Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Powiatowi radni dali sobie podwyżki

Utworzony przez Gość, 3 marca 2008 r. o 12:38 Powrót do artykułu
a kto był za? tego nie napisano
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W najbliższych wyborach oddam swój głos na ugrupowanie nawet z diabelskim rodowodem, ale zobowiązujące się do wprowadzenia zasady, że 1.- Wszelkie sprawy uposażenia "wybrańców" SĄ NIEZMIENNE PRZEZ CAŁĄ KADENCJĘ, 2.- Warunki uposażenia ustanawia się następcom pod koniec kadencji na jednej z ostatnich sesji, obowiązują dopiero po wyborach. Wydaje mi się, że takie postawienie sprawy jest klarowne - prawie jak z podjęciem pracy: JEŚLI WARUNKI MI NIE ODPOWIADAJĄ, NIE STARTUJĘ W WYBORACH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To woła o pomstę do NIEBA. JA zarabiam w samorządzie około 1 tys. na rękę. A radni powiatowi 1 tys diety za 1 sesję w miesiącu (za podniesienie ręki do góry nad uchwałę o której i tak większość nie ma zielonego pojęcia) i za 2 posiedzenia komisji. Funkcja radnego powinna być funkcją społeczną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a kto był za? tego nie napisano
PO, Lubię Kraśnik i PSL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...