Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pracownicy postawili się Japończykom. Grożą strajkiem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 lutego 2018 r. o 07:27 Powrót do artykułu
undefined napisał:
Dlaczego na P-11 pracują w soboty za nadliczbowe a u nas za dzień  wolny? Jak tak można? Gdzie są związki? Gdzie jest inspekcja pracy?
 Bo jak na P-11 dawaliby pracownikom wolne na tygodniu to w ten dzień ich maszyny stałyby wolne, żaden z pracujących wtedy pracowników nie weżmie większej obsady maszyn. A na kulkowni pracownicy odbierają wolne za soboty na tygodniu a pozostali pracownicy pracują za darmo na zwiększonej ilości maszyn. W takim wypadku dziwicie się dlaczego nie ma nadliczbowych na P-3? To chyba jasne. Sami sobie to załatwiacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Były robol napisał:
TN to frajerstwo tam same niemoty i miernoty a jeśli chodzi o wątek z murzynami to nawet do pięt nie dorastacie im nie spotkałem murzyna żeby dał sie tak w konia robić .Egoiści Śledze to forum nieraz tylko dlatego ze 20 lat tam zmarnowałem i gówno z tego miałem bo lizusem nie byłem i pewnego dnia pałka zeby dziobnąć zdjęcie mi zrobił .I koniec chciałbym Podziękować to zdjęcie mnie uratowało.Bo bym przegrał życie.
 Miau ,miał kocurku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak 3mać za wschodnią ścianą a na P-3 niech jebią tych chłopków małorolnych co pracują na podotek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
thp napisał:
Proponowana praca w ruchu ciągłym w kanale C to dopiero początek. Za chwilę okaże się, że cały zakład będzie tak pracował! Planowana też jest zmiana dni wolnych najbliższej "majówki" - 30.04 ma być normalnie dniem pracy. Pytam grzecznie - w jakim więc celu (oprócz wymogów narzuconych przepisami kodeksu pracy) tworzy się Roczny Kalendarz Pracy? Wszelkie zmiany, już w tym roku takie były, muszą być, teoretycznie, uzgadniane i zakceptowane przez związki zawodowe działające na terenie zakładu! Co na to wasz kochany stasiu, stasieniek, staszek? Co na to adaś? Zlewa, zlewa i jeszcze raz zlewa!
 I co powiesz dziś chłopku-roztropku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tępaki z P-3 znowu oszukani ale co trzeba dorobić chłopki mało rolne 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pjona dla tych co srają na ich nadliczbowe w poniedziałek. ośli *** tym co przyjdą !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Roboty Pseudo Majstry i Kierowniki napisał:
Tępaki z P-3 znowu oszukani ale co trzeba dorobić chłopki mało rolne
 
Helloł:) napisał:
pjona dla tych co srają na ich nadliczbowe w poniedziałek. ośli *** tym co przyjdą !
 
Helloł:) napisał:
pjona dla tych co srają na ich nadliczbowe w poniedziałek. ośli *** tym co przyjdą !
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz z innej beczki wy się tu klucicie a ja zakochałam się w Chłopaku który pracuje na Hartowni mówią na niego Fantomas jego lysina mnie pociąga a to jak się jąka robi mi się mokro on jest taki pociągający chciała bym się z nim umówić jednak jestem bardzo wstydliwa i nie wiem jak mam zagadać do tego uroczego i nie banalnego z uśmiechu mężczyzny on jest taki słodki mój kociaczek miał miał Fantomasku. Mam nadzieje że się odważe zagadać i spędzę z nim upojna noc w buszu a on pokaże mi swoją maczete Lubie takich niegrzecznych jak on chce żebyś mi dał klapsa w pełni księżyca...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie dali nadliczbowe brawo a wam i tak nie pasuje .Fantomas woli chlopcow kasiu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że jest to tylko pogloska ze on lubi chłopców on mi się strasznie spodobał 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muj ci on jest,niczyj ino muj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest małe pytanko - skoro "podwyżki" są takim sukcesem, że zawodnicy-negocjatorzy chodzą w glorii i chwale, dlaczego tym zwycięstwem ducha nad materią nie podzielą się z załogą robiąc oficjalne spotkanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
r napisał:
Jest małe pytanko - skoro "podwyżki" są takim sukcesem, że zawodnicy-negocjatorzy chodzą w glorii i chwale, dlaczego tym zwycięstwem ducha nad materią nie podzielą się z załogą robiąc oficjalne spotkanie?
 Bo sukces tylko w ich osobistym mniemaniu - tak naprawdę to jedna, wielka porażka!!! Jednak liczy się do robienia PR i ładnie wygląda w związkowych sprawozdaniach dla regionu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znowu kombinacje podobno jakies maja byc gdze sie podzieja o***acze to bedze ciekawe co wyzezbia z gowna...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden ustawiacz ze szlifierek 3 dni okupuje ławke między 2 a 3 polem, nie którzy w tej firmie są nie do ruszenia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto to taki okupuje ta Laweczke? Hm czy to ten co w nazwisku ma nazwę Ptaka ? Zaczynającego się na Literę S ? On od dawna ma wyrabane na prace on od dawna  się opiernicza cóż tacy są nie do ruszenia ważne żeby kablował he he 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koordynatorzy stworzeni do pomocy pracownikom nie robia totalnie NIC .Jak mozna przez 8 godzin przesiedziec na komurce.Wzialby szczotke wlaczyl ze dwie maszyny i byloby ok .Chodzi mi o B i A,bo inni choc wiatr robia .Dziekuje za uwage.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokladnie ten kordynator z B to niezly leser jak jest na trzecich zmianach przychodzi o 23 do pracownikow chwile pogada i idzie chowa sie do swojej dziupli wychodzi o 6:30 on nawet nie wie jak sie robi na L2 na poczatku nie umial nawet wynikow odczytac no ale co zrobic jak ten czlowiek tylko na hartowni pracował i został poparty przez te nie udolne zwiazki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tej firmie im mniej umiesz tym wyżej zajdziesz. Absurd goni absurd. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozwaląthp napisał:
W tej firmie im mniej umiesz tym wyżej zajdziesz. Absurd goni absurd.
 Jakby tak bylo to ty byłbyś już prezesem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 12 z 30

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...