Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Podatki w Kraśniku bez zmian

Utworzony przez aaa, 9 października 2012 r. o 12:45 Powrót do artykułu
za te psy to powinni płacić conajmniej pięć razy tyle to by się tych kundli mniej pałetało pod blokami!!! za przedszkola to wiedziła jak podnieść a za psy się nie weźmie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Annopolu zagraniczny inwestor buduje olbrzymią przetwórnię-chłodnię, a u Nas kiedy???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic sie nie dzieje w tej dziurze, Janów sie rozwija, Puławy idą do przodu, Opole ciagnie nowe inwestycje a nasz Krasnik zyje polityką, kłótnią, nieróbstwem i głupotą. Oj panie Jarku jestem człowiekiem kulturalnym i powiem krótko. Wielu ludzi sie na Panu i Burmistrzu zawiodło!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A niech sie rozwijają inne gminy i miasta w wojewodztwie , my tu w Krasniku spokojnie zorganizujemy jeszcze kilka marszy na czesc pewnego bezdzietnego ojca z Torunia , posadzimy jeszcze dąbków w przy drodze i oddamy kilka następnych kościołów . Niedługo dni papieskie... pewnie zorganizujemy jakieś obchody , jak znam życie pani dyrektor z Reja znów zorganizuje rajd po lesie szlakami ojca swietego dla uczniów /ktorego nigdy tu nie było/ . Zawierzymy Kraśnik matce boskiej jakiejśtam a Polske cieśli z Nazaretu i jakoś to będzie . Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie w listopadzie mija 2 lata od wyboru nowej władzy. nie będę odosobniony ja k powiem że to 2 lata marazmu, zastoju, degrengolady, konfliktów, spraw sądowych, straconych inwestycji i szans. to myśmy ich wybrali. Przebudźmy sie i zróbmy z tym coś bo to my do tego doprowadziliśmy. Bedą okręgi jednomandatowe- to my możemy to zmienić!!! Zadnych partii, tylko ludzie i jeden cel- dobro miasta!!! Panowie Miro i Jaro to była PORAŻKA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaa napisał:
za te psy to powinni płacić conajmniej pięć razy tyle to by się tych kundli mniej pałetało pod blokami!!! za przedszkola to wiedziła jak podnieść a za psy się nie weźmie
(WC)przewodniczący płaci za swojego pupilka 40 zyli - ja za garaż co nie sra i nikomu nie przeszkadza 118 za rok , pan (WC)przewodniczący POsyłał dzieci za socjalizmu za FREE , a ja mam płacić 300 POżegnamy PANA !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieła Wodza! fontanna imienia Piotra Czubińskiego palmy imienia Piotra Czubińskiego dziurawy zbiornik retencyjny imienia Piotra Czubińskiego Wojtuś Wilk imienia Piotra Czubińskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to ta niezmieniona wysokość podatków to cos pewnego, czy sie jeszcze naszemu panu burmistrzowi cos odmieni, tak jak swego czasu było z ceną wody i ścieków? Tez miało nie byc ich podwyżki, a jednak poszły w górę, zeby potem wodociągi mogły się zabawić w sponsora imprezy miejskiej. Patrząc na sprawę piesków, to z jednej strony nie podwyższałabym podatków za nie, gdyz właściciele ponosząc wyższe koszty mieli by pretekst do roszczenia sobie większego prawa na obsrawywanie każdego miejsca w mieście przez swoich pupilków. A z drugiej strony, jesli chcą , żeby miasto pobudowało wybiegi dla ich czworonogów, to niech by w podatku od psiaka ponosili częściowo koszty takich budowli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Dzieła Wodza! fontanna imienia Piotra Czubińskiego palmy imienia Piotra Czubińskiego dziurawy zbiornik retencyjny imienia Piotra Czubińskiego Wojtuś Wilk imienia Piotra Czubińskiego [/quote] [quote name='Gość' timestamp='1349811167' post='682495'] (WC)przewodniczący płaci za swojego pupilka 40 zyli - ja za garaż co nie sra i nikomu nie przeszkadza 118 za rok , pan (WC)przewodniczący POsyłał dzieci za socjalizmu za FREE , a ja mam płacić 300 POżegnamy PANA !!!
a za Nowej Władzy jest to samo, specjaliści od zalewu, promocji, ul. Kwatkowicka, za darmo do kina, podniesione podatki - to samo, tylko nazwiska si zmieniły :-) A do tego Goś od opcjio, które pogrążyły fabryke za inwestycje w mieście odpowiada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
A to ta niezmieniona wysokość podatków to cos pewnego, czy sie jeszcze naszemu panu burmistrzowi cos odmieni, tak jak swego czasu było z ceną wody i ścieków? Tez miało nie byc ich podwyżki, a jednak poszły w górę, zeby potem wodociągi mogły się zabawić w sponsora imprezy miejskiej. Patrząc na sprawę piesków, to z jednej strony nie podwyższałabym podatków za nie, gdyz właściciele ponosząc wyższe koszty mieli by pretekst do roszczenia sobie większego prawa na obsrawywanie każdego miejsca w mieście przez swoich pupilków. A z drugiej strony, jesli chcą , żeby miasto pobudowało wybiegi dla ich czworonogów, to niech by w podatku od psiaka ponosili częściowo koszty takich budowli.
zgadzam się w 100%, codziennie trzeba sprzątać trawniki po pieskach, które oprowdzają damulki w szpileczkach, niech więc płacą 5 razy tyle!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zuza napisał:
zgadzam się w 100%, codziennie trzeba sprzątać trawniki po pieskach, które oprowdzają damulki w szpileczkach, niech więc płacą 5 razy tyle!!!!!
A JA WIDZIAŁEM JAK LUDZIE LEJĄ I NAWET SR..... PYTANIE GDZIE JEST STRAŻ MIEJSKA, ODPOWIEDZ: JEŻDZI NOWYMI SAMOCHODAMI, ZA PIENIĄDZE PODATNIKÓW, NAS MIESZKAŃCÓW KRASNIKA, TAKĄ MAMY WŁADZE!!!!!!! Ale to wina Czubka, nie tej władzy, bo ta jest idelana, nie lubi krytyki:))))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
człowiek od opcji. opcje walutowe to najgorsze ścierwo. Jeżeli ten człowiek, które wprowadził w fabryce opcje jest w urzedzie miasta w kraśniku. GARDZE KRAŚNICKĄ WŁADZĄ!!! I MAM DO TEGO PEŁNE PRAWA, JEŻELI POWYŻSZE JEST PRAWDĄ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...