Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przekręty Marcina Gąsiorowskiego- sekretarza Gminy Dzierzkowice!

Utworzony przez maksio1965, 29 czerwca 2011 r. o 21:14
iza napisał:
Na ten stadion piłkarski z UNI dostali bardzo duże pieniądze- słyszałam, że za godzinę płacą 15zł.ale jak tam inni mogą się zatrudnić gdy tam pracują ludzie z paki sekretarza. Konserwatorzy szkolni tam pracują i pozatrudniali swoich synów. Nie można by dać zarobić ludziom biedniejszym nie z układów. Ten radny –konserwator z Woli załatwił tam pracę nawet nieletniemu synowi. On to umie wykorzystać swoje stanowisko radnego załatwił pracę sobie i córce w szkole oraz zięciowi przy gminie. I jak taki radny Gniazdek sprzeciwi się wójtowi albo radny Duda jak jego żona pracuje w gminie- ,po co takich wybierać. Taka wiocha a już kręcą -rządzą układy i ma być dobrze w kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga Izo, a może tak nazwiskami skoro Ty się nie krępujesz.... to inaczej Drogi Panie Polak mam takie pytanie czy ktoś z tych ludzi, o których Pan pisze nie pracuje i czy jest Pan pewien co do wysokości stawki? Radze Panu wystawic nosek trochę poza swoją gminę i zobaczyc jak jest w innych i może wtedy oceniac prace ludzi? Mam również pytanie, kto będzie korzystał ze stadionu? Czy jest gdzieś wywieszona lista w nazwiskami, które maja zakaz korzystania z obiektów znajdujących się na terenie gminy? Jeżeli ktoś mieszka w naszej gminie powinien byc raczej zadowolony, że dzieci będą mogły korzystac ze stadionu, będą miały gdzie odpocząc itd. Przypominam Panu, że radni są wybierani przez mieszkańców i Pan również może kandydowac na to stanowisko, proszę to przemyślec a z tego co Pan napisał to i rodzina będzie Panu wdzięczna. Trzymam kciuki za powodzenie w następnych wyborach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wladza w dzierzkowicach to dno aby krasc umia nic dla ludzi wszystko dla siebie zlodzieje !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wiecie jak zlikwidowano GS , Kto za tym stoi dlaczego gmina odmówiła przeięcia majatku GS za darmo Gdzie się podziały pieniądze ze sprzedaży kto w tym uczestniczył. Czy to prawda że Gąsiorowski i Grzebuła biorą ryczałt na prywatny samochód a wszędzie jeżddżą samochodem służbowym . Czy to prawda że większoś przetargów w gminie jest ustawiana . Specyfikacja jest pisana pod wykonawcę Od paru lat te same firmy wygrywaja przetargi . robią kampanie wyborczą Gąsiorowskiemu i Grzebule . Większoś firm która wygrała przetargi robi roboty w podzięce u wójta i sekretarza .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zielona konczynka napisał:
Czy wiecie jak zlikwidowano GS , Kto za tym stoi dlaczego gmina odmówiła przeięcia majatku GS za darmo Gdzie się podziały pieniądze ze sprzedaży kto w tym uczestniczył. Czy to prawda że Gąsiorowski i Grzebuła biorą ryczałt na prywatny samochód a wszędzie jeżddżą samochodem służbowym . Czy to prawda że większoś przetargów w gminie jest ustawiana . Specyfikacja jest pisana pod wykonawcę Od paru lat te same firmy wygrywaja przetargi . robią kampanie wyborczą Gąsiorowskiemu i Grzebule . Większoś firm która wygrała przetargi robi roboty w podzięce u wójta i sekretarza .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weźcie mi wytłumaczcie jakim prawem w tym kraju można sprzedać drogę publiczną bo mój sąsiad sobie kupił właśnie i teraz muszę naokoło do kolegi chodzić nikogo o zdanie nie zapytali a wiele ludzi ją używało a teraz stoi ogrodzenie złodzieje kręty i uśmiechają się aby do wszystkich a przekręt goni przekręt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weźcie mi wytłumaczcie jakim prawem w tym kraju można sprzedać drogę publiczną bo mój sąsiad sobie kupił właśnie i teraz muszę naokoło do kolegi chodzić nikogo o zdanie nie zapytali a wiele ludzi ją używało a teraz stoi ogrodzenie złodzieje kręty i uśmiechają się aby do wszystkich a przekręt goni przekręt. ...a ciekawe po co do kolegi chodzisz? pewnie jakąś flaszeczkę wydoić lub bimberku pokosztować. Jakbys był po NASZEJ stronie to byś nie narzekał. My wszystko wiemy-robimy co chcemy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antypis napisał:
Precz z Włodarzykiem!!! Włodarzyk musi odejść!!! [/quote] [quote name='Antypis' timestamp='1311361371' post='505319'] Precz z Włodarzykiem!!! Włodarzyk musi odejść!!!
I tu ofermo wypisujesz swoje bzdury!!! Lecz się na nogo bo na głowę za późno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obgadują i opluwają jeżeli macie cywlną odwagę podajcie swoje nazwiska. Przykro czytać nie znam Waszych stron słyszałam same pozytywy o gminie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zlodziejswo i kurestwo w tej gminie i pierdzenie w stolki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak maksim sie spasl przy korycie :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO TAKIE BIAŁE PASKUSTWO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy mieszkańcy Dzierzkowic jak Wam się jeździ nową autostradą polną w Zastawiu?? :D Chyba zapomniano o znakach ostrzegających przed wybojami. Zapraszamy władze gminy na przejażdżkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak maksim sie spasl przy korycie :D
Czas na zmiany w tej gminie zamiana wójta z Grzeguły na Gąsiorowskiego nic w tej gmnie nie zmieni, potrzreba przewietrzenia tej władzy. Emerycie powinni byc na emerytuurach a nie blokowac etety młodym ludziom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzebuła  na wybory zrobił syna swatowej - Bisa przewodniczącym Gminnej Komisji Wyborczej Teraz młody Gąsiorowski powtarza lansuje szwagra Tłuścika na przewodniczącego Gminnej Komisji Wyborczej mydlenie oczu że to  - opozycja .     
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to teraz dzierzkowice się rozwiną,nowy wójt nowe zycie hahahahahahahahahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pożyjemy zobaczymy, jak nowy wójt będzie się sprawował, dookoła w gminach motują solary u nas 3 lata temu zebrano podania i cicho.        
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no a wójt,w czasie pracy,na fb prywatne ogłoszenia,sobie udostępnia,to tak pracuje wójt gminy? ja tez tak chce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem to wszystko to nie prawda. A ten kto napisała tyle bzdur musi być po prostu zazdrosny.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowy wójt jest super gość - łubu dubu łubudubu !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...