Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Proces Czubińskiego się opóźnia

Utworzony przez żal, 11 listopada 2009 o 22:53 Powrót do artykułu
A kurna aż nie mogę patrzyć na te fotkę, nie dobrze mi się robi! Jeszcze brakuje paska na oczach.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Te zakola na czole to od czego ? Wytarły się ?
0
Proszę państwa szkoda czasu i kosztów. Ten "kryształek" zostanie oczyszczony z wszelkich zarzutów a przy okazji oberwą Bogu ducha winni. Przykładów masa. Nich żrą ile się da. Już za rok matura z pełnionej przez 4 lata władzy przez PO-laków z Komandy Korniszonka.
0
I tak będzie do końca kadencji
0
Ale paskudny! Feeeeeeeeeeeeeeee
0
przytył,ewidentnie przytył... dodatkowy podbródek... wcześniej tego nie było
0
Nadwaga ma stanowczo zły wpły na E-Rekcję Członków PO, panie P.
0
Ale mądry. Widzę, że poruszacie ważne aspekty władzy naszego miasta- brzydki, ładny, gruby, chudy. To jest naprawdę podstawa.
0
Jak zauważyłeś, członek PiS nie poruszał ważnych aspektów dla naszego miasta, tylko wyraził swoją opinię na temat wyglądu NiE-naszego burmistrza :-) Z wyrazami szacunku żaden członek
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: