Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Powiat kraśnicki: Sprawdź, co powstanie w Twojej gminie

Utworzony przez monter, 23 stycznia 2011 r. o 22:48 Powrót do artykułu
Solanki, gm. Zakrzówek? Gdzie jest ta miejscowość ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykro mi,ale nie wiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w janowskim d*u*p*a...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cos mało tych inwestycji na miasto krasnik... Pani Burmistrzu ja głosowałam na pana ja wierze w pana, my młode pokolenie chcemy nowych miejsc pracy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
• wykonanie dokumentacji projektowej na budowę ulicy Kwiatkowickiej
Tutaj mieszka pan poseł Stawiarski. Na tej ulicy była żużlowa droga,widzę że kolega burmistrz ufunduje mu drogę do domu.Oto prawda o Kraśnickim PIS-ie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PANIE REDAKTORZE W CAŁYM POWIECIE KRAŚNICKI NIE MA TAKIEJ MIEJSCOWOŚCI JAK SOLANKA(CHYBA ŻE GMINA ZAKRZÓWEK BĘDZIE POBIERAĆ WODĘ Z MAZUR BO SOLANKA TO MIEJSCOWOŚĆ KOŁO WĘGORZEWA W GMINIE ZAKRZÓWEK SĄ STUDZIANKI RADZĘ POPATRZEĆ NA MAPĘ ZANIM COŚ NAPISZEMY BO TO NIE PIERWSZA WPADKA A JAK NIE UMIEMY TO PÓJŚĆ DO SZKOŁY NA LEKCJĘ GEOGRAFII I NAUCZYĆ SIĘ CZYTAĆ MAPY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Solanka leży koło Leśnika...a ten koło naleśnika "dziennikarze" Dziennika Wschodniego nigdy nie grzeszyli znajomością geografii i starają się to nam przypominać dosyć często
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leśnik Duży?? proszę mi to pokazać na mapie. Najwidoczniej ten artykuł pisała osoba z dolnośląskiego. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...