Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Referendum w Szastarce: Wójt pozostaje na stanowisku

Utworzony przez X men, 23 stycznia 2012 r. o 10:32
w końcu skończyła się głupota naszych ludzi bo to co się wczoraj działo przekraczało granice możliwosci w kościele było tyle ludzi autami że nawet jak biskup był to nie było takiej frekfęcji śmiech na sali ksiądz sam powiedział że jak się idzie do jakiegoś urzędu to zawsze trzeba mieć przy sobie dowód osobisty(co to oznacza? namawiał do wyborów) do majdanu można było się dostać za darmo z kim kolwiek i jakim kto chciał autem czasem wracałem z szastarki to przejezdżali ludzie ze swojej wsi i się nikt nie zatrzymał a tu proszę wczoraj to w prost namawiali nawet jak by ktoś chciał to by może i wnieśli do auta:)wstyd a czele Święty Piotr wiadomo okogo chodzi o pana W.chyba najbardziej uczciwy człowiek na wsi hi hi gaz pozakładali w gmine to niema już palenia koryta i darmowego węgla brawo dla Pana Mularczyka jeste3m z Brzozówki i wstyd mi za ludzi jacy potrafią być fałszywi cieszą się że są najsłynniejszą wsią w polsce ale chyba z głupoty i chamstwa ci co w kosciele stoją na pierwszych miejscach i komunie przyjmują co tydzień to najbardziej zakłamani ludzie chamscu i głupi na wsi jak ksiądz pozwala na takie coś (ale on jest taki sam)coraz więcej ludzi rezygnuje z mszy niedzielnych a ci co chodzą to na pokaz aby inni nie miotali jęzorami jednym słowem to nasza wieś jest zakłamana i fałszywa ciekawi mnie ile jeszcze w tej szkole będą siedzieli już bardzo nie ma kto chodzić to wynajmują żuli za kasę albo za wódkę dobrze że głupota nie boli bo chyba jak by bolała to większa połowa wsi z bólu by umarła a jeszcze słyszałem że nasi chojni strażacy mają przeznaczyć albo już przeznaczyli pieniążki na dwie tony węgla dla biednej nadzieji a pózniej wójt odda oj panie wójcie nie oddaj bo wielki błąd zrobisz mają swoje pieniążki to niech mają jakieś remonty można zawsze zrobić ja grosza na węgiel nie dam żeby żule dupska grzały sam byłem kilka razy i też wódkę piłem no bo co tam robić strata pieniędzy wódkę trzeba kupić coś do żarcia fajki i pięć dych niema a chciałbym nadmienić że na wsi mamy samych świętych pana M 13 apostoł jak się napił w blinowie to na naszego radnego wyzywał że brzozowiaki go zabiją a w kościele jakby mógł to by codziennie siedział drugi święty to święty Piotr a jaki on święty to już chyba małe dziecko na wsi wie dużo by można pisać na temat naszej zakłamanej wsi ale podejrzewam że tak jest na każdej tylko mało kto o tym pisze ale niektórze za jedną złotówkę to by oczy potrafili wydrapać przecierz takie referendum gminę kosztowało podobno 7 tysięcy złotych coś za to można było zrobić np. kawałek drogi? ci z nadzieji mają wystawione domy po dwa auta niech dają na węgiel co nie stać ich a nie do koryta po trupach by chcieli ludziska zastanówcie się co robicie chcieliście dobrze to teraz macie wątpie w to że teraz wójt bedzie robił jakieś inwestycje w naszej wsi a jeśli tak to to szacunek,teraz tp po rekach go powinniście go całować NARASKA JESZCZE SIĘ ODEZWĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tomasz został gmina upadnie - ale to czas pokaże ci co go wielbia sie przekonaja jeszcze. KOMENTARZE KAŻDY PISAC MOŻE ALE JAK COS DO CZEGOS TO ZARAZ JEST - oj ja nic nie mówłem, ja nic niewiem i takie tam wykręty. no nic wkońcu w gmnie jest 97 % ludzi po szkole zawodowej wiec ciemnoto jest łatwo kierowac. DROGA BRZOZÓWKO JESTEŚCIE MAŁĄ WIOZKA ALE MOCNA YAK TRZYMAC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no proszę donosiciel z brzozówki jest - niech się ujawni jak taki madry na forum, wstyd mi za takich donośicieli wynocha z wsi dołącz do pani doroty T i reszty mądrych co sprzedaja wieś i na MARSA WYNOCHA. ale co sie dziwić zazdrość poprostu ha ha ha ha ha ha. NIE ZAPOMNIJCIE POZDROWIS ZIELONYCH NA MARSIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tak nikt bardzo twoich wypowiedzi nie czyta mieszkańcu wsi brzozówka ( niezadowolony mieszkańco ) niedługo zostana tylko ci niezadowoleni z napisem z ręku - tu była BRZOZÓWKA, bo reszta zadowolonych sobie poradzi. No ale taki jest świat nikomu nie dogodzi, a tym bardziej w takiej małej społeczności gdzie ściera sie mądrośc z głupota. Pewnie jesteś świadoma ze jak sie przedstawisz ze jestes z Brzozówki to wiele osób zapyta - a gdzie to jest ???? no i ma cię w du***.