Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poseł Wojciech Wilk tłumaczył się przed komisja sejmową

Utworzony przez into orkagest, 26 lipca 2011 r. o 19:50 Powrót do artykułu
Precz z Włodarzykiem!!! Włodarzyk musi odejść!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej napisał:
Ehh ta ograniczona młodzież z dużych miast.Jesteś kłamliwym parobkiem Wilka. Bez honoru i własnej woli. http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100815/KRASNIK/820500667 "Zatrudniani zawodnicy Stali brali pieniądze, ale do pracy nie przychodzili – komentował nam dwa lata temu Krzysztof Skóra z NSZZ "Solidarność” w KPEC. Dodawał, że interweniował w tej sprawie w dyrekcji. Oskarżony był wówczas skarbnikiem Stali. Klubowi prezesował Wojciech Wilk, bliski współpracownik Piotra Czubińskiego, burmistrza Kraśnika, a teraz poseł Platformy Obywatelskiej. " Pozdrawiam blondynki z Platformy .
hehehehe jeżeli twoje źródło pewnych informacji to DW to gratuluje! Człowieka uniewinnili ale o tym już gazeta zapomniała napisać! no cóż taka to gazeta... Zaś pan Skóra to dopiero "persona" hehehehe tak jak ci wszyscy działacze związkowi i PiS-u do roboty wziąć się wreszcie! Nie tylko ludzi szkalować i haki na nich szukać tylko samemu coś pokazać! Panie Stawiarski pokaż pan efekty swojej 6 letniej pracy parlamentarnej! Panie Włodarczyk, Jach, Dżugaj, Dubiel już skończyliście donoszenie czy tak całą kadencje wam zleci? Może jeszcze tak dodatkowo wzięlibyście się wreszcie do roboty? Miasto czeka na uzdrowienie! Bo jak na razie to tylko syfilis łapie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
white napisał:
Bzdury jak zwykle! Po pierwsze zatrudnienie tych panów nastąpiło wcześniej niż Wilk został prezesem dlatego m.in. nie wiedział o tej sytuacji. Po drugie to nie on ich zatrudniał tylko KPEC.
Kłamiesz. Znam sytuacje dość dobrze i stwierdzam ,że pomysł ten został wymyślony przez Wilka i Czubińskiego. Figurant Leziak jako lokalna marionetka bez zmrużenia oka wykonywał rozkazy złodziei z PO. PS. Wilk na każdym przesłuchaniu mówi ,że nie wiedział ,nie sądził, nie miał pojęcia itp. Na cholerę nam taki ograniczony poseł .Posłem powinien byc ktoś z jajami a nie ślamazarny mazgaj który miota sie jak ryba w sieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy Prezesem Stali (członkiem Zarządu) swego czasu nie był Poseł S.? ktoś wie może? i czy w swoich oświadczeniach to wykazywał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[... Miasto czeka na uzdrowienie! Bo jak na razie to tylko syfilis łapie... [/quote] Jak zadajesz się z tirówkami stojącymi w Lasach to nie zwalaj winy na władze UM że załapałeś syfilisa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ela napisał:
Czyżby sie obudził PiS,wybory za pasem ,a co ten wasz cudny Jaruś zdziałał przez swoja kadencije w tym sejmie dla Kraśnika ,Panie Wojtku jestem z całą rodziną ,ale również wiele osób nigdy niegłosójcie na pis.......
Droga Elu nie głosujcie piszemy oddzielnie gdyż jest to przeczenie i u czyli 2 błędy w jednym wyrazie w kadencje też wkradł Ci się błąd - fajny analfabetyczny elektorat ma P.O trzymaj tak dalej a dzieci i wnuki będą gęsi pasły u obszarników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennik wschodni to tuba kraśnickiego PiS-u. Powtórka z wyborów samorządowych. Oczernić jednego nic nie wspominając o drugim. Nie kwestionuję, prawdziwości faktów, lecz proszę mi wykazać, że ktokolwiek (instytucja lub osoba prywatna)poza porządkiem prawnym poniósł jakąkolwiek stratę. A jeżeli nie to gdzie tu afera, wymagająca tylu artykułów.Zawsze można zrobić z igły widły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolny obywatel napisał:
proszę mi wykazać, że ktokolwiek (instytucja lub osoba prywatna)poza porządkiem prawnym poniósł jakąkolwiek stratę. A jeżeli nie to gdzie tu afera, wymagająca tylu artykułów.Zawsze można zrobić z igły widły.
