Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nic wam po tych sprzeciwach.W Hrubieszowie też mieli nie likwidować , a teraz 50 km do Zamościa albo Tomaszowa.Tu nikt się nie liczy z jakimkolwiek głosem sprzeciwu. POLSKA TO JE DZIWNY KRAJ. Przez 25lat więcej rozpiep....li niż komuna w ciągu 40
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Biuro Obsługi Klienta powinno jak najbardziej zostać, ale w możliwie najmniej licznej  i najbardziej przyjaznej klientowi załodze. Ci pracownicy powinni pamiętać, że klient to nie intruz, ale ten dzięki któremu mają pracę i niemałe przecież zarobki i dodatki !!!  Rada Miasta protestuje przede wszystkim dlatego, że najbliższe rodziny kilku radnych tam pracują. Gdyby pracowali tam mało znani ludzie, żadnego odzewu rady zapewne by nie było.    
0
Przecież kasa została dawno zlikwidowana teraz placi się opłaty za rachunki w PGE no to ja już nic nie rozumię .Jeden bałagan
0
Opowiada Pan bzdury panie Witek ! Najlepiej niech już wszystko w  Kraśniku i w całej Polsce zlikwidują. Powstają tylko nowe banki, supermarkety, a cała polska gospodarka legła w gruzach. Gdzie jest nasz przemysł stoczniowy, włókienniczy, huty miedzi, motoryzacja, ? Zostało jeszcze górnictwo i energetyka do rozwalenia i Pan to popiera ? Unia daje nam pieniądze na drogi, infrastrukturę po to żeby miała dobrze dojechać do swoich magazynów, a niszczy nasze rolnictwo, przewoźników, którzy nie są równo traktowani z takimi samymi grupami zawodowymi w innych państwach należących do UE. Kto się liczy z Polakami ? W najważniejszych rozmowach dotyczących nas i naszego bezpośredniego sąsiedztwa biorą udział Niemcy, Francja i Rosja..., a tacy ludzie jak Pan dalej będą twierdzić, że wszelkie działania np. Rady Miasta są podyktowane tym, że ktoś z bliskich pracuje w PGE. Nie wstyd Panu ?   
0
Jezuśku ... ludzie, czy wy z księżyca spadliście, bo nie mogę uwierzyć waszej naiwności. PGE to potężna spółka "rządząca" prawie połową kraju, a na dodatek monopolista w dostawie en.el. (mozna sobie zafundować innego dostawcę tylko jeszcze dalej i znacznie drożej)  PGE ROBI CO CHCE, I DALEJ BĘDZIE ROBIŁA, czytaj: zarządza swoimi np. BOK-ami, bo jeśli szuka oszczędności to jej  wisi, czy trzeba będzie nam jechać  50, czy 100 km, to i tak pojedziemy, inaczej się nie da, nie mamy wyboru.  A naiwność tekstów pt. tam pracują z rodziny tego czy tamtego a jeszcze że będzie sprawnie i uprzejmie  to mnie z butów wyrywają ..
0
Nic wam po tych sprzeciwach.W Hrubieszowie też mieli nie likwidować , a teraz 50 km do Zamościa albo Tomaszowa.Tu nikt się nie liczy z jakimkolwiek głosem sprzeciwu. POLSKA TO JE DZIWNY KRAJ. Przez 25lat więcej rozpiep....li niż komuna w ciągu 40
Przed wojną Polska nie była w takim stopniu zelektryfikowana. To ta przebrzydła komuna zelektryfikowała polskie wsie!
0
Obecnie PGE to co najmniej dwie główne spółki: 1. PGE Dystrybucja SA 2. PGE Obrót SA Ta druga jest jedynie sprzedawcą energii elektrycznej (za energię czynną na rachunku), którego obecnie każdy odbiorca może dowolnie zmieniać. Natomiast ta pierwsza, niezależnie od tego od kogo będziemy kupowali energię elektryczną zawsze pozostanie jej dostawcą, (wszystkie pozostałe opłaty na rachunku), ponieważ to właśnie ona jest właścicielem całej sieci elektronergetycznej, a co za tym idzie odpowiada za jej utrzymanie i prawidłowe funkcjonowanie (usuwanie awarii) oraz rozbudowę (przyłącznie nowych odbiorców).To w PGE Dystrybucja funkcjonuje Pogotowie energetyczne!. Kto nie skorzystał z przysługującego mu prawa i nie zmienił sprzedawcy energii elektrycznej otrzymuje jeden rachunek na którym PGE Obrót widnieje jako sprzedawca, natomiast PGE Dystrybucja jako wystawca. Po zmianie sprzedawcy będziemy otrzymywać dwa rachunki: nadal od PGE Dystrybucja, ale już bez pozycji za energię czynną i od naszego nowego sprzedawcy za energię czynną właśnie. Zatem bez Biura Obsługi PGE Obrót w Kraśniku można się bez problemu obejść. Zagrożeniem jest likwidacja placówki (posterunku energetycznego, pogotowia, biura) PGE Dystrybucja!
0
Przed wojną Polska nie była w takim stopniu zelektryfikowana. To ta przebrzydła komuna zelektryfikowała polskie wsie!

tak zdecydowali miejscowi posłowie i zabrali z Hrubieszowa do Tomaszowa, w Hrubieszowie PGE funkcjonowało w pieknym dwupietrowym biurowcu a wTomaszowie w obskurnym baraku
0
Najlepiej wszystko wyprowadzić z tego Kraśnika sprowadzić chińczyków, wietnamczyków i będą koszulki aby szyli a reszta mieszkańców po zasiłek na mleko i kartofle
0
Przecież kasa została dawno zlikwidowana teraz placi się opłaty za rachunki w PGE no to ja już nic nie rozumię .Jeden bałagan
Tak najpierw zlikwidowali Rejon a teraz cichutko  po kolei pozostałe części posterunku aż zostaną same mury z dwoma dyspozytorami
0
Ciekaw jestwm dlaczego Puławy nagle stają się jakimś kierunkiem dla Kraśnika?Nie tak dawno zlikwidowali WKU i też trzeba było jeździć do Puław. Przypominam że Kraśnik wcale nie jest gorszy od Puław, są to dwa takiej samej wielkości powiaty pow. 100000 tys mieszkańców a wielkość Puław zależy tylko i wyłącznie od przysiółków które włączyli do miasta razem to 48000 tys ludzi. Gdyby to samo zrobi z miejscowościami tzn. częściami Kraśnika które nie są w granicach miasta a właściwie są i być powinny tak jak LASY. Pasieka, Wyżnica itp. to Kraśnik liczyłby 55000 tys ludzi i też miałby prezydenta.Do Puław nie będziemy jeździć tu w naszym mieście będziemy walczyć o nasze prawa. Jestem dumny z mojego Kraśnika i kocham to miasto.
0
Biura może nie likwidować ale z całą pewnością zwolniłabym pracowników, którzy robią wielką łaskę że tam siedzą. Byłam dzisiaj trzy stanowiska jedno obsługuje a pani odniosłam wrażenie że zaraz ludzi pogoni że jej głowę zawracają. Najlepiej siedzieć nic nie robić a pieniądze brać.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: