Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czytając wystąpienie radnych Miasta Krasnika można stwierdzić, że poziom tego pisma to bełkot nie majacy nic wspólnego z językiem ojczystym . Treść pisma oraz zawarte wnim sformułowania świadczą jedynie o poziomie radnych, którzy je podpisali. Zamiarem prawników nie "było ucieszenie radnego Depty" ale petycja radnych z pewnością ucieszyła mieszkańców miasta Kraśnika.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ten zupodaj Depta to mąż tego wybitnego wykładowcy Orzeł - Depty. Boże chroń Kraśnik!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wyjdzcie z piaskownicy wezcie się do pracy!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
bezradny napisał:
Wyjdzcie z piaskownicy wezcie się do pracy!
To jeszcze w piaskownicy będą wykłady z kasy norwegów.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panie Depta kasa w EURO od Norwegów się skończyła? Nie może Pana rodzinka przeżyć tego? Panie radny karzy ocenie drugą osobę własną miarką.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zaraz zaraz, ale czy to nie są aby ci sami prawnicy, którzy przez lata doradzali p. burmistrzowi Czubińskiemu ? Czy to nie ci sami, którzy zasiadali z jego wskazania w radach nadzorczych, np. kraśnickich wodociągów ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mecenasi weźcie się do pracy a nie komentarze na forum wypisujecie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kto doradził Włodarczykowi żeby w taki a nie inny sposób zwalniać ludzi? Kto reprezentował Włodarczyka i miasto w sądzie? Kto przegrywał sprawy w sądzie?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Po co się oburzać panowie radcowie. Depta pyta i ma do tego prawo. A tak w ogóle to czy jedna ze spraw nie wyglądał tak?: w ramach umowy z UM doradziliście burmistrzowi w jaki sposób ma pożegnać się z byłym prezesem KPM. Później (już nie w ramach tej umowy a za dodatkowe pieniądze) reprezentowaliście burmistrza w sądzie podczas pierwszej sprawy którą miasto przegrało. Jeżeli się mylę to z góry przepraszam. Ale jeżeli jest to prawdą to miasto zapłaciło raz za doradzanie (niestety przez sąd uznane za nieprawidłowe) i drugi raz za sprawę w sądzie. Jeżeli rady byłyby dobre nie byłoby rozprawy w sądzie i dodatkowych kosztów dola miasta.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
UM napisał:
Ten zupodaj Depta to mąż tego wybitnego wykładowcy Orzeł - Depty. Boże chroń Kraśnik!!!
ta nagonka na radców to zamydlenie oczu na przekręty od byłej vice burmistrz i czu RADNI DALI D... CIEKAWE KTÓRY ZACZNIE ROZLICZAĆ POPRZEDNIE KADENCJE BO JA POGNAŁBYM ICH NA SYBIR - BEZ WIZ !!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Biorą pieniądze za doradzanie burmistrzowi - biorą (jeden z nich niejaki Jach to bierze 10tyś zl/m) reprezentują burmistrza w sądzie -reprezentują, większość spraw pracowniczych poprzegrywali-poprzegrywali, brali za zastępstwo procesowe - brali, to o co jeszcze chodzi?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Który z tych speców pomoże właścicielom domów, których wrobiono we własność przyłączy wodociągowych, po wieloletnim ich użytkowaniu przez KPwiG(bo jak inaczej, bez nich zarobiły pieniądze za dostawę wody)? Biegną sobie one pod drogami i tykają jak bomby. Mnie kosztowała awaria kilkaset złotych. Ale może być wielokrotnie drożej!!! Sprytna zabawa prawnicza wrobiła nas w odpowiedzialność, a miasto niewiele póki co zrobiło w walce z miejską spółką.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
KPWiK miało być. Sprawa z lat 2004-2005, ale konsekwencje odłożone na wiele następnych lat. Kto był wtedy członkiem rady nadzorczej spółki???
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wygląda na to, że sprawa jest bardzo grubymi nićmi szyta, bo zarówno pan depta jak i broniący go radni próbują wycofać się z oskarżeń tłumacząc się jak dziecko, że on tylko zadawał pytania. Ale miał jakieś podstawy żeby je zadać? Czy tylko tak plecie bzdury? Należy wyjaśnić skąd mu to przyszło do głowy? Jeśli słyszał, to od kogo? Gdyby miał choć odrobinę przyzwoitości to przeprosiłby i wycofał się z tego albo jeśli ma rację i dowody to nie tchórzyłby i nie wycofywał się ze swoich słów. Oskarżać innych jest bardzo łatwo. Rozumując tak to na każdej sesji czy w TV czy gdziekolwiek publicznie można by zadawać tylko pytania o to czy ktoś np. brał łapówki czy zrobił coś innego złego. To bardzo podła manipulacja i bardzo źle to świadczy o tym kto tak postępuje. Chociaż nie wierzę, że pan Depta przeprosi, zrezygnuje z radnego i wycofa się z życia publicznego. Tak postąpiłby człowiek honorowy. Sugestie jakich się dopuścił mogą mieć konkretny wymiar finansowy, bo podważył zaufanie do kancelarii prawnych obsługujących Urząd Miasta. Dlaczego nie zadawał pytań kilka lat temu? Usłyszeć można było bardzo wiele. Pytam poważnie: czy to prawda że żona pana Depty brała 500 euro za 45 minutowy wykład? W to naprawdę trudno uwierzyć. A jeśli chodzi jeszcze o pana Deptę to też pytam chociaż to też nieprawdopodobne, czy firma siostry jego żony świadczyła usługi dla miasta w tym czasie gdy pani Depta była wiceburmistrzem? To należy wyjaśnić, prześwietlić i rozliczyć. Należałoby przyjrzeć się każdej wydanej złotówce. Sprawę umów z KPWiK również należy wyjaśnić, kto wtedy był burmistrzem, prezesem i w radzie nadzorczej?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
the answer is yes. why ? because is the Wrong Answer ! every time - yes ! Psychiatra - yes !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
depta bierz się do roboty pajacowanie się skonczyło czasy cz -ka już mineły a przyokazji pociąg za sobą zupojada Bartosia ten to tylko udaje że umie czytać z kartki i wydawac zupę na placu .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A może depta opowie o kręceniu kasy jak żonka była kierownikiem wydziału gospodarki komunalnej i na jakich zasadach przyznawano mieszkania.....? Mógłby powstać niezły scenariusz na film sensacyjny
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kręciła kasę w UM za Czu a teraz wsadziła 4 litery do Starostwa i tam kręci....LODY...hehe..śmietankowe....hehe
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: