Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A to coś ciekawego dla niewtajemniczonych: http://www.youtube.com/watch?v=TEp-yTyf3bI&feature=player_embedded
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kirkas napisał:
A to coś ciekawego dla niewtajemniczonych: http://www.youtube.com/watch?v=TEp-yTyf3bI&feature=player_embedded
JAKA OPOKOWO-CZUBKOWA TELEWIZJA TAKA PUBLICYSTYKA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja pytam i, i pytam: czy pani, która rodzinne sprawy załatwiała na sesji rady miasta, tak samo zachowywała się w ubiegłym roku? A w poprzednich latach? Nie ma we mnie ani krzty chęci odwetu, ale fajnie popatrzeć, jak się czują ci, którzy w poprzednich latach decydowali o życiu innych ludzi, którzy bawili się cudzym losem, którzy Kraśnik i jego mieszkańców traktowali jak prywatną piaskownicę z zabawkami. Czekam na następne informacje o zwolnieniu tych wszystkich, którzy przyczynili się do utraty pracy przez przeciwników P.Cz. Oni ciągle jeszcze są na stanowiskach i manewrują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A ja pytam i, i pytam: czy pani, która rodzinne sprawy załatwiała na sesji rady miasta, tak samo zachowywała się w ubiegłym roku? A w poprzednich latach? Nie ma we mnie ani krzty chęci odwetu, ale fajnie popatrzeć, jak się czują ci, którzy w poprzednich latach decydowali o życiu innych ludzi, którzy bawili się cudzym losem, którzy Kraśnik i jego mieszkańców traktowali jak prywatną piaskownicę z zabawkami. Czekam na następne informacje o zwolnieniu tych wszystkich, którzy przyczynili się do utraty pracy przez przeciwników P.Cz. Oni ciągle jeszcze są na stanowiskach i manewrują.
TAK ZARABIA NA CHLEB I COŚ DO CHLEBA PRZEWODNICZĄCA ZWIĄZKU NAUCZYCIELI POSYNIAK DOROTA-http://www.bip.lubl...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A sie tak zastanawiam i pytam, jaki związek z uliczną pikietą pracowników szpitala nja jakies programy telewizji Krasnik, jej relacje z obrad sesji rady czy problem zwolnien w szkołch? Nie walcie tak wszystkiego gdzie popadnie, bo zachowujecie sie jakbyscie nie potrafili odróznic, co czego dotyczy. A jesli chodzi o zachowania radnej Posyniak w roku ubiegłym czy poprzednich latach, tak naprawde trudno cokolwiek powiedziec. Czubinski skrzętnie ukrywał przed opinią publiczną wszelkie zwolnienia, opozycja tez na ich temat milczała. Widocznie mało jej zalezało na tych ludziach.I mozna to traktowac jakby wcale nie było takich zwolnień. Wiec czego dzisiaj oczekujecie, jesli w dalszym ciagu nie jest nam znany żaden taki przypadek , zeby został upubliczniony i to z konkretami, nawet te, które niby były wygrane w sadzie pracy i za które miasto musiało płacic odszkodownia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak w Kraśniku byłby inny zarządca nie skorumpowany to mam nadzieję,że do tej pikiety by nie doszło.W szpitalu prywata i łapówkarstwo.A porządni ludzie nie chcą do tego dopuścić.Lekarze na pikietę nie poszli bo niby po co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
A sie tak zastanawiam i pytam,.
Ty się qurwa ciągle zastanawiasz i pytasz ....ciekawe: kogo ? Samej siebie ? I jak idzie ci dialog ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antymarysieńka napisał:
Ty się qurwa ciągle zastanawiasz i pytasz ....ciekawe: kogo ? Samej siebie ? I jak idzie ci dialog ?
Jak nie ma tych znających odpowiedzi, albo jak sie juz znajdą, to obłuda im sie wszystkimi stronami wylewa, że wtedy nie ma innego wyjscia, tylko odpowiedziec muszę se sama. I jaki dialog samej ze sobą, skoro sam swoimi chamskimi wstawkami nie dopuszczasz do niego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
v napisał:
Jak w Kraśniku byłby inny zarządca nie skorumpowany to mam nadzieję,że do tej pikiety by nie doszło.W szpitalu prywata i łapówkarstwo.A porządni ludzie nie chcą do tego dopuścić.Lekarze na pikietę nie poszli bo niby po co.
A to jacy porządni? Tacy sami, którzy zawitali do urzędu? Ale dzieki temu mamy wiecej niz pewnosć, ze zmienić mozemy ale tylko na gorzej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Jak nie ma tych znających odpowiedzi, albo jak sie juz znajdą, to obłuda im sie wszystkimi stronami wylewa, że wtedy nie ma innego wyjscia, tylko odpowiedziec muszę se sama.
Wiesz ...dawno, dawno temu byli już ludzie, którzy rozmawiali z samym sobą, zadawali pytania i na nie odpowiadali, słyszeli głosy i szepty w swej głowie ... Zamykani w wariatkowie rysowali potem kałem cudeńka na ścianach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antymarysieńka napisał:
Wiesz ...dawno, dawno temu byli już ludzie, którzy rozmawiali z samym sobą, zadawali pytania i na nie odpowiadali, słyszeli głosy i szepty w swej głowie ... Zamykani w wariatkowie rysowali potem kałem cudeńka na ścianach
Teraz pewnie też takich nie brakuje. A ty chyba chcesz uchodzić za jakiegos natchnionego proroka, który wie najlepiej, co w czyjej głowie sie dzieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
A ty chyba chcesz uchodzić za jakiegos natchnionego proroka, który wie najlepiej, co w czyjej głowie sie dzieje.
Tu nie trzeba być prokorokiem by wiedzieć, co się w twoim zrytym łbie dzieje (i jakie procesy w nim zachodzą [o ile: zachodzą]) Wystarczy posiaść umiejętność czytania: forum odwiedzają dziennie dziesiątki userów, i przekonuja się naocznie, jakie konfabulacje i kretyństwa wypisujesz ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antymarysieńka napisał:
Tu nie trzeba być prokorokiem by wiedzieć, co się w twoim zrytym łbie dzieje (i jakie procesy w nim zachodzą [o ile: zachodzą]) Wystarczy posiaść umiejętność czytania: forum odwiedzają dziennie dziesiątki userów, i przekonuja się naocznie, jakie konfabulacje i kretyństwa wypisujesz ...
Mimo wszystko zrytym łbem ty się wykazujesz, skoro wydaje ci sie, że znasz odczucia wszystkich osób czytających to forum i są one zgodne z twoimi zapatrywaniami. I ja bym powiedziała, że dla rozsądnie myślących bardziej kretynskich wpisów niz twoje trudno uświadczyc na jakimkolwiek forum i osobom potrafiących samodzielnie wysuwac prawidłowe wnioski nie trudno dojść czym sa one pokierowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...