Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

POWIATOWY URZĄD PRACY

Utworzony przez AGA, 11 marca 2011 r. o 19:46
A MOŻE BY TAK ZAJĄĆ SIĘ
Ostatnio edytowany 16 marca 2011 r. o 13:27
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie, nareszcie ludzie zaczynają się budzić z letargu .Dosyć traktowania ludzi jak intruzów, aby znajomych uprzejmie, a jakże!!!. już dziękujemy-tak w przenośni bo naprawde to nie mamy za co.Ale ciebie człowieku też dotknie rzeczywistość i przyjdzie ci żyć pośród tych ,których tak traktowałeś.Tu niby uśmiech i dżentelmen a w rzeczywistości....?!.
Ostatnio edytowany 16 marca 2011 r. o 13:56
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to Starostwo rozwaza jakies zmiany na stanowiskach w PUPie, ze tak przezywacie? Nawet jakby doszło co do czego, to przyjdą inni, których działania nie będa rózniły sie od obecnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W STAROSTWIE TEŻ POWINNY ZAJŚĆ ZMIANY,STAROSTA TEŻ POWINIEN PÓJŚĆ W ODSTAWKĘ I JEGO ZASTĘPCA.PRZYSSALI SIĘ DO TYCH STOŁKÓW NICZYM PIJAWKI /ZA TAKIE PIENIĄDZE TEŻ BYM TAK CHCIAŁA/.WŁAŚNIE, NA KLUCZOWYCH DLA MIASTA STANOWISKACH POWINNA ODBYWAĆ SIĘ ROTACJA JEGO URZĘDNIKÓW-NIE BYŁOBY WTEDY KUMOTERSTWA I TEGO CO MAMY TERAZ.WSZYSCY ŁADNIE MÓWIĄ JAK CHCĄ ŻEBY ICH WYBRAĆ,ALE JAK PRZYJDZIE CO DO CZEGO ŻEBY POMÓC OBCEJ OSOBIE Z NIMI NIE ZWIĄZANEJ,TO ROBIĄ SIĘ NIEDOSTĘPNI I BEZDUSZNI,ZGARNIAJĄ TYLKO DO SIEBIE.CO ZROBILI DLA MIASTA,CZY STWORZYLI NOWE MIEJSCA PRACY,?NIE,DBAJĄ TYLKO O SWOJE PORTFELIKI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezeli wg Ciebie wraz ze zmianą władzy tak diametralnie zmienia sie sytuacja związana z rynkiem pracy, to dlaczego efekty tego nie sa zauwazalne w UM, tylko kumoterstwo dalej kwitnie w najlepsze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze zróbmy coś z tym molochem..oni dają nieaktualne oferty pracy Idioci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuje przewrót zbrojny. Może burmistrz Włodarczyk rzuci wam Straż Miejską do pomocy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Proponuje przewrót zbrojny. Może burmistrz Włodarczyk rzuci wam Straż Miejską do pomocy.
proponuję Ci Marysieńko leczyć się na nogi - bo na głowę to już chyba za późno a tak na marginesie mówiąc to ludzie mają racje pod tym względem że pracę to w PUP dyrektorzy swoim załatwiają na dodatek zarabiają kuuuuupę kasy gdzie za 1 miesiąc poborów 2 dyrektorów miało by zasiłek 15 bezrobotnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pat napisał:
proponuję Ci Marysieńko leczyć się na nogi - bo na głowę to już chyba za późno a tak na marginesie mówiąc to ludzie mają racje pod tym względem że pracę to w PUP dyrektorzy swoim załatwiają na dodatek zarabiają kuuuuupę kasy gdzie za 1 miesiąc poborów 2 dyrektorów miało by zasiłek 15 bezrobotnych
U Ciebie to tylko plecy nie wymagają leczenia. Gdyby w temacie chodziło tylko o konkretne zarzuty dotyczące pracy PUPy nic bym nic nie mówiła, to one rzeczywiście pozostawiają duzo do życzenia i wszelkie stawiane im zarzuty nie mijają sie z prawdą. Ale to co tu mamy, to sa jakies oczekiwania w dążeniach do dokonania zmian we władzach starostwa i na stanowiskach mu podległych. Po pierwsze jest to władza demokratycznie wybrana i to nie kilka lat temu.A po drugie PiS , który miałby ją zastąpic nie będzie lepszy od niej, a czego najlepszy przykład mamy po zmianach we władzach miejskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
A po drugie PiS , który miałby ją zastąpic nie będzie lepszy od niej, a czego najlepszy przykład mamy po zmianach we władzach miejskich.
Masz rację duzo lepiej było za PO ,mielismy festyny i duzo zabawy,a teraz nieczego nie mamy. Ja glosowalam za platformą i Panem Czubinskim.Moze kiedys jak wyjdzie z wiezienia to znów bedzie burmistrzem.On naprawdę był świetnym człowiekiem. ja go wspominam dobrze,kiedys w domu kultury podszedł i rozmawiał ze mna i męzem jak z kolegami.Nie wywyszał sie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
U Ciebie to tylko plecy nie wymagają leczenia. Gdyby w temacie chodziło tylko o konkretne zarzuty dotyczące pracy PUPy nic bym nic nie mówiła, to one rzeczywiście pozostawiają duzo do życzenia i wszelkie stawiane im zarzuty nie mijają sie z prawdą. Ale to co tu mamy, to sa jakies oczekiwania w dążeniach do dokonania zmian we władzach starostwa i na stanowiskach mu podległych. Po pierwsze jest to władza demokratycznie wybrana i to nie kilka lat temu.A po drugie PiS , który miałby ją zastąpic nie będzie lepszy od niej, a czego najlepszy przykład mamy po zmianach we władzach miejskich.
i tu się mylisz właśnie plecy mam najbardziej chore , ale to nie od leżenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pat napisał:
i tu się mylisz właśnie plecy mam najbardziej chore , ale to nie od leżenia
To prawie jak ja. Z tym , ze ja nie tylko nie od leżenia, ale takze nie od siedzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
To prawie jak ja. Z tym , ze ja nie tylko nie od leżenia, ale takze nie od siedzenia.
d..... też mnie nie boli - nie mam siedzącej roboty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pat napisał:
d..... też mnie nie boli - nie mam siedzącej roboty
E, to z Twoimi plecami nie jest jeszcze tak źle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...