Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Polichna: Tir z melasą przewrócił się na drodze nr 19

Utworzony przez Gość, 29 lipca 2011 r. o 11:18 Powrót do artykułu
za wolno jechal lub bog tak chcial
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze po zdarzeniu z początku tygodnia nie posprzątali (ciężarówka z naczepą przebiła barierki i zatrzymała się prawie na ogrodzeniu), a tu następny. W niedzielę też droga była zablokowana, bo 2 osobówki się zderzyły i z tego co mi wiadomo to było poważnie. Pod koniec czerwca TIR wjechał w dom, który nadaje się tylko do rozbiórki. Czy coś pominęłam? Ile jeszcze trzeba, aby odpowiednie organy coś zrobiły z sytuacją na tych dwóch ostrych zakrętach. Ograniczenie do 50km/h to stanowczo za dużo, sama osobówką nigdy nie wjeżdżam w te zakręty z taką prędkością, a co robią kierowcy, którzy tych zakrętów nie znają? Pewnie sobie myślą "ograniczenie do 50 to 60 też wjadę", a tu pech.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proszę bardzo pan gość ma etat na forum -
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o przepraszam to pani jest pod uroczym i inteligentnym nicem GOŚĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakub napisał:
o przepraszam to pani jest pod uroczym i inteligentnym nicem GOŚĆ
Ja etatu na forum nie mam, gości jest tu sporo , ale czy nie mam racji, że coś nie tak jest z tymi zakrętami i znakami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie. Wszystko co się stało i się stanie dzieje się z woli Boga ! To Bóg przewrócil tą cysternę ! Jemu dowalić karę za usiłowanie zabójstwa kierowcy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego piszecie głupoty,czy nie trzeba się skrzyknąć i zacząć blokować drogę .Jeśli dalej będzie taka częstotliwość wypadków to będziemy mieć ścieżkę po za stodołami a nie obwodnicę czy inne sposób na ograniczenie kolizji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam sie z Tobą- trzeba zacząć działać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maniek_LKR napisał:
Faktycznie. Wszystko co się stało i się stanie dzieje się z woli Boga ! To Bóg przewrócil tą cysternę ! Jemu dowalić karę za usiłowanie zabójstwa kierowcy !
proszę o opamiętanie się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...