Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jelcz392 napisał:
No to niech dzielni policjanci nie dziwią się potem, że jakies lumpy napdaja na nich albo też strzelają... Po trochu sami zapracowuja sobie na swój wizerunek.
Oczywiście mam tu na mysli pęknięty klosz, bo za szybka jazdę mandat niewątpilwie byl słuszny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co może za lampę mieli pogrozić paluszkiem, a kierujący na pewno zaraz rano pobiegłby lampę wymienić, bo pękła mu minutę przed kontrolą i tego nie zauważył. Jeździł z nią baran jeden pewnie już dosyć długo i miał w d.. wymianę i jakby dowodu nie stracił to nadal by tak było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję zamieścić na Youtube film z nagranym materiałem a wtedy niech się każdy wypowie. Po po paplaninie jakiegoś pseudorzeczoznawcy wyciągane są nieprawdziwe wnioski. Po wypowiedzi tego "rzeczoznawcy" to uważam, żę nie powinien on mieć uprawnień do wydawania opinii i ekspertyz bo widać, że to jakiś niedouk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BO POLSKA TO DZIKI KRAJ! PAKUJECIE SIĘ I WYJEŻDŻAJCIE TAK JAK JA, NA FLORYDĘ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Cegiełkowe Mondeo ! Takich tępaków trzeba ostro traktować. Szkoda, żę dostał tylko 1 tys. Przecież to, nazwijmy sprawę po imieniu, to bandyta drogowy ! W Norwegii poszedłby do pierdla na szlifowanie du*y na 3 miesiące.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"A jakby tam wasza matka przechodziła...?" Nie dość, że pirat drogowy to jeszcze pewnie głupiomądry...i straszył znajomościami w gazecie mięczak... TO MU DOWALILI po całości... jak cwaniak ma kasę, to nic mu nie będzie ale jak przejedzie się na stację i po dowód, może znajdzie czas, żeby pomyśleć o prędkości z jaką jechał))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Dlaczego panowie z policji dopuscili, aby pan wielokrotnie przekraczał dozwoloną prędkość , a nie zareagowali od razu?
jak do dlaczego ? żeby wyższy mandat wypisać. Niestety ale to prawda, w większości przypadków (nie we wszystkich) nieoznakowane radiowozy nie służą temu żeby było bezpieczniej tylko żeby zarabiać !!!! Dla bez sensu jest ta dyskusja bo w tekście nie ma ani słowa o tym że koleś nie zgadza się z wysokością mandatu tylko nadgorliwością w sprawie klosza lampy... Co do policjantów z Kraśnika - wiem, że są nadgorliwi! Zawsze walą najwyższe kary (mimo że w przypadku przekroczenia prędkości mają widełki) jakie mogą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby policjanci byli złośliwi to zakazaliby dalszej jazdy niesprawnym samochodem. Brawo Cegiełka. Nie przejmujcie się takimi brukowcami. Tępić bandytów drogowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kierowca~ napisał:
Witam, Ja miałem podobny przypadek z tymi panami, wyprzedzałem ciągnik i najechałem na podwójną ciągłą. Jechali z naprzeciwka i mnie zatrzymali. Dostałem 300 zł i 5 punktów. Mogło sie na tym skończyć, ale nie... jak już kogoś mają to tak żeby ich popamiętac na dobre i tak właśnei im sie udało. Zaczeli wnikliwie oglądać mój samochód i też miałem 'defekt' w tylnej lapmie. Ta co tu w artyule jest na zdjęciu podług mojej to można powiedziec że jest stłuczona, ja miałem dosłownie 1,5cm ryski. Krew mnie zalała jak mi zabrali za to dowód. Taka jest Polska policja HWDP!!
