Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
spokojnie. Też straciłem w Lublinie dowód za małe pęknięcie szyby/rysa/. Jechałem ją wymienić. Nie pomogły tłumaczenia. A swoją drogą to 50% samochodów osobowych i autobusów zwłaszcza prywatnych powinno stracić dowód na zawsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierownik napisał:
O! pan policjant z Kraśnika się odezwał. Zgadzam się z opinią nt. panów z "cegiełki" są bardzo złośliwi, nieobiektywni można rzec nadgorliwi. Ale to dotyczy tylko jednej z załóg tego Mondeo, tej starszej.
i bardzo dobrze robia panowie z tzw ...idiotow szalejacych na drogach trzeba tepic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo u nas gliny to tylko umieją mandaty wystawiać,i nic po za tym , w normalnym cywilizowanym kraju to by upomnieli ew. kazali uszkodzony klosz naprawić i po sprawie. rok temu byłem jakiś czas w Niemczech i zdarzyło mi się na drugi dzień po imprezie jechać autem,złapała mnie niemiecka policja,i okazało się że minimalnie ale miałem jakieś promile jeszcze we krwi. Zostałem pouczony,że tak nie wolno ,policjant spytał się czy moja dziewczyna która jechała ze mną,jest trzeźwa okazało się że tak ,zresztą ja normalnie to bym za kółko nie wsiadł po kielichu ale myślałem że już mi wywietrzało z głowy, i policjant poprosił ją żeby usiadła za kółkiem,ja nawet żadnego mandatu nie dostałem. teraz po tej lekcji,jak mam jechać a nie jestem siebie pewny na 100% to wolę odczekać dla pewności parę godzin. A u nas? to bym już nie miał prawa jazdy i pewnie w kilku gazetach by pisało że policja złapała pijaka za kółkiem. Bo Polska to niestety jeszcze dziki wschód
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwię się pobłażliwości Policji. Tego pirata drogowego, który tylko "śpieszył się na spotkanie" i który "TYLKO (sic!) trochę przycisnął" powinno się skuć kajdankami i zamknąć w odosobnieniu, np. za stwarzanie REALNEGO zagrożenia życia i zdrowia innych użytkowników drogi, lub z innego paragrafu, ale na pewno należy tego PIRATA izolować. On tylko się śpieszył na spotkanie... BRAWO POLICJA! Brawo DW, że pokazujecie jak idiotyczne zarzuty stawia się Policji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WASYL napisał:
Proponuję podjechać na milicyjny parking w kraśniku. Tam stoją "bardzo sprawne" samochody milicjantów - coś na pewno się znajdzie. Później ci milicjanci podziękują łosiom z bordowego mondeo.
w jakim ty swiecie zyjesz????????gdzie masz teraz milicje??????chyba ze u swoich.........u Lukaszenki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Było czysto... To do kogo masz pretensje. Jak byś zabił małe dziecko na tej wysepce też byś mówił, że było czysto? Panowie policjanci nie mogli ci zabrać prawa jazdy (a powinni) to zrobili co mogli. Myślisz, że za pieniądze można kupić wszystko? 1000zł mandatu to i tak pryszcz dla takiego chojraka. A jak będzie musiał dupsko powozić po mechanikach, stacjach obsługi i urzędzie komunikacji to może zrozumie czy warto się tak spieszyć. I nie piszcie, że złośliwi bo być może uratowali komuś życie przed działaniami narwanego "wannabe" f1 drivera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce mandaty są zbyt niskie . Trzeba wyeliminować z ulic prostaków,którzy nie potrafią dostosować się do kodeksu drogowego . Koniecznością jest również zakaz używania CB - radio . To służy tylko przestępcom .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sporo musiał naruszyć przepisów ze mu dowalili taką karę. Z jednej strony bardzo dobrze, bo może taka dotkliwa kara finansowa nieco zwolni tego pana. Miłosnicy szybkiej jazdy powinni raczej na torze ćwiczyć swoje umiejętności niż na naszych pięknych drogach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W cywilizowanym kraju dostał by ten pan z 1000 euro lub stracił by prawko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego panowie z policji dopuscili, aby pan wielokrotnie przekraczał dozwoloną prędkość , a nie zareagowali od razu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
J23 napisał:
W cywilizowanym kraju dostał by ten pan z 1000 euro lub stracił by prawko.
Dokładnie tak. Powienien się cieszyć, ze tylko tak został ukarany a jeszcze ma pretensje. Co za człowiek. Złamał sporo przepisow i sam jest odpowiedzialny za to co zrobił. Jak to niektórym ciężko pogodzić się z własną głupotą za kierownicą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez takich " miszczów" kierownicy są tragedie na drogach . Nie dość ,że mamy kiepskie drogi ,to jeszcze pełno idiotów,którym wydaje się że ich prawo nie obowiązuje !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siuśmajtek napisał:
Było czysto... To do kogo masz pretensje. Jak byś zabił małe dziecko na tej wysepce też byś mówił, że było czysto? Panowie policjanci nie mogli ci zabrać prawa jazdy (a powinni) to zrobili co mogli. Myślisz, że za pieniądze można kupić wszystko? 1000zł mandatu to i tak pryszcz dla takiego chojraka. A jak będzie musiał dupsko powozić po mechanikach, stacjach obsługi i urzędzie komunikacji to może zrozumie czy warto się tak spieszyć. I nie piszcie, że złośliwi bo być może uratowali komuś życie przed działaniami narwanego "wannabe" f1 drivera.
zgadzam się z Tobą -może teraz pomyśli zanim znowu przyciśnie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policjanći sami łamią przepisy ruchu drogowego i jest OK.Jeżdzą bez zapiętych pasów,zatrzymują się w miejscach zabronionych i byle jak.Jak wiadomosą panami PONAD PRAWEM.Ostatnio była akcja z naklejkami na szybie i okazało się ilu NIE miało.Uważa że piratów trzeba karać ale policjant powinien dawać dobry przykład a nie być wrogiem ludzi,ostatecznie z tych kierowców podatków ma pensje o czym zapomina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to niech dzielni policjanci nie dziwią się potem, że jakies lumpy napdaja na nich albo też strzelają... Po trochu sami zapracowuja sobie na swój wizerunek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
markus 46 napisał:
Policjanći sami łamią przepisy ruchu drogowego i jest OK.Jeżdzą bez zapiętych pasów,zatrzymują się w miejscach zabronionych i byle jak.Jak wiadomosą panami PONAD PRAWEM.Ostatnio była akcja z naklejkami na szybie i okazało się ilu NIE miało.Uważa że piratów trzeba karać ale policjant powinien dawać dobry przykład a nie być wrogiem ludzi,ostatecznie z tych kierowców podatków ma pensje o czym zapomina.
Taaaak . Powinni temu kierowcy pogrozić paluszkiem ,ewentualnie dać klapsa ... Pragnę zwrócić uwagę,że kierowca świadomie złamał przepisy . Stanowił zagrożenie dla innych (również płacących podatki) !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Fedeńczuk, opinie wydawane po znajomości powinny zostać pańską prywatną sprawą. Może i jest pan "szefem rzeczoznawców" ale chyba nie z zakresu,praktyki policyjnej. Czas skończyć z burakami, co to chwalą się że zrobili to czy tamto, a potem płaczą że ich ukarano. A tak na mrginesie, dlaczego Policjant za złośliwe uwagi kierowane pod jego adresem, miałby nie dokonać bardziej wnikliwej kontroli niż zwykle?? To jedyny sposób żeby pohamować chamstwo obywatela, bo na chamstwo paragrafu jeszcze nie wymyślili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dramat napisał:
Koniecznością jest również zakaz używania CB - radio . To służy tylko przestępcom .
A ja się z tym nie zgodzę do końca. Ja jeżdżę dużo i cb radio służy mi głównie do zajmowania czasu, porozumiewania się z kolegami, szukania adresów, chociaż często też słucham ostrzeżeń. Faktem jest, że w dzień na 19tym nie słychać nic innego tylko pytania typu: "Jak droga między Kraśnikami". Ale nie znaczy że CB nie służy innym do innych rozmów:) A co do mandatów? Może i powinny byc wiższe. A może zmniejszyć limit punktów? 3 lata bylem w UK, a tam łatwo stracic prawko za punkty. Limit to 12, a za przekroczenie prędkości o 10 mil/h dostajesz już 3 punkty i to na 3 lata! I tam tez nikt nie marudzi. I wydaje mi się, że inaczej jeżdżą (pomijająć to, że po złej stronie drogi:) )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O i znów policja z Kraśnika !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gośćik napisał:
widzę, że co komentarz to coraz mądrzejsi...a uważam, że szef rzeczoznawców Okręgowego Związku Działalności Gospodarczej Polskiego Związku Motorowego w Lublinie niech pilnuje swoich ludzi i ich fachowości a nie policjantów...taka nowa moda w naszej Polsce, każdy jest mądrzejszy niż Policja...zawsze można odmówić przyjęcia mandatu....
Ten szef rzeczoznawców to jakiś niedouczony prostak ! No cóż jacy rzeczoznawcy takie poźniej opinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 15

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...