Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Porąbał psa siekierą

Utworzony przez janek, 5 stycznia 2009 r. o 16:52 Powrót do artykułu
GOSĆ napisał:
no wiesz to wyłacznie wina tych porabanych włascicieli psów, którzy trzymaja w blokowiskach te zwierzaki, a ten koleś zarąbał psa a nie włascieciela jego! a tak na marginesie to masz absolutna rację z tymi kupami!!! a włascieciele tych krasnickich dogów sa powaleni, wiem cos o tym bo codziennie sie stykam z psim problemem porabanych sąsiadów!
Nie nawołuję do powszechnego linczu durnych "miłośników" zwierząt - bo nie tak należy karać głupotę!!! Apeluję o odpowiedzialność!!!!! Skoro masz psa czy kotka lub innego zwierza, to nie skazuj innych na uciążliwości wynikające z tego faktu. A może należy podnieść podatki od przyjemności posiadania zwierzaka, który zostanie przeznaczony na specjale kosze, albo przywrócenie funkcji miejskiego hycla. Gdyby ktoś taki był to problem bezpańskich, albo pańskich, wałęsających się zwierzaków byłby rozwiązany. I ten biedny pies nie musiał by tak skończyć.... Aha, miałem kilka psów (bardzo lubię te zwierzaki!!!) ale żadnego nie prowadzałem do bloku, by tam się załatwiał swoje potrzeby- komuś na wycieraczkę. Nie życzę sobie tego i na trawniku. Dużo????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie nawołuję do powszechnego linczu durnych "miłośników" zwierząt - bo nie tak należy karać głupotę!!! Apeluję o odpowiedzialność!!!!! Skoro masz psa czy kotka lub innego zwierza, to nie skazuj innych na uciążliwości wynikające z tego faktu. A może należy podnieść podatki od przyjemności posiadania zwierzaka, który zostanie przeznaczony na specjale kosze, albo przywrócenie funkcji miejskiego hycla. Gdyby ktoś taki był to problem bezpańskich, albo pańskich wałęsających się zwierzaków byłby rozwiązany. I ten biedny pies nie musiał by tak skończyć.... Aha, miałem kilka psów (bardzo lubię te zwierzaki!!!) ale żadnego nie prowadzałem do bloku, by tam się załatwiał swoje potrzeby- komuś na wycieraczkę. Nie życzę sobie tego i na trawniku. Dużo???? Oczywiście to nie do Ciebie (GOSĆ) - to raczej do naszych sąsiadów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...