Wyprzedziłeś na podwójnej ciągłej, ale i tak całej prawdy wstydzisz się powiedzieć. I powiem Ci jedno... HWD ale TOBIE Palancie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo dobrze skoro łamał przepisy to musiał sie liczyć z mandatem a teraz wykroczenia sa sumowane. Dziwie sie Wam dziennikarzom ze popieracie takie pirackie przktyki na drodze. Jakby kogos zabił to grzmielibyście gdzie jest policja. Wiem ze w gazetach pisac kazdy moze, ale zapopieranie bandyctwa na drodze to przegieliscie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie Jany Marie i Władysławy, to dzięki waszej dulszczyźnie i nieposzanowaniu prawa (takie kołtuny - "liberum weciki") jesteśmy biednym i zapyziałym, a nawet dzikim krajem. Dlaczego, np. Niemcy są bogaci? Spróbuj położyć kapelusz nie na swoim miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za darmo napewno nie dostał,dużo jest takich cwaniaczkow co sobie jeżdżą jak chca,podwójna linia,predkosc itd.A przez takiego może ucierpieć inny uczestnik ruchu który jedzie normalnie.Oglądajcie troche TVN Turbo - "Uwaga Pirat" i "Wypadek Przypadek".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Fedeńczuk - nich się pan lepiej poświęci czas na "swoich biegłych" pożal się boże. POLICJA JEST OD TEGO ABY PILNOWALA PORZADKU NA DROGACH, A PANU WARA OD TEGO. Od kiedy to ma pan uprawnienia oceniania pracy Policji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto wymyślił przegląd za 99 zł. Po zatrzymaniu dowodu rejestracyjnego robi się przegląd dodatkowy za dwadzieścia parę złotych. Chyba że samochód już wcześniej nie miał aktualnych badań technicznych. A za korzystanie z CB do łamania przepisów prawa o ruchu drogowym to powinien gość dostać jeszcz z 1000 zł!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę że nikt z was zbyt wiele nie jeździ bo piszecie takie głupoty heheh Gdyby wam przyszło pojechać np do Gdańska zgodnie z przepisami to chyba ze 3doby by to zajęło wiec trudno się dziwić ze gdzie można to się za....a a wina gdzie i czyja ???? Brak AUTOSTRAD i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze, że zatrzymali dowód. Inaczej by nie wymienił. Upominanie nic nie daje. Trzeba karać i to surowo. Ale wszystkich, którzy na to zasługują, a nie tylko wybranych, bo wówczas to nie jest prawo, tylko represje. A policjanci powinni dostać pochwałę za stanowcze egzekwowanie przepisów. A Dziennik bierze stronę gościa, który sprawdza "ścieżkę" na CB a potem "spieszy się na spotkanie"...? To jest naganne! To trzeba tępić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kierowca~ napisał:
Panie Fedeńczuk - nich się pan lepiej poświęci czas na "swoich biegłych" pożal się boże. POLICJA JEST OD TEGO ABY PILNOWALA PORZADKU NA DROGACH, A PANU WARA OD TEGO. Od kiedy to ma pan uprawnienia oceniania pracy Policji?
Nie tylko uprawnieni jak ty psi klocku mozesz się wypowiadać na temat innych. Jesteś 0 a nie kierowcą - a policja czasem przesadza z nadgorliwością, taką jak żarówka, lampa, czy brak chlapaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Pokorne cielę dwie matki ssie" - Brawo Policja!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi Panie, powinien się Pan cieszyć, że tylko tak się to skończyło, w cywilizowanym kraju skierowanoby Pana na badania psychiatryczne /podwójna ciągła, przekroczenie szybkości, wysepka, aż skóra cierpnie/. P.S. Ja też jestem kierowcą, czasami popełniam błędy i należy to zrozumieć, a nie udawadniać swoje "racje"; Policjanci wykonują swoja robotę, jeśliby Pan okazał trochę skruchy i przyzwoitości, zapewniam Pana, że scenariusz byłby dla Pana korzystniejszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tirek napisał:
Nie tylko uprawnieni jak ty psi klocku mozesz się wypowiadać na temat innych. Jesteś 0 a nie kierowcą - a policja czasem przesadza z nadgorliwością, taką jak żarówka, lampa, czy brak chlapaka
A wlasnei ze maja racje. ile teraz deb***i jezdzi po drogach majac czesto swiecaca jedna zarowke, czy to co widzialem wczoraj-> jedna sie swiecila ale za to pozycyjna(sic!), bo idiotom szkoda 10 zl na wymiane. Czy tez niezapalajace sie swiatla stopu bo i po co? Z kloszem peknietym by pewnie jezdzil az do momentu kiedy by sprzedawal swoj samochod. Tu nie trzeba Policji tylko snajperow co kilka kilometrow, ktorzy by szybko zmniejszali liczebnosc glupszej czesci spoleczenstwa. ten facet jest zalosny. Lamie swiadomie przepisy i jeszcze do tego do gazety leci bo go tak strasznie skrzywdzili. Jak dostalem mandat miesiac temu za predkosc to bez plakania sie obylo i go po prostu przyjalem bo mieli racje. A jakby sie kulturalnie zachowywal i nie cwaniakowal przy kontroli to by pewnie dowodu mu nie zabrali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 15

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...