Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policyjne hondy na patrolu w drogówce

Utworzony przez ORMOwiec, 6 kwietnia 2010 o 09:59 Powrót do artykułu
Ciekawy jestem jak szybko tamtejsi policjanci "wykończą" te zabawki.Myślę,że do końca wakacji każdy zostanie zezlomowany
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To nagroda za bezprawne zatrzymanie prawa jazdy
0
przecież te orły nie potrafią jeździć na czymś takim trzeba im było skutery o pojemności do 50cm kupić i zamontować kółka boczne
0
Faktycznie jest się czym pochwalić. Stare chrupki z 1992 roku więcej czasu spędzą na warsztacie niż w patrolu. Żenada !!!
0
Pozabijają się na tym heheheh
0
witam. jaka jest pełna nazwa tych motocykli?
0
to Honda CBX 750 P. Motocykl praktycznie niezniszczalny. Jeżeli pojawiają się na rynku wtórnym (cywilnym) osiągają bardzo wysokie ceny. Honda stworzyła oddzielna linie montażową na te motocykle, np w przypadku Yamahy diversion policyjnej i innych obecnych współczesnych to zwykły cywil z dodatkami. CBX został od początku do końca zaprojektowany do pracy w Policji. Świetna maszyna i prawdziwy klasyk.
0
Tylko cyniczna beznadzieja i dyletant lekceważy przeciwnika !!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: