Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Piknik Ekologiczny "Kraśnik Segreguje Odpady"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 czerwca 2017 r. o 11:20 Powrót do artykułu
Geolog w Annopolu zajmij się efektywną pracą w temacie śmieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby rościć sobie prawo dso robienia ekologicznych pikników najpierw rtrzeba zbierać wszystkie odpady od mieszkańców, a nie zostawiać ich z nimi , chociazby z oponami. Stać pana panie burmistyrzu na organizacje dennych pikinków, a nie stać  na zebranie opon, tylko trzeba je magazynowac. To sie nazywa ekologia? Może i nazywa, ale w wydaniu hipokryty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U naszej władzy ochrona środowiska jest tylko na pokaz, a w takiej sytuacji proponuję zakopać wszystke niepożądane przez miasto odpady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ty "oczytany" baranie z oponami wiesz co to jest PSZOK?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to z powodzeniem możesz użyczyc swoich pleców i zataszcczyć na nich do tego swojego pszoku, bo niestetty ale moje nie sa w stanie tego zatargać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSZOK jest niepacalnym interesem dla mieszkańców płacacych miastu za odbiór śmieci, tym bardziej mieszkańcy są tym bardziej stratni , jesli nie posiadją własnego środka transportu. Po pierwsze trzeba sie nieźle oszukać , zeby znaleźć kogoś kto zechce wywieźć ten syf, czyli trzeba szukać kogos z już z zasyfiałym samochodem. Po drugie nawet jak się najmie, zapłaci i wywiezie, to i tak nie przyjmą wszystkiego. Miałem sześc opon. Roczny  limit rodzinny, to cztery opony i to o odpowiednich gabarytach. Opony ponad limit spełniające wielkość nie zostaną przyjęte i trzeba wieź je spowrotem do domu. Nawet za dopłatą nie chcą wziąć. Także nie ma co sobie głowy zawracać. A odnosnie  ochrony środowiska wziąć przykład z samorządu, który ciagnąć pieniądze od mieszkańców dba o interes firmy zbierajacej odpady. Jeszcze zapomniałem napisac, ze bez spisania z dowodu osobistego opony te nie będą przyjęte. Pełna inwigilacja,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Punkty zbiorki odpadów prowadzi Ekoland. Ten sam ekoland jeździ i zbiera gabaryty. Ilez to takie opony, mozna powiedziec , że też gabaryty zabrac z innymi gabarytami. Korona im z głowy spadnie jak by je zabrali, czy tez boją sie , że w ten sposób za duzo ich zbiorą. Ale nie zabranie ich jest to syfienie srodowiska, i rękę do tego syfienia środowiska przykłada miasto. I żaden piknik ekologiczny tego nie zmieni. Ale jak widac dla władz miasta pozornie dbajacych o srodowisko wazniejsze jest wydanie pieniedzy na imprezke niz z tych pieniedzy rzeczywiscie zadbac o srodowisko. W ten oto sposób objawia sie obłuda i zakłamanie władzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka lat temu za utylizację jednej opony płacili prawdopodobnie 5 zł. Obecnie jesli kwota ta poszła w górę,  to podejrzewam, że nieznacznie. I jesli tylko o te pieniądzesie rozchodzi, to jestem gotowa przwiązać im do czterech opon 20 zł i niech je zabierają. Ja jestem dziad honorowy, ale nosic ich na plecach kilka kilometrów nie będe. Chociaz może by sie bardziej panu burmistrzowi przydały na kolejną imprezkę ekologiczną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...