Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pacjenci odejdą z kwitkiem

Utworzony przez ja, 29 października 2007 r. o 10:25 Powrót do artykułu
Bzdurą jest stwierdzenie, że od stycznia mieszkańcy Gościeradowa mogą zostać pozbawieni bezpłatnej opieki stomatologicznej. Kto powiedział, że gabinet stomatologiczny zostanie zlikwidowany? Wójt? Na sesji Rady Gminy Pan Wójt zaproponował przeniesienie gabinetu w inne miejsce. Proszę posłuchać nagrania z sesji na stronie www.radagminy.goscieradow.pl. Ja słucham. Systematycznie. Dlaczego nie napisze Pan, że mieszkańcy gminy od stycznia mogą być pozbawienie opieki medycznej? Mam na myśli pacjentów Pani Kołtun, która od stycznia planuje rozpocząć własną działalność. Czy tak trudno zauważyć, że sprawa gabinetu stomatologicznego jest tylko pretekstem do zablokowania Pani Kołtun? Czy rozmawiał Pan o tej sytuacji z Panią Kołtun lub z Panem Wójtem? W nagłówku artykułu opublikowanego w gazecie napisał Pan "Władze chcą zlikwidować jedyny gabinet w miasteczku". Panie redaktorze, z tego co wiem to władze gminy chcą przenieść gabinet w inne miejsce, po to aby umożliwić Pani Kołtun rozpoczęcie własnej działalności. Czy Wójt miał jej to uniemożliwić ? Co wtedy z pacjentami Pani Kołtun ? Skorzystał by tylko chyba Pan Rzeszutek, który obronił by swój monopol. Pani Idler ma gabinet w domu i jeszcze jeden na Wólce Gościeradowskiej. Gabinet w Ośrodku nie jest Jej jedynym gabinetem! Panie Plapis, skoro podejmuje się Pan tematu to ja poproszę o więcej rzetelności, a mniej stronniczości!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1. Pani Kossowska - Idler nie ma tytułu "Dr".2. To samo zdjęcie widziałam już w artykule Pana Pawła Bielenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
autorem komentarza "bzdura' może byc jedynie mąż p.Kołtun!!! a niby dlaczego Wójt ma umożliwiać konkurencyjną działalność p.Kołtun kosztem pozbawiania mieszkańców istniejącego w ośrodku zdrowia od kilkunastu lat gabinetu stomatologicznego!?! a artykuł szanowny "JA" NIE DOTYCZYŁ p.Kołtun ,więc niby dlaczego p.redaktor Plapis miał z nią rozmawiać i o niej pisać? nie wystarczy darmowa./acz nielegalna!/reklama na stronach gminy? ŻENADA!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież jest przytoczona wypowiedż p. Wójta!-"stomatologia do piwnicy"...!!! BRAWO!!! więcej takich pomysłów! A może w Gościeradowie nadal żyją w latach 50-tych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pragnę zauważyć, że na stronie Gminy Gościeradów umieszczona jest również ulotka Pana Rzeszutka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z(dez)orientowany! Nie każdy myśli, tak jak ty. Co do autorstwa, to zupełnie chybiłeś. Raczej twój tok rozumowania i argumenty przypominają otoczenie dra Rzeszutka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...