Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poseł Wojciech Wilk wiceprzewodniczącym klubu PO

Utworzony przez KK, 6 sierpnia 2010 r. o 15:03 Powrót do artykułu
Racja brachu, tylko kogo masz na myśli jako tego lisa? Pana Cz.? Pana S.? Pana Sz.? czy tego przedsiebiorcę, co go nie nazywają na każdym kroku politykiem PO :-) dobre, dobre, ach ten Wasz grajdoł! PiSwodzenia Wam i POwodzenia wam w tej waszej internetowej prowokacji. Ps. Urzędnicy do pracy, a nie w godzinach pracy piszecie komentarze za nasze publiczne pieniądze!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz brachu jakieś fobie. Niemal wszystkie komentarze są pisane po godzinach pracy urzędów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam fobie??? jak to??? a nie ty??? tzn ja??? co jest z Tobą??? Zajmijcie się powaznymi sprawami, a nie pierdołami!!! Chociaż, jak widze to tez temat bardzo ciekawy....pozdrawiam farbowanych lisów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...