Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poślizgnęła się w sklepie i poszła do sądu. Dostała 50 tysięcy złotych

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 maja 2017 o 12:49 Powrót do artykułu
o kurcze, dziś po pracy też idę pośnizgnąć się w Lidlu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"bezpieczeństwo klienta są dla nas priorytetem" - co właśnie pokazaliście na przykładzie pani Teresy.
0
gdyby skorzystała z EUCO to by otrzymała wyższa kowtę Duży może więcej.
0
Tak a jak zabił dziecko na przejsciu dla pieszych to sąd wycenil zycie dziecka na 30 tyś
0
Wreszcie niemiecki sklep zapłacił " podatek". A swoją drogą to ta połamana musi mieć układy w sądzie.
0
Po pierwsze, firma EUCO to gowno za przeproszeniem, nikomu nie polecam z własnego doświadczenia. Jak dla mnie to tylko i wyłącznie DRB, przynajmniej można się dodzwonić kiedy się informowanym o wszystkich szczegółach. A co do komentarza niżej o ukladach - nie musi mieć układów, poslizniesz się na sliskiej powierzchni i możesz starać się o odszkodowanie bez wkladu finansowego. Tak samo kiedy wjedziesz autem w dziurę, należy Ci się odszkdowanie. Tylko nie każdy tym wie, a niewiedza jak widzę jest mała, ale to tylko takie osoby na tym tracą, bo mają szansę na pieniadze, a jednak nie korzystają z możliwości.
0
Jak zwykle baba bez pojecia sie wywalila, zaden chlop by tak nisko nie upadl
0
To jakas glupota. W sklepie powinien Bychawska regulamin o Stacie Burke I podeszwy
0
Znajoma też się pośliznęła i dostała 500+
0
Pewnie niosla do zwrotu puste opakowania jako niezadowolona z ich jakości;) No i bozia prawie ukarała.
0
a może powinna sądzić się z producentem obuwia ? tyle osób chodziło i nikt się jakoś nie przewracał ?
0
drb cięwycenią i zważą  a dostaniesz za przeproszeniem goowno 
0
Najwięcej z tej kwoty zainkasuje Mediator w Kraśniku. Ludzie, nie dajcie się nabierać na podobne firmy - sądy bez udziału tych naciągaczy i tak ferują wyroki na korzyść pokrzywdzonych. Wiem to po osobistych doświadczeniach z tą firmą.
0
Ciekawe czy jak się ktoś wyłoży przy wejściu do sądu w podobnej sytuacji, to czy sąd wypłaci z własnej kasy odszkodowanie?
0
Normalny artykuł o ciekawej sprawie, a w komentarzach kłótnia, zapewne, przedstawicieli podobnych firm udających Klientów, którzy jęczą, bo to nie ich pracodawca został wymieniony w tekście...
0
Ja też nie kumam jak w sytuacji ostrej zimy można spowodować utrzymanie idealnie suchego wejścia do sklepu takiego jak Lidl. To niemożliwe. Ktoś musiałby stać ze ścierą i dmuchawą i suszyć na okrągło podłogę przy wejściu. Jak ktoś nie umie chodzić, albo zakłada nieodpowiednie obuwie, to się wywali - i wtedy co - zawsze płacić za niedojdę bo chodzić nie umie? W takim razie jak się wyłożę na chodniku należącym do miasta zimą to kto mi zapłaci? Miasto? Już to widzę..... A takich upadających w zimie to mogą być setki. Wtedy miasto by splajtowało od tych odszkodowań. Moim zdaniem wina tej pani, a nie sklepu. Wyrok naciągnięty.
0
W takim razie jak się wyłożę na chodniku należącym do miasta zimą to kto mi zapłaci? Miasto? Już to widzę..... ----. Idź do sądu i nie kwękaj. Wolisz mieć złamaną nogęi 50 tysi czy być sprawnym i nie mieć 50 tysi?
0
Tak, tak, wina tej pani, bo w zimie poszła na zakupy zamiast czekać do wisony...
0
Baba mogła nałożyć buty które się nie ślizgają i nie było by sprawy.
0
Przeciez to jedne pobory każdego, co przyssał sie do KORYTA rządowego, europarlamentarnego lub spółki skarbu panstwa. To grosze za cierpienia, lata rehabilitacji, niepełnosprawność, obniżenie jakości życia aż do ostatniego tchnienia.
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: