Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radna może stracić mandat. Zastąpi ją radny z zarzutem?

Utworzony przez Bronisław, 11 czerwca 2012 r. o 10:49 Powrót do artykułu
Teraz takie czasy,z czegoś trzeba żyć,honor musieli schowac do kieszeni i lizac czu ....bo inaczej nie mieliby pracy.Teraz za to odpowiadają,a mało takich było?Większość zyje sobie spokojnie i cisza na ich temat.To jest w porządku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno największym donoszącym jest pani EWA " PSOT" tzw. kadrowa, a za nią w kolejce stoi " KLEOPATRA" o inicjałach TW ale szopka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TW to niezła wredna baba, niedowartościowana lolita.Czu ją podobno dowartościowywał jak jeszcze wyglądała jako tako.Teraz tylko donosicielstwo jej zostało zeby sie władzy upodobac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O.k. masz rację, ja jej nie bronię, nie znam jej, na oczy jej nie widziałem, nie wiem co wyczyniała i komu dawała. Nie przyłapałem jej na tym, traktuje to w kategoriach plotki i taniej sensacji. Wkurza mnie jedynie to, że mieszacie w to jej męża, nie wiem, czy byłego, czy obecnego. Co on ma z tym wspólnego ?nie szargajcie komuś imienia i nie przywołujcie takich rzeczy na forum. To nie jest uczciwe!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, no jak to się towrzystwo sprężyło i niewygodny post usunęło. To co wyczynialiście "oburzeni" ze swoim idolem Czubińskim przechodzi normalne wyobrażenia. Czy "oburzeni" myślicie, że mieszkańcy Kraśnika i pracownicy o tym zapomnieli. Na marginesie "papcio chmielu" to nie wiem, którego męża masz na myśli było ich tak wielu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Kraśniku wystąpiła anomalia przyrodnicza po 14-latach z letargu pobudziły się rogacze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobra, dobre te posty - mleko powoli się rozlewa, niezadowolonych coraz więcej, w UM też....a miało być inaczej - jak zwykle daliście się nabrać, a teraz macie inwestycje np. w ulicę Kwiatkowicką, za grubą kasę, a jest tyle ważniejszych ulic..... ale wiadomo kto tam mieszka :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO DOBRYM PANIE - GORSZY NASTANIE BYŁEM ZA ZMIANAMI ALE NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO - OPRÓCZ KOLEGÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł rozpoznać, kto jest kim."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bunga bunga napisał:
"Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł rozpoznać, kto jest kim."
BARDZO TRAFNE I DOBRZE POWIEDZIANE DO OBECNEJ WŁADZY W MIEŚCIE PASUJE IDELANIE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jarek skwarek napisał:
Podobno największym donoszącym jest pani EWA " PSOT" tzw. kadrowa, a za nią w kolejce stoi " KLEOPATRA" o inicjałach TW ale szopka.
Do Klepopatry nic nie mam, ale PSOTKA to malpa wredna, niech odlicza juz czas do najbliższych wyborów samorzadowych. Myslę że dłużej nie pobedzie w UM, teraz jest w swoim zywiole i forwalku ale wszytko sie konczy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bunga bunga napisał:
" Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł rozpoznać, kto jest kim."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwy folwark zwierzęcy mam w Kraśniku...nie obrażając zwierząt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Ewo Psot pamiętamy te pani szydercze uśmieszki przy zwalnianiu pracowników w UM Kraśnik przez nową władzę, oj pamiętamy i już niedługo je odwzajemnimy.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego władza w naszym mieście nie zmienia nic na lepsze? Dlaczego wszystko drożeje? Dlaczego woda idzie w górę? Czy to ma coś wspólnego z nieudolnym wybieraniem w KPWiK prezesów przez pseudoburmistrza Stafiarka? Jak długo jeszcze ten zakłamany polityk, który rzekomo reprezentuje partię prawicowa (jego rodzina to przecież komunchy z krwi i kości) będzie rządził???? To się musi skończyć..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takich listonoszy newsów jest wiecej w sumie to na każdym piętrze jest ich do czorta ale chyba na drugim to najwiecej..... Ludzie i młode i niby nie glupie ale wiedza co trzeba mowic co podsluchac i co spisac choc jeszcze niedawno krolem ich byl inny Pan. nazwisk do licha choc 2 przoduja....... (zgrana para od ....) buahahahahaha-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak roznosi wiatr letni, iż fakt potwierdzony, choc zzastanawia wielu czy jakby wpadla teraz trzecia partia do urzedu te sie tez do nich dopasuja??????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehehe. Wieść niesie, że w urzędzie szykują się zwolnienia i aresztowania zwolenników starego układu, pomocników skazanych już POczubowych przestępców. Przyszła kryska na matyska...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Hehehe. Wieść niesie, że w urzędzie szykują się zwolnienia i aresztowania zwolenników starego układu, pomocników skazanych już POczubowych przestępców. Przyszła kryska na matyska...
A wieść niesie, że głupkowata Marysieńka daje za dychę. Jest to jednak nieprawda - nie ma na nią amatorów nawet za 2 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...