Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Polichna Czwarta: Omijała psa, zginęło 3-tygodniowe dziecko (zdjęcia)

Utworzony przez jan ostrzyca, 16 października 2010 r. o 22:56 Powrót do artykułu
Śpij spokojnie mały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masakra dla rodziny. Najserdeczniejsze wyrazy współczucia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba było już założyć zimowe laczki ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najwiekszy bol chyba z powodu smierci niewinnego bezbronnego dziecka ;( tak wczesnie, za wczesnie! trauma dla rodzicow na cale zycie :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śpij Aniołku [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie jest Bóg kochający ? W świetle takich tragedii jasne jest, że religia i Bóg, który nas kocha,to kpina ! ! !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maniek napisał:
Gdzie jest Bóg kochający ? W świetle takich tragedii jasne jest, że religia i Bóg, który nas kocha,to kpina ! ! !
jak masz z tym problem to pamiętaj, że poza Bogiem kochającym jest też szatan nienawidzący, tym razem wygrał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek napisał:
jak masz z tym problem to pamiętaj, że poza Bogiem kochającym jest też szatan nienawidzący, tym razem wygrał...
Reprezentujesz ciemnogród podręcznikowo. Wyrazy współczucia dla rodziców. Straszna tragedia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niektorzy pisza bezczelnie,bo rodzicami nieesa.beda,to zrozumieja,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bylem na miejscu wypadku, szok! Wyrazy współczucia dla rodziców Śpij Mały:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maniek napisał:
Gdzie jest Bóg kochający ? W świetle takich tragedii jasne jest, że religia i Bóg, który nas kocha,to kpina ! ! !
Lepiej uważaj na to, co piszesz. "Jak trwoga to do Boga" - ciekawe, jak szybko sobie przypomnisz wszystkie modlitwy i będziesz Go błagał o pomoc!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*] [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze współczuje rodzicom. To wielka tegedia. Jestem tylko ciekaw jak było przewożone to dziecko. Czy w foteliku? Jakiej jakości był ten fotelik? Sam mam dziecko i dbam o jego bezpieczeństwo. Ale czasami jak widzę że ktoś przewozi własne dziecko na rękach lub źle przypięte maleństwo to aż coś się we mnie gotuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo współczuje potrawie sobie wyobrazić jaka to tragedia dla rodziców, sama mam malutkie dziecko, przewozimy je w najbezpieczniejszym foteliku na rynku, ale wiem że fotelik to nie wszystko, zdarzają się sytuacje gdzie nic nie jest w stanie pomóc. Dlatego za każdym razem gdy wsiadamy do samochodu z dzieckiem bardzo sie boje że cos sie stanie ['] [']
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomek napisał:
Szczerze współczuje rodzicom. To wielka tegedia. Jestem tylko ciekaw jak było przewożone to dziecko. Czy w foteliku? Jakiej jakości był ten fotelik? Sam mam dziecko i dbam o jego bezpieczeństwo. Ale czasami jak widzę że ktoś przewozi własne dziecko na rękach lub źle przypięte maleństwo to aż coś się we mnie gotuje.
Bardzo wazne pytanie ale istotniejsze jest co na jezdni robil zabity pies, ktory spowodowal nagla reakcje kierowcy, poslizg i te tragedie. Zeby znowu nie bylo tak jak z katastrofa w ktorej glownym winowajca okazal sie kirowca busa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"...Kierujący osobowym peugeotem 206 stracił panowanie nad autem..." Kierująca straciła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest efekt pseudounijnych, czytaj idiotycznych polskich intrpretacji przepisów. Zamiast przydrożnych drzew, mamy "unijne" wąskie i głębokie rowy. Wpadając w nie, nie ma mozliwości żeby samochód nie wyskoczył w górę jak z katapulty. To nie wina kierującej, lecz urzędasów. to oni mają ręce zbrukane krwią użytkowników dróg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja wracałem z szkoły ok. godziny 20, i byłem tuż przed wypadkiem, nie wiem czy pies był ruszany ale leżał na lewym pasie a ta Pani jechała w stronę Janowa Lub. czyli prawym pasem ruchu... i tu jest błąd bo to było wczoraj tj. sobota a nie piątek !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pięć osób i zamontowany właściwie fotelik to jest niemożliwe nawet jeżeli dwoje pasażerów to dzieci,które również powinne mieć zapięte pasy. A teraz....czym była zajęta mamuśka,że tak nerwowo zareagowała na leżącego na jezdni,martwego psa-bo chyba nie spadł jej z nieba przed samą maską ?.Dzisiejsi kierowcy;komórki,nagłośnienie 120 dB,GPS-y, a rozwaga i koncentracja to już uboczna sprawa.Efet ? ot taki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...