Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PSS Społem: Zamawiały towar, dostawały prezenty

Utworzony przez Sprzedawca, 25 lipca 2012 r. o 08:26 Powrót do artykułu
Coś tu nie gra. Każdy dostawca ma prezenty dla sprzedawców. Patelnie, wycieczki, a już głupi blender to wogule jakaś ściema. Lepiej niech prokuratura wyjawi jakie wycieczki i prezenty dostają lekarze i aptekarzy. Wtedy się zdziwi. Blender lub inne pierdoły, też mi afera. I to jeszcze areszt. Szok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
standard....domyślam jaka firma te prezenty wręczała....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No własnie czegoś tu nie rozumiem... wręczanie upominków przez dostawców jest na porządku dziennym i jest to forma marketingu. Wszyscy tak robią. Popieram wypowiedź sprzedawcy. Niech sie prokuratura zainteresuje jakie nagrody dostają np lekarze za wypisywanie chorym określonej marki leków (wypisują czy potrzebny czy nie - i tu ma prokurator pole do popisu, wszak przypisanie komuś leku, który jest mu niepotrzebny, jest narażeniem życia i zdrowia tego pacjenta) a w zamian, wycieczki, konferencje, drobne upominki oraz samochody i klucze do mieszkań dla dzieci lekarzy. Widać mafia farmacuetyczna ma się dobrze. Ale przecież lekarze i prokuratorzy na jednym jadą wózku i kolega prokurator nie będzie węszył u kumpla lekarza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MARYJAN ARCYBISKUP napisał:
No własnie czegoś tu nie rozumiem... wręczanie upominków przez dostawców jest na porządku dziennym i jest to forma marketingu. Wszyscy tak robią. Popieram wypowiedź sprzedawcy. Niech sie prokuratura zainteresuje jakie nagrody dostają np lekarze za wypisywanie chorym określonej marki leków (wypisują czy potrzebny czy nie - i tu ma prokurator pole do popisu, wszak przypisanie komuś leku, który jest mu niepotrzebny, jest narażeniem życia i zdrowia tego pacjenta) a w zamian, wycieczki, konferencje, drobne upominki oraz samochody i klucze do mieszkań dla dzieci lekarzy. Widać mafia farmacuetyczna ma się dobrze. Ale przecież lekarze i prokuratorzy na jednym jadą wózku i kolega prokurator nie będzie węszył u kumpla lekarza...
nic dodać nic ująć... pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla firmy Kamis i ich badziewiastej marki IRVING
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAK TAK za lekarzy lepiej niech się wezmą! Pacjenci ne mają pieniędzy a oni wypisują im najdroższe leki twierdząc że te tylko pomogą. A dlaczego , bo potem jadą na zagraniczne wczasy ufundowane przez te firmy, których leki przepisują.... RZENADA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko za biuro sie wzieli??? niech zobaczą co sie dzieje w sklepach. Jak nie masz pełnej kieszeni towaru nie sprzedaż. W dużych PSS-ach rządzi tylko kilka firm na półkach, może warto zobaczyc jakie to firmy. Podobna sytuacja ma miejsce w Lubartowie i Zamościu (oczywiście mowa o najwiekszych sklepach) chociaż w Lubartowie na OGROMNĄ!!!!! skalę. Panie w malych sklepach borykają sie z przeterminowanym towarem a na duzych kierownik bierze "w łapę" a pracownicy tego sklepu za duże saldo nie dostaja premii. STANDARD!!!!! i nikt tu nie odkrył ameryki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za powaznych przestępców się nie wezmą .Jak zwykle za płotki ,,za blender,Takich najłatwiej ukarać .Mafię trudno ruszyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo. Kraśnik łapówkami stoi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
katar napisał:
Wiadomo. Kraśnik łapówkami stoi.
AMEN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czuje ze prokuraturzyna za nakrecenie takiej sztucznej aferki przyjal od ktoregos z lokalnych konkurentow PSS duzo wiecej niz oskarzane panie z artykulu..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O RETY ALE AFERA!!! LUDZIE CZY WY JUŻ CAŁKOWICIE OSZALELIŚCIE ,GDZIE WY TU SZUKACIE SENSACJI.PODPOWIADAM WAM ZASTANÓWCIE SIĘ JAKIM CUDEM WSZYSTKIE DUŻE ZACHODNIE SKLEPY ZNALAZŁY SIĘ W CENTRUM MIASTA I KTO ZA TO WZIĄŁ ŁAPÓWKI. TAM TO DOPIERO SZŁY PORZĄDNE PREZENTY. MY JAKO TAKIE GŁUPOLE DAMY ZARABIAĆ ZAGRANICZNYM SIECIOM I NASZEJ KOCHANEJ WŁADZY. POZDRAWIAM KUPUJCIE DALEJ W BIEDRONKACH ITP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten artykół byl jakies 6 miesiecy temu, widac ze w pl nie ma o czym pisac tylko powielaja co jakis czas te same artykuły tylko pod zmienionym tytulem, zenada. hehehehehehehhehehehhe, caly swiat sie z pl smieje, nie jest wam wstyd? nie pisze z duzych liter bo szkoda na was.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sa winne te panie,i sad nie uwiezy prezes w te bzdury,pracownicy musieli mowic przed sadem jaka to pani prezes to dobra kobieta bo bali sie o prace, i napewno zostana ukarane mysle ze po wyroku sadu zostana odwołane z zajmowanych stanowisk a pracownikom pss-u bedzie sie lepiej pracowalo niz za rządód pani prezes ktora sie mowi ze jest tyranem,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tszebaa jebac karac niewyrurzniac wszystkich bioroncych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powino sie je zwolnoc dyscyplinarnie z dniem kiedy prokurator zaczol prace
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAK TAK za lekarzy lepiej niech się wezmą! Pacjenci ne mają pieniędzy a oni wypisują im najdroższe leki twierdząc że te tylko pomogą. A dlaczego , bo potem jadą na zagraniczne wczasy ufundowane przez te firmy, których leki przepisują.... RZENADA!!!
  Ech, zdarzyło się kiedyś, ze po przyjsciu do apteki i okazaniu recepty,  wyszło mi do zapłaty 250 zł. Dla biednej studentki, którą wówczas byłam, była to kwota  wręcz nie do ogarnięcia. Na  co pani farmaceutka z uśmiechem  na twarzy  poinformowała  mnie, że przepisano mi najdroższe lekarstwa w danym segmencie, i ona może  mi zaproponować  coś znacznie tańszego ale o identycznym działaniu...No i zapłaciłam 40 złotych.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...