Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Znowu trzeba wszystko burzyć-co za czasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Ten to przynajmniej coś spłodził a Włodarczyk nie nadaje się do niczego. Podobno na zawodach w sobotę był mocno wstawiony. niezła wizytówka dla naszego miasta.
Najpierw zastanów się nim coś napiszesz. Za takie pomówienia możesz mieć kłopoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to chyba wszystko przez to, ze nasz pan burmistrz ma tak flegmatyczne usposobienie i może byc mylone ze wstawieniem się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Ten to przynajmniej coś spłodził a Włodarczyk nie nadaje się do niczego.[/quote] Masz idola cudzołożnika i rozwodnika ,który stoczył sie na dno.Włodarczyk ma jedna żonę od nowości i razem wychowują własne dzieci. [quote name='gość' timestamp='1312828176' post='512256'] Podobno na zawodach w sobotę był mocno wstawiony. niezła wizytówka dla naszego miasta.
Podobno twoja matka była mocno roznegliżowana przed szatnią dla chłopców.Niezła wizytówka dla Ciebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak podejrzewałam, ze ciągłe powtarzanie durnego hasła, to zwykła prowokacja zwolennika nowej władzy. W koncu nie wytrzymał i sam sie zdradził. A tak poza tym, Antypis jestes materacem Włodarczyka, że jestes taki pewien, ze nie zdarzyło mu sie nigdy zacudzołozyc?
Ostatnio edytowany 9 sierpnia 2011 r. o 18:49
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
A tak poza tym, Antypis jestes materacem Włodarczyka, że jestes taki pewien, ze nie zdarzyło mu sie nigdy zacudzołozyc?
Nie jestem też twoimi migdałkami i nie wiem ile lodów miałaś w paszczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antypis napisał:
Masz idola cudzołożnika i rozwodnika ,który stoczył sie na dno.Włodarczyk ma jedna żonę od nowości i razem wychowują własne dzieci.
No chwała im za to, naprawdę. Tylko takim osiągnięciem może pochwalić się znacznie więcej osób w tym kraju, nie będąc przy okazji hipokrytami zawierzającymi Matce Boskiej mieszkańców miasta. Jedną żonę od nowości - doprawdy zarąbiste stwierdzenie, super model pewnie, coś jak VW garbus, skoro są koneserzy starych samochodów to czemu nie swoich starych kobiet. A tak poważnie, to właśnie potwierdza się opinia, że to nie Włodarczyk, a jego córka, której dziecięcy uśmiech oczarował mieszkańców wygrała wybory. To był PR - strzał w 10, totalne przeciwieństwo byłego burmistrza. I pojechał na tym pan W., tylko kompetencji i konceptu zbrakło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Namnożyło się Antypisów.Każdemu wolno podpisywać się nie zarezerwowanym loginem. Pamiętajcie więc wszyscy którym chce się marnować czas na czytanie komentarzy na forum. Prawdziwy Antypis będzie zawsze powtarzał hasło : "Precz z Włodarzykiem!!! Włodarzyk musi odejść!!! i nie zamierza go uzasadniać bo dla mądrych jest to oczywiste a z głupimi się nie polemizuje, bo najpierw sprowadzą Cię do swojego poziomu a później wykończą doświadczeniem. Pozdrawiam wszystkich zwolenników i przeciwników Włodarzyka szczególnie tych, których nie stać na oryginalny login. Cieszę się,że mój się wam podoba. "Precz z Włodarzykiem!!! Włodarzyk musi odejść!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten login taki oryginalny, całkiem jak hasło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antypis napisał:
Prawdziwy Antypis będzie zawsze powtarzał hasło : "Precz z Włodarzykiem!!! Włodarzyk musi odejść!!!
Kolego nie wiem kim jesteś i dlaczego przypisujesz sobie autorstwo tego hasła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wredna baba napisał:
A tak poważnie, to właśnie potwierdza się opinia, że to nie Włodarczyk, a jego córka, której dziecięcy uśmiech oczarował mieszkańców wygrała wybory. To był PR - strzał w 10, totalne przeciwieństwo byłego burmistrza. I pojechał na tym pan W., tylko kompetencji i konceptu zbrakło...
Ta, jak by nie mieli w rodzinach swoich o bardziej czarujących uśmiechach. Ja spotkałam sie z przypadkami, ze wielu osobom nie podobało sie wykorzystywanie dzieci w kampanii i w ten sposób mieszanie ich do plugawej polityki. Jak dla mnie pokazał sie jako kochany wzorowy tatuś i wielki chrzescijanin wykorzystujący dzieci, żeby promowały jego zakłamanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotr napisał:
Najpierw zastanów się nim coś napiszesz. Za takie pomówienia możesz mieć kłopoty.
Czy naprawdę nikt nie widział? Pomówienia to zazwyczaj przypisywanie komuś nieprawdziwych cech lub zdarzeń. Strachy na Lachy a wódeczka była z flachy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludziska wiadomo że najpierw trzeba zniszczyć wszystko, by coś na nowo zrobić - a wcześniej zwolnić fachowców, zatrudnić kolesi i jazda :-) a wybory już niedługo i jakoś to zleci, poza tym na Ukrainę się pojeździ, na Węgry, trochę posnuje się po Urzędzie i jakoś to zleci Burmistrzowi. a i bym zapomniał: w Urzędowie Burmistrz coś buduje - ktoś wie co to? i za co to buduje :-)???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Burmistrz to ma takie pojęcie o budowaniu jak przeciętny człowiek o fizyce kwantowej. Nie rozsiewaj więc plotek,że coś buduje choćby to było w Urzędowie. On może wybudować babkę z piasku pod warunkiem, że ktoś za niego dobierze wilgotność piasku i odpowiednio go ubije w formie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Precz z Włodarzykiem!!! Włodarzyk musi odejść!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Precz z Włodarzykiem!!! Włodarzyk musi odejść!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...