Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pomalował sklep, zniszczył obrazek z Janem Pawłem II

Utworzony przez Gdzie my żyjemy?, 16 lipca 2014 o 22:59 Powrót do artykułu
Qoooorwa mać święta inkwizycja się odrodziła.......
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kto to ??? Czy to tego najważniejszego wilkołaskiego komucha syn?
0
Heh, wielkie mi halo, a gdzie żeście byli pismaki jak wikary gimnazjalistce dziecko zrobił ???
0
Poamlować debila sprayem na czerwono. A tak wogóle to nie czaję, jak można po alkoholu dostać takiej głupawki. Ja tam flaszkę sam rąbnę i normalnie myślę. Młodziez dzisiaj po jednym piwku durnieje do reszty. Cieniasy.
0
Dziwny wyrok. Jednoznacznie sugeruje, że mamy państwo wyznaniowe. Za tego typu winy, ten osobnik powinien być skazany na karę grzywny i prace społecznie użyteczne (np. sprzątanie miasta, prace pomocnicze w hospicjum itp).
0
Qoooorwa mać święta inkwizycja się odrodziła.......
A jakbyś tak zechciał pomysleć? Jakiś kołek chodzi po wsi i niszczy co mu pod łapy wpadnie, to co należy go pochwalić, czy w d... kopnąć?
0
Zerwal  obrazek  JP2 z  krzyza  ?  Czegos tu  nie  rozumiem  ,  jakim  sposobem  sie  tam  znnalazl ? Do  tej  pory  to  widzialem  na  krzyzach  Pana  Jezusa  a nie  podobizne  papieza  ,  chyba  redaktor  sie  pomylil  .
0
Zerwal  obrazek  JP2 z  krzyza  ?  Czegos tu  nie  rozumiem  ,  jakim  sposobem  sie  tam  znnalazl ? Do  tej  pory  to  widzialem  na  krzyzach  Pana  Jezusa  a nie  podobizne  papieza  ,  chyba  redaktor  sie  pomylil  .
  To jest właśnie wiocha. Bierze taki głośno i na pokaz wierzący młoteczek, gwoździki i przybija do przydrożnego krzyża obrazki.
0
Ten klient pomalował sklep obscenicznymi rysunkami z motywami fallicznymi, umieścił tam wulgarne napisy. Totalne prostactwo i wiocha całą gębą.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: