Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot kontra Włodarczyk

Utworzony przez anyplatfus, 2 października 2007 r. o 03:12 Powrót do artykułu
Jak widzę to nie wódz znad "śmierdzącej wody" chodzi w spodniach paleciarza, ale chyba jest odwrotnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No proszę oligarchowie poczuli się obrażeni.Może jeszcze będziemy Palikota przepraszać za pojkazywanie penisa i pistoletu na konferencji prasowej.???Kimże on jest???Może czas wyciagnąć wnioski???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nikt nie weźmie za d..... burmistrza Kraśnika? Tyle afer było z jego udziałem a on nadal piastuje główny stołeczek w mieście. A poseł Wilk to niech najpierw rozliczy sprawę dotyczącą swojego udziału w pobieraniu przez CZubińskiego pieniędzy z SUK o którym przecież pisał Dziennik Wschodni, a dopiero niech zacznie rozliczanie innych ze słów i czynów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kim on jest? To duży chłopak z zabawkami. Inaczej - chłop bez nabiału!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdumiewająca jest buta i zadufanie miernot z PO ! Niebawem będą skarżyc Matkę Naturę, że nie dośc jasno świeci nad ich durnymi czołami. A ja ciągle czekam na wykonanie wyroków w dziwnych sprawach, w które zamieszani są wymienieni w atrykule działacze PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
festyn Psiego Ogona! To impreza, na którą facet wymachujący gumowym penisem nadaje sie jak na żadną inną!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko nie gumowym ! Tylko nie gumowym ! Bo znowu się obrazi i poskarży sie sądowi... ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Burmistrz to taki kraśnicki "pomysłowy Dobromil" z tym że jego pomysły to totalne niewypały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak długo to rządzące Kraśnikiem indywiduum będzie w PO, tak długo na karcie wyborczej nie dostaniecie nawet kropeczki, o krzyżyku nie wspominając. Chyba że głosować będziemy "przeciw".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja myslalem ze Krzysio Łątka dostarczył mu gumowego... na tamta konferencje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sobota rano. Kraśnik. Ulica Sikorskiego . Budze się rano . Pukanie do drzwi. "przestawić samochód". leo co chodzi , jaki festyn. Czy do tej pory festyny nie odbywały sie na placu za cpik . Dlaczego w sobotę rano kiedy własnie wstawałem po wyczerpującym tygodniu pracy mam słuchać chorego wymysłu P.Czubińskiego i być na siłe uczestnikiem chorego festynu P. Czubińskiego. Czy jak mówi Włodarczyk nie mogę się wyspać i odpocząc. Co kołacze się w chorej czaszce Czubińskiego. rzecz jasna promocja : Palikota , Wilka i samego siebie. A teraz jak ktoś mówi prawde tgo się jeszcze go oskarża . Oj coś nie tak z Polską, za dużo oligarchów , władców absolutnych, co Oni z nami robią . I najgorsze że nie pprzyjmuja krytyki. Panie Cz. pobiegaj sobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto go wybrał? do kogo macie pretensje? sami sobie piwa naważyliście....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego "Dziennik Wschodni" nie powróci do sprawy SUK, gdzie burmistrz Kraśnika miał oddać pieniądze które nienależnie pobrał? Jesteście JEDYNĄ gazetą, która może to zrobić, bo KL i GW nawet nie pisną w tym temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja bym chciała festyn ,,rybiej płetwy" bo mam akwarium i może by mi karmę albo inne gadżety za pieniądze podatników dali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE LUBIĘ TEGO WŁODARCZYKA. NIEZBYT MĄDRY Z NIEGO CZŁOWIEK I BARDZO MARNY LEKARZ NIESTETY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To teraz już wiemy dlaczego mamy takiego burmistrza, bo według twojego toku myślenia tak wychodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam żółwie w domu więc festyn moim pupilom też się należy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za byłej rady nie dopomyslenia było żeby takie numery przeszły na radzie.Co by nie powiedzieć grupa Węcławski, Iwan, Sznajder i później Członka w swojej zapieklości nie zostawili by suchej nitki na Czubińskim za straszenie radnego sądami. Teraz kraśnicki PiS to dzieciaczki przy starej opozycji i mogą się jedynie poużalać na sobie, zero działania, brak kompetencji i wiedzy, a wypowiedzi poniżej normy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam wszy .... i też chcę festynu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, my chceny festynu! My chcemy festynu!podpisano: Wszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...