Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A ja jestem za budowa i bede namawiał by własnie tu byla zlokalizowana. Jestem mieszkanecem Goscieradowa. CHłop zawsze był przeciwny nowosciom ,na poczatku nawet nie uzywał pługa cianikowego etc.... ale teraz korzysta tel komórkowych ato tez szkodliwe. Pozdrawiam wszystki piszacych głupoty przeciw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DAREK44 napisał:
A ja jestem za budowa i bede namawiał by własnie tu byla zlokalizowana. Jestem mieszkanecem Goscieradowa. CHłop zawsze był przeciwny nowosciom ,na poczatku nawet nie uzywał pługa cianikowego etc.... ale teraz korzysta tel komórkowych ato tez szkodliwe. Pozdrawiam wszystki piszacych głupoty przeciw.
żal:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UPRawniony do głosowania napisał:
Gościeradów?!? To z pewnością ZEMSTA EUrokomuchów za głosowanie w 2003 roku przeciw Anschlussowi. 90% mieszkańców było przeciw. Widać odsetek świadomych Polaków jest tam znacznie większy niż w innych częściach Polski. Słyszałem, że to zasługa ponadprzeciętnego proboszcza tamtejszej parafii, który potrafi w coniedzielnym kazaniu zaaplikować wiernym skuteczną odtrutkę na łże-prawdę TVPOPiS, TVNu czy POLszmatu. Zawsze jak przejeżdżam przez Gościeradów to jadę znacznie poniżej przepisowej prędkości i z dumą czytam wszystkie antyunijne hasła na murach i przystankach.
Jak k*rwa taki ślepy to nie widzi ze przystanki tam są ze szkła. żal was ludzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żadnych elektrowni atomowych ! polska geotermią stoi i to trzeba wykorzystać !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie dlaczego doszło do katastrofy w Czernobylu? Wiecie? znacie przyczyny? błąd ludzki + błędy konstrukcyjne + kilka mniej ważnych czynników jak łapówki za dopuszczenie do użytku ,wadliwe "tańsze materiały" i w ogóle. można nadmienić jeszcze to że to technologia z lat 60 kiedy dopiero się rodziła atomistyka. Dla wszystkich MAMY ROK 2010 . nie wiem czy wszyscy zauważyli. niesamowity postęp czyni ta technologie bardzo bezpieczna. Oczywiście wszystko musi powstawać i funkcjonować pod międzynarodowa kontrola i wtedy możemy spać spokojnie. Jakie samoloty latały kiedyś, jaki poziom bezpieczeństwa był misji kosmicznych? Ryzyk fizyk, a obecnie jak jest? rzadko słyszymy o katastrofie lotniczej. Nawet komunikacja samochodowa jest w porównaniu do przeszłości bardzo bezpieczna. Wszyscy pamiętamy naszego małego fiata i powiedzenie że strefa zgniotu kończy się w nim na silniku . a obecne fiaty czy inne samochody? mamy poduszki kontrole trakcji abesy strefy zgniotu,silnik nie miażdży nóg lecz wchodzi pod samochód , bla bla bla . Tak samo ma się porównanie do elektrowni czarnobylskiej i jej obsługi do reaktora jaki powstanie w Polsce. to czysta energia nie ma spalin , miejsca pracy dla inżynierów . a paliwo jądrowe starczy na wiele lat i jest niezwykle wydajne, chyba jeden kg tego paliwa = 2 miliony ton węgla Oceńcie sami co nam się bardziej opłaca truć i cieszyć się że jesteśmy zacofani na samym końcu w Unii czy iść z duchem czasu i gonić najbogatsze państwa ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie dziwie sie ze ta dziura zostala wybrana, przeciez nikt nie zrobi tego np obok warszawy bo za duze zagrozenie dla mieszkancow, a tutaj? nawet jakby cos to zycie straci kilkadziesiat osob a to przeciez nikogo nie ruszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...