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze brawo sprawiedliwośc wygrała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam się ujawni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki wynik referendum prognozowałem tydzień wcześniej, i uzasadniłem swoją tezę. Inaczej być nie mogło. W Gminie Szastarka zwyciężyła po prostu normalność, a mandat nieodwołanego wójta do dalszego zarządzania gminą, dzięki inicjatorom referendum, będzie jeszcze silniejszy. -Pozdrawiam wójta i wszystkich mieszkańców, którzy zbojkotowali referendum. Jego inicjatorzy powinni byli myśleć głowami, a nie innymi częściami ciała.)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki wynik referendum prognozowałem tydzień wcześniej, i uzasadniłem swoją tezę. Inaczej być nie mogło. W Gminie Szastarka zwyciężyła po prostu normalność, a mandat nieodwołanego wójta do dalszego zarządzania gminą, dzięki inicjatorom referendum, będzie jeszcze silniejszy. -Pozdrawiam wójta i wszystkich mieszkańców, którzy zbojkotowali referendum. Jego inicjatorzy powinni byli myśleć głowami, a nie innymi częściami ciała.)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki wynik referendum prognozowałem tydzień wcześniej, i uzasadniłem swoją tezę. Inaczej być nie mogło. W Gminie Szastarka zwyciężyła po prostu normalność, a mandat nieodwołanego wójta do dalszego zarządzania gminą, dzięki inicjatorom referendum, będzie jeszcze silniejszy. -Pozdrawiam wójta i wszystkich mieszkańców, którzy zbojkotowali referendum. Jego inicjatorzy powinni byli myśleć głowami, a nie innymi częściami ciała.)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to jak sprawiedliwośc wygrał to niech pan wójt zrobi w szkole prywatna inwestycje a wy głąby bedzieci sie patrzeć oczywiście w reku trzymajac napis tu była brzozówka. A co do wygranej to wygrał zło - ale nic pozdrawiam mieszkonców brzozówki lektorak niezadowolonych wieczni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brzozowiak napisał:
dobrze brawo sprawiedliwośc wygrała
deb*** a swoja droga poprzez te konentarze media skłucaja ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam wszystkich - widze ze dezwali sie starzy kronikarze tego forum, przeciesz ci nieprzyjaciele wsi brzozówka nie potrafia nawet komputera włączyc wiec pewnie zlecaja takie dyrdymały. Jedno jest pewne jak to gdzies tu czytałem po brzozówce zostanie tylko napis "tu była brzozowka" a ci mieszkańcy będa zawdzieczac to tylko i wyłącznie tym co donosza do pana wójta. POLICHNA POTRAFI SIE TRZYMAC RAZEM I TO DAJE IM SIŁE a w brzozówce takiej siły niema, bo jest tłumiona przez mała grupe ludzi to znaczy przez ty niezadowolonych i nieprzyjaciól wsi. wiec jesli im sę tu nie podoba droga wolna moga sie przeprowadzic do szastarki tam napewno ich wysłuchaja ( dostana opier*** i beda siedziec cicho) ha ha ha ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brzozowiak napisał:
dobrze brawo sprawiedliwośc wygrała
udaj sie do toalety za stodoła i zrób siku bo ci na mózg uciska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ooo napisał:
udaj sie do toalety za stodoła i zrób siku bo ci na mózg uciska
śp. prawdziw mieszkańcy tej wsi się w grobie przewracaja. PRAWDZIWYCH BRZOZOWIAKÓW JUZ NIEMA PRAWIE SAMA ZBIERANINA Z RÓŻNYCH WISOEK. Jak to sie czyta na ty forum to szok ze tak ludzie z wsi brzozówka robia kupe w swoje gniazdo (nieprzyjaciele wsi ) ale ktos tu ma racje pozostanie tylko sam napis i to jak sie widzi dzieki tym którzy sraja w swoje gniazdo. MIĘDZY INNYMI DZIEKI TEMU CO NAPISAŁ PIERWSZY KMENTARZ - CHYBA NIE PAMIETA JEDNEJ RZECZY ZE ON TEŻ MIESZKA W BRZOZÓWCE, WIDOCZNIE CHCE ZATOPIC OKRĘT NA KTÓTYM SIEDZI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przepraszam zagubiłem sie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
X men napisał:
sam się ujawni
zwariowałeś?!-zlinczują Cię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Wójt! Panie Wójcie, w referendum widać, że ma pan poparcie społeczne, może więc pan kontynuować prowadzoną dotychczas politykę. Proszę pozamykać wszystkie szkoły - zostawić tylko 1 podstawówkę i 1 gimnazjum bo po co więcej? Dzieci jest mało a budynek w Szastarce duży, piękny, i w Polichnie duży z halą - w sam raz 2 szkoły - jedna na podstawówkę, druga na gimnazjum. Po co więcej? Proszę też zająć się ośrodkiem zdrowia w Szastarca, bo po co 2 ośrodki na całą gminę? Mam nadzieję, że nas pan nie zawiedzie. PS nie wiem czy tak się da, ale mógłby pan pomyśleć o zwinięciu asfaltu na Brzozówce, Blinowie i jeszcze w kilku niepotrzebnych miejscach, no bo po co to, w ogóle tę gminę trzeba zaorać, całą. pozdrawiam ]:->
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O proszę jak wiele można znaleźć oszczędności myśląc po gospodarsku. Dla Ciebie chociażby stanowisko skarbnika w gminie bo sekretarz trochę szkoda. Być może biorąc pod uwagę powyższe sugestie gmