecie gdzie teraz pracuje byla kierowniczka MOPS p.Opoka?W Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie! Ale jaja! Osoba dyscyplinarnie zwolniona zostala zatrudniona w Starostwie Powiatowym!I jak tu miec nadzieje,ze ta Polska kiedys bedzie normalnym krajem?
A ja Ci mimo wszystko życzę, żebyś nigdy nie stracił pracy dyscyplinarnie... w normalnym kraju dyscyplinarkę się dostaje za naprawdę ciężkie przewinienia, a nie za polityczne przepychanki. I bardzo dobrze, że pracuje, że próba zasrania jej papierów przez chorych na władzę noobów nie przeszkodziła jej w tym. Pozdro dla tej pani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A ja Ci mimo wszystko życzę, żebyś nigdy nie stracił pracy dyscyplinarnie... w normalnym kraju dyscyplinarkę się dostaje za naprawdę ciężkie przewinienia, a nie za polityczne przepychanki. I bardzo dobrze, że pracuje, że próba zasrania jej papierów przez chorych na władzę noobów nie przeszkodziła jej w tym. Pozdro dla tej pani.
Mozesz ja pozdrawiac prywatnie,nawet calujac w piczke ale po godzinach pracy.Teraz masz pracowac ścierwo, a nie w czasie pracy uzywac internetu do celow prywatnych.Juz nie dlugo sam polecisz dyscyplinarnie,do namierzenia ciebie nie duzo zostalo.Bedziesz sie wtedy smial baranim glosem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szef napisał:
Mozesz ja pozdrawiac prywatnie,nawet calujac w piczke ale po godzinach pracy.Teraz masz pracowac ścierwo, a nie w czasie pracy uzywac internetu do celow prywatnych.Juz nie dlugo sam polecisz dyscyplinarnie,do namierzenia ciebie nie duzo zostalo.Bedziesz sie wtedy smial baranim glosem
Wychodzi wasza kultura osobista – gratulacje dla posła Stawiarskiego i Włodarczyka. Świetnych macie sprzymierzeńców oby tak dalej a z nowej kadencji nici. Zamiast kursów CBA i sprzedawania alkoholu zróbcie kurs kultury osobistej dla swoich pracowników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wychodzi wasza kultura osobista – gratulacje dla posła Stawiarskiego i Włodarczyka. Świetnych macie sprzymierzeńców oby tak dalej a z nowej kadencji nici. Zamiast kursów CBA i sprzedawania alkoholu zróbcie kurs kultury osobistej dla swoich pracowników.
Zaczniemy od ciebie,juz niedlugo....hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...