Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radni zarzucają władzy nepotyzm

Utworzony przez Gość, 8 stycznia 2009 r. o 05:27 Powrót do artykułu
Tak długo jak Czubiński będzie w stanie utrzymać układ prokuratorsko - sądowy , tak długo działania wszystkich osób sprzeciwiających się kraśnickiej korupcji będą skazane na niepowodzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam dość ujadania jednych na drugich!!!! Ludzie róbcie swoje, a Złego czasy kiedyś miną.... tak jak szlak trafił komunę. I wtedy się okaże, czy dzisiejsi radykalni recenzenci nie popełnią grzechu poprzedników. Największy to chyba pycha... Jeszcze mam przed oczami plakaty świętej trójcy (świadomie z małych liter)o laniu wody do wielkiej zbawczej wanny, a dziś pada pytanie - po co to wszystko było??? Ile jest w Kraśniku nieszczelnych szamb, ile osób wylewa ich zawartość bezpośrednio do ziemi, czy Spółdzielnia Mleczarska -bomba ekologiczna, pomimo oczyszczalni-w Kraśniku powstała rok temu, tuż przed otwarciem zalewu??? Zalew jest swoistym zwierciadłem zgnilizny i głupoty, za który już zapłacili emeryci utratą prawa do 50% zniżki w podatkach lokalnych. Zapłacą za niego też i inni-nieświadomi. Tylko nie chce mi się wierzyć, że ci nowi-"partyjni" będą lepsi. Po prostu pora na prawdziwych społeczników, ludzi uczciwych spoza wszelkich układów towarzysko-partyjnych. Tylko jak ich znaleźć? Oj niewielu jest ich u tych co rządzą (smakują konfitury???) i tych co przebierają nóżkami do władzy(są wygłodniali, niespełnieni....)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcę tutaj bronić radnych z opozycji, ale oni rzeczywiście mają problemy z dotarciem z prawdziwymi informacjami do mieszkanców. Oni nie moga wykupić za ogromne pieniądze w kraśnickiej telewizji czasu na taką agitkę jaką serwuje urząd miasta, do telewizji Lublin też nie pójdą bo tam w radzie programowej zasiada ... Piotr Czubiński, nie moga wydać gazetek jakie dostają pod drzwi mieszkańcy z urzędu miasta, nie mają pieniędzy na organizowanie festynów gdzie głoszone są jedynie "słuszne" poglądy, nie mogą wynająć za psie pieniądze wiat przystankowych gdzie będą wisieć ich ogłoszenia, nie mogą wysłać ogromnej ilości listów na prywatne adresy mieszkańców jak to robi urząd miasta, a jak zrobią i rozwieszą jakieś plakaty to odrazu są zaklejane lub zdzierane przez "nieznanych" ludzi. To miasto jest opanowane przez pewnien krąg ludzi wzajemnie się wspierających i dlatego ciężko się przebić z ogłoszeniem nieświadomym ludziom prawdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NALEŻY ZGODZIĆ SIĘ Z "MALCOLMEM" JEDNAK TO NIE ZWALNIA UCZCIWYCH LUDZI OD STANOWCZEJ AKCJI SPRZECIWU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
NALEŻY ZGODZIĆ SIĘ Z "MALCOLMEM" JEDNAK TO NIE ZWALNIA UCZCIWYCH LUDZI OD STANOWCZEJ AKCJI SPRZECIWU.
Słusznie! Tym bardziej, że brak reakcji na wszelkie patologie jest przyzwoleniem (a więc współudziałem) na ich istnienie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jo napisał:
Słusznie! Tym bardziej, że brak reakcji na wszelkie patologie jest przyzwoleniem (a więc współudziałem) na ich istnienie!
Panowie.... przebierający nóżkami. Możecie tylko krzyczeć o POwszechnych przekrętach i tym, że jak Was wybiorą - to będzie już tylko raj... Czy sami już w to uwierzyliście??? Może wreszcie pokryjecie asfaltem ul. Kwiatkowicką (wszak mieszka tam kilku ważnych działaczy) , może pogonicie ulubieńców P.Cz., ale nie chce mi się wierzyć, że z pogardą odrzucicie nepotyzm i kolesiostwo. Głodne muchy ... Chciałbym wierzyć, że będzie uczciwiej,... ale niektórzy prowadzicie biznesy. Czy rzeczywiście jesteście uczciwymi przedsiębiorcami - czy raczej liberalnymi realistami. Żadnych lewych faktur, umów o pracę??? Zawsze zapłacone uczciwie podatki??? A państwo doktorstwo żadnych kopertówek??? Dlatego tylko porządni społecznicy, którzy już do czegoś doszli i chcą działać dla wspólnego dobra!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stan napisał:
Nie tylko przetargi są w Kraśniku unieważniane jeśli tak jest wygodniej dla urzędników. Tak samo dzieje się w wypadkach, gdy do ogłoszonych w publicznych mediach konkursach na różne stanowiska stawali ludzie mający lepsze doświadczenie i wykształcenie niż ci, którzy "powinni" wygrać. W takich wypadkach unieważniano konkurs, po kwartale znowu go ogłaszano, potem znowu unieważniano, by zatrudnić bez konkursu na stanowiska p.o. a potem już przyklepać stan istniejący. Po takich "nauczkach" urzędnicy z Kraśnika przestali publikować w mediach o szerszym zasięgu informacje o wolnych stanowiskach. Bo po co mają się dowiedzieć lepsi, gdy swoich miernot dostatek? Taki stan trwa...
Tak się robi karierę w Kraśniku. To chyba w taki sposób niektórzy strażnicy miejscy tzn. conajmniej dwoje w tym jeden co tylko dobry był w jeździe rowerem, zostali urzędnikami magistratu, bez konkursu ale za to z jakimi znajomościami. Czy kiedyś w Kraśniku będzie liczyła się wiedza i wykształcenie czy też wszyscy bezplecowi mają wyjechać w obce strony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pier***eni złodzieje gdzie jest te CBA za co im się płaci?!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy aby ten przetarg był prawidłowy? Zazwyczaj w Krasniku jest tak że jeszcze przed przetagiem czy konkursem wiadomo kto wygra? Może tym razem nie było tak? Kraśnik pieknieje widac że sie coś dzieje . Mamy nadzieję ze będzie coraz lepiej . Jeszcze żeby tylko miejsc pracy przybyło a nad tym to już trzeba popracować niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
loxsen napisał:
Czy aby ten przetarg był prawidłowy? Zazwyczaj w Krasniku jest tak że jeszcze przed przetagiem czy konkursem wiadomo kto wygra? Może tym razem nie było tak? Kraśnik pieknieje widac że sie coś dzieje . Mamy nadzieję ze będzie coraz lepiej . Jeszcze żeby tylko miejsc pracy przybyło a nad tym to już trzeba popracować niestety.
A ja skromniutko.... Czy to jakiś strażak miejski pisał. Duże toto, ale sensu tyci, tyci... A roboty będziesz miał w Kraśniku od cholery. Przy sadzawce. Z kubełkiem na sinice....go, go !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...