Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

puk

Utworzony przez Paweł, 14 marca 2009 r. o 14:54
A ja mam wrażenie, że prawie wszystkie komentarze pod artykułami na temat Kraśnika pisze wraz ze swoją rodziną pewnien redaktor gazety, która zbankrutowała. To takie nieszczęśliwe kraśnickie smoczki II.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł napisał:
A ja mam wrażenie, że prawie wszystkie komentarze pod artykułami na temat Kraśnika pisze wraz ze swoją rodziną pewnien redaktor gazety, która zbankrutowała. To takie nieszczęśliwe kraśnickie smoczki II.
Dlaczego nie piszesz pod artykułami tylko zakladasz 11 nowy temat ,który nie wiadomo czego dotyczy.Napisz jako komentarz do artykułu z DW ,a wtedy będzie to ciągłość innych komentarzy.Nie zaśmiecaj tego forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ldf Many people believe Beats By Dre Sale that they will be happy Beats Solo HD once they arrive at Beats By Dre UK some specific goal they set for Beats By Dre Studio themselves.However,more Cheap Beats By Dre often than not, once you Beats Tour Earphones arrive "there" you will Gucci Outlet still feel dissatisfied,and Gucci Handbags move your "there" vision to Gucci Sale UK yet another point in the Gucci Shoes UK future.By always chasing after Gucci Watches another "there," you are never Gucci Sunglasses really appreciating what you already have right "here."It is important for Beats By Dre Sale human beings to keep soberminded about Cheap Beats By Dre the age-old drive to look beyond Beats By Dre UK the place where you now stand.On iBeats Headphones one hand, your life is Beats Kobe Bryant enhanced by your dreams GHD Straighteners and aspirations.On the other GHD Hair Straighteners hand, these drives can pull you GHD Pink Orchid farther and farther from your GHD Straighteners enjoyment of your life right now.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...