Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ranking szpitali "Rzeczpospolitej": Kto wypadł najlepiej w woj. lubelskim?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 kwietnia 2017 r. o 19:29 Powrót do artykułu
pozdrawiam cały personel z spsk nr w lublinie, szczególnie z oddziałów intensywnej terapii, oraz z ortopedii - rehabilitacji .... ***mieczducha888.blogspot.com/2017/03/lublin-spsk-nr-4-faszywe-bilety-do.html ,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co wy piszecie takie brednie sszpital krasnik jest oki a szcegolnie odzial wewnetrzny ktorym kieruje doktor gontarczuk Tam pobrano mi szpik do badan i niestety na terenie szpitrala badania zaginely usg dostalem od innego pacjenta a po przeszczepie nie zoatalem przyjety na sor do szpitala z zapaleniem pluc bostrasznie gruba i niemila pani powiedziala jak pan soie leczy w luxmedzie to niech tam pan idzie Ten szpital powinni zamknac Na te wszystkie zarzuty mam dowody
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szpital wzorcowy to szpital na staszica w lublinie Pozdrawiam caly personel hematologii i transplantacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten szpital w krasniku ma jedna zasade trzymac pacjenta ile sie da a jak cos sie dziejhe to lublin i stad te oszczednosci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SPSK 4  w Lublinie - Swietni i dosyć mili lekarze na OIOMie, natomiast chirurdzy to chamliwi łapówkarze .... to samo na ginekologii. pielegniarki to różnie bywało były czasem mile ale ogolnie to nieprzyjemne jakby pracowały za karę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A reszta? Poniżej mułu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są jeszcze inne szpitale z województwa w rankingu, ale autor nie wykazał się wlaściwą dozą dociekliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A szpital onkologiczny w Lublinie podobno na szarym końcu tego rankingu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Same tuzy a Kos wybitny specjalista , dr , polityk .Ciekawe kiedy zarządza tym przybytkiem .Cały czas w polityce .Chce być większy niż starosta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szpital w Kraśniku powinni dawno zamknąć.To jest umieralnia a nie szpital.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ile Pan za to szkiełko zapłacił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponuje tym co przyznaja te nagrody aby polozyli sie z choroba do krasnika Gwarantuje wam ze ozdrowieja i na kulach beda uciekac stad
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba kpina. Szpital w Krasniku to chyba najgorszy szpital powiatowy w lubelskim. Prosze sie spytać miejscowej ludności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaja! Szpital w Kraśniku to jedno wielkie dziadostwo. Relikt minionej epoki. Kto temu nadał jakiś tytuł i punkty w jakimś rankingu. Jaja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kraśnicki szpital nie odbiega za bardzo pod polskiej normy . Jest w nim tak samo, jak w wielu innych szpitalach kraju. Jak rozpoznają chorobę to ją wyleczą, jak jest wyleczalna, a jak sie nie poznają, to jeszcze zaszkodzą. Tytuły medyczne tez popełniaja błedy, to co dopiero mówic  o lekarzach z peryferyjnego szptalika. Jeżeli wielmożnemu państwu, zabierajacemu głos tutaj nie odpowiada krasnicki szpital, to przeciez nikt ich nie zmusza do leczenia sie nim. Z powodzeniem może leczyc sie w Lublinie, albo dalej w  Wa-wie , a nawet za granicą. Ale jak jemu ten szpital nie jest potrzebny, niech jeden z drugim nie drze japy, żeby go zamknąć, bo jednak wiele ludzi z niego korzysta i w nim sie leczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do goscia z 15 ,22 to ze bronisz szpitala to sie nie dziwie jak tam pracujesz a skoro mnie karzesz jechac nawet za granice to ci powiem ze dzieci i wnuki juz tam sa Nie po to taki moloch jest utrzymywany z moich podatkow aby tylko tlukl dniowki A najlepiej rusz dupsko i zobacz co sie dzieje na sorze i jak przyjmowani sa pacjenci na fabrycznym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ten Kos bredzi o niby nie oszczędzaniu na pensjach. Chyba ma na myśli siebie i innych lekarzy. To jest chore żeby dyrektorem szpitala był lekarz. Lekarz ma leczyć a nie zajmować się zarządzaniem szpitalem. A tak jak jest obecnie to nigdy nie będzie sprawiedliwie dzielił środkami. Oszczędza na najmniej zarabiających. Niech powie kiedy były jakież podwyżki dla sprzątaczek. Dba tylko o lekarzy i pielęgniarki. Bliższa ciału koszula.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie niektórym się marzy zamknięcie państwowego szpitala, a w jego miejsce otwarcie prywatnego PiSowskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tego z 17,48. Wykazujesz sie dużą niedojrzałością, krótkowzrocznością i egoizmem. Na planowane leczenie/zabieg/operację możesz sobie wybrac szpital, ale nie w przypadku nagłego zachorowania. I w niektórych przypadkach ten szpital może być dla ciebie oraz twoich bliskich  jedynym ratunkiem. Dla innych tak samo. Także nie odmawiaj im tego ratunku, bo twoje podatki to przysłowiowa kropla w morzu. I dla przykładu znam kilka przypadków, gdy kobiety miały w planach rodzenie dziecka w Lublinie, a w ostateczności sytuacją zostały zmuszone do rodzenia w Krasniku. Krzywda przy tym im sie nie stała.Ponadto Kraśnik jest miastem ludzi starych mniej lub bardziej chorych i tych starych przybywa w szybszym tempie niż młodych.Oni w każdej chwili mogą wymagać nagłej pomocy, a wozić ich po odległych miastach nie było by opłacalnym przedsięwzieciem. Ale tez i po co, skoro nigdzie nie jest idealnie pod względem leczenia i dbania o chorych. Mam po kilku miastach znajomych znajdujących sie podonej stytuacji jak ja, mam rodzinę rozsianą po Polsce i od nich wiem jak to potrafi wyglądac gdzie indziej poza Kraśnikiem. A w mediach tez można usłyszeć o przeróznych przypadkach dziejących sie w szpitalach innych miast. Liczne sprawy o błędy lekarskie to nie sam kraśnik. I nie jestem pracownikiem tego szpitala ani nikt z moich najbliższych. Jego pacjentem byłam jeden raz dwadzieścia lat z haczykiem i to na porodówce, ale zdarzało mi sie chodzic po szpitalnych kotytarzach, korzystać z soru, a także z izby przyjęć na fabrycznym.I przyznam , ze nie do jednej kłotni doszło pomiedzy mną a personelem szpitalnym. Mieć zastrzezenia do sposobu leczenia, a nawet opieki, ale uwazam, że szpital w mieście jest potrzebny. Poza tym nie dążcie do zrobienia z krasnika wiochy, w której wszystko zostanie polikwidowane, tylko dlatego, ze z niektórych dziadów wielkie panstwo sie zrobiło i danej chwili jest im to niepotrzebne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cały problem leży w lekarzach. Ich bucie i arogancji. W przeswiadczeniu o swojej wszechwiedzy i nieomylności, które nie pozwalają w porę przyznac sie im do błędu. Dla nich przypadki zastosowania złego leczenia, podawania nieodpowiednich leków nie istnieją. A ten swój błąd nauczyli sie zrzucacać na szybko pogłębiającą sie chorobę i jednoczesnie dalej ją jeszcze pogłebiać podając chormu  zwiększone dawki leków, które w rzywistosci ze wzmożoną siłą szkodzą choremu doprowadzając do jeszcze większego  kalectwa albo śmierci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...