1. Czubiński pod wpływem nacisków prezesa Wilka dofinansował Stal kwotą 300 000zł, kosztem innych klubów, które padły lub ograniczyły działalność. Poseł Wilk powinien zabiegać o prywatnych sponsorów a wtedy afery by nie było. 2. Naraził KPEC na straty wymuszając z Czubińskim na Leziaku fikcyjne zatrudnianie 4 osób. Należy też przeprowadzić dyskusję dlaczego sprzedano KPEC ,mimo kategorycznego sprzeciwu mieszkańców i wbrew zdrowemu rozsądkowi. Według mnie jednym z powodów były wałki jakie kręcono z ubezwłasnowolnionym Leziakiem. Miedzy innymi ten wymieniony wyżej. Strata mieszkańców to około 3mln.zł rocznie. Drugi powód jest znany kilku osobom ,ale brak dowodów nie pozwala mówić o tym głośno. Jeśli jesteś pracownikiem lub znajomym posła Wilka spytaj go o „notes Leziaka” który z niewiadomych powodów nadal nie jest wykorzystywany przez prokuraturę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tuba, nie tuba, ale ludzie kupują (a więc płacą), żeby przeczytać, a gadzinówka PO leży za darmochę w sklepach, wala się po klatkach schodowych i nikt tego nie chce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tuba, nie tuba, ale ludzie kupują (a więc płacą), żeby przeczytać, a gadzinówka PO leży za darmochę w sklepach, wala się po klatkach schodowych i nikt tego nie chce.
Czyżbyś był pracownikiem gazety, że wiesz komu jaki nakład schodzi. A po klatkach walały się w swoim czasie przedruki z "Dziennika wschodniego", którymi tajemniczy sponsor hojnie obdarzał mieszkańców Kraśnika przed wyborami samorządowymi. Nie zdziwię się gdy pojawi się i teraz. Szkoda, że zapomina o mieszkańcach naszego miasta w okresach gdy nie ma żadnej kampanii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolny obywatel napisał:
Czyżbyś był pracownikiem gazety, że wiesz komu jaki nakład schodzi. A po klatkach walały się w swoim czasie przedruki z "Dziennika wschodniego", którymi tajemniczy sponsor hojnie obdarzał mieszkańców Kraśnika przed wyborami samorządowymi. Nie zdziwię się gdy pojawi się i teraz. Szkoda, że zapomina o mieszkańcach naszego miasta w okresach gdy nie ma żadnej kampanii.
W czasach kiedy nie ma żadnej kampanii, to gadzinówka też z rzadka bywa. A właśnie teraz znowu się pojawiła: a to w skrzynkach na listy, a to w sklepach... I nikt, nawet za darmo tego nie chce. Nakład nie jest tajemnica i nie trzeba być pracownikiem gazety, żeby to wiedzieć. Za czytanie DW ludzie chętnie płacą, a za gadzinówkę PO nie! I to jest fakt. Możesz sobie dodać: fakt medialny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieję, nadal, może jestem naiwny, że teraz ludzie PIS z Krasnika uderzą się w piersi, wyborcy nieudanego Włodarczyka i widząc co się dzieje w naszym mieście obecnie, a może nie wiedząc, bo świństwa władzy są skrzętnie ukrywane. Sam głosowałem na niego,choć nie jestem zwolennikiem platformy, gorzko tego żałuję, ale teraz nie mam wyjścia Wilk zrobił dużo dla miasta, a Stawiarski dopominał się w sejmie tylko o apteki. Zagłosuję na Wilka bo mi się nie podoba, że o takie g... tak plują na niego ci co mi już bardzo zbrzydli bo jest brudno w mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowcy obrzucą błotem każdego by tylko utrzymać się przy żłobku. Wilk facet wykształcony i merytoryczny nie bez powodu osiągnął tak wysoką pozycję w Warszawie, tam już patrzą na konkretną prace a nie tak jak w opozycji lizanie tyłka prezesa. Poza tym nie buja sie jak inni posłowie pijany po burdelach tylko ciężko pracuje dla wszystkich obywateli, również na takie gnidy które dla swoich stołków oplują każdego. Panie Wilk tak trzymaj, mieszkańcy Kraśnika są z Panem!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto prawdziwa i konkretna działalność POsłów PO z Lubelszczyzny: http://forum.dziennikwschodni.pl/nie-bedzie-nowego-basenu-konferencja-poslanki-odwolana-t50039/ Wilk z urody i płci mniej medialny, ale taki sam "pracowity" i takie same "zasługi". Czy ktoś jeszcze ma wątpliwości, że chodzi tu tylko i wyłącznie o kasę dla siebie i kolesi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Się martw żeby Ci dębów w przyszłym roku chrabąszcze nie wpierdzieliły a nie o wynik wyborów i pracowitość oraz urodę kandydatów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
botanik napisał:
Się martw żeby Ci dębów w przyszłym roku chrabąszcze nie wpierdzieliły a nie o wynik wyborów i pracowitość oraz urodę kandydatów.
Się o dęby nie martwię, bo to nie moje drzewa, a więc i opieka nad nimi mnie nie dotyczy. Się martwię o: drogi, służbę zdrowia i dostęp do leczenia, o przepełnione klasy w szkołach i poziom nauczania, o głodowe emerytury, o brak zatrudnienia ludzi, którzy chcą pracować, o zabójcze podatki. A POsłowie się martwią tylko o kasiorę dla siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,.... nie podoba, że o takie g... tak plują na niego ci co mi już bardzo zbrzydli bo jest brudno w mieście. [/quote] pokaż mi brud w mieście. No chyba że Ci chodzi o smród amoniaku z wysypiska, ale to zasługa faktycznie PO szczególnie kumpla posła Wilka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,....Kraśnika są z Panem!!!!! [/quote] mów za siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=_yry7GnPgqE&feature=player_embedded a tu pięknie opisano "zasługi" pOSŁA S.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miron napisał:
a tu pięknie opisano "zasługi" pOSŁA S.
Obiektywizm KTV ustami Pani Bożeny .1:55s Pani mówi o środkach unijnych których miasto nigdy nie pozyskało. Przypominam ,że "obiektywizm" Pana Opoki właściciela KTV bierze się stąd, że burmistrz Włodarczyk, pozbawił tę uprzywilejowana rodzinę, prawi 300 000 zł rocznego dochodu, pobieranego z miejskiej kasy. Nie wymieniła Pani 27mln.zł jakie starostwo pozyskało z funduszy unijnych za czasów Stawiarskiego. Proszę dodać ,że w tym samym czasie UM nie pozyskał ani złotówki budując za prawie 20mln.zł zbiornik retencyjny. Pan Opoka zapomniał wspomnieć o zasługach Posła Wilka, który zasłużył się dla zadłużenia miasta będąc zastępcą Czubińskiego i przewodniczącym SUK. Gdyby Pan Czubiński inwestował w Kraśnik pieniądze unijne i nie sprzedawał wszystkiego co się tylko da, to gwarantuje ,że obecnie byłby nadal burmistrzem. Ps: Panie Sławku , KTV zasłużyła sobie na opinie telewizji mniej wiarygodnej niż dziennik telewizyjny za komuny. Nazywanie posła tylko pierwszą literą nazwiska to prostactwo z Pana strony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...