Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To są problemy na miarę Kraśnika. Tam już psy D. nie szczekają bo uciekły za chlebem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że świętemu papieżowi bardziej by się spodobało wypełnianie jego nauczania a nie nazywanie każdego kąta jego imieniem. A księdzu, który robił tak wiele dobrego też należy się upamiętnienie, dlatego decyzję radnych uważam za dobrą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krasnik wymarle miasto a te barany zajmuja sie takimi "problemami",
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartosiowi we śnie pojawil sie papież i powiedział: "Bartoś, ty mnie nie wspominaj na kolanach. Ty mnie wspominaj mądrze. Najpierw przeczytaj jakąś moją encyklikę nim się weźmiesz za nazywanie ulic i placów moim imieniem..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lizu, lizu, podlizuj ... Od rana do nocy. Może ci co na koniec do kieszeni wskoczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tej sytuacji trzeba pisać skargę na Radę Miasta do Watykanu. Pomysłodawco, nie gaś ducha...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więcej świętych w mieście będzie Miasto sławić duma będzie Startuje kochanek i kochanka Pan wygodny i Pani ładna A człowiek widzi i się dziwuje na kogo ten sąsiad głosuje.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ne skwer to może by tak szalet miejski nazwać imieniem JPII ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 jednak media głównego nurtu nie podały, iż patron skweru był kapelanem Narodowych Sił Zbrojnych, czyzby NSz nadal dla redakcji Sztandaru Ludu było formacja wyklętą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skwer Masona 33 stopnia rytu szkockiego.Największego zwodziciela 20 wieku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto prawdziwe problemy radnych w radach miast i gmin...... jakim imieniem nazwać skwer. Tu są prawdziwe jatki i walki.... o imię. A coś dla ludzi, takiego wymiernego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Także trzepak osiedlowy można by tak nazwać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Bartoś już na wylocie z Rady Miasta to i pomysłów chwyta się coraz dziwniejszych...a że to ostatnia sesja w tej kadencji była, trzeba się było pokazać. Ale byle do 16 listopada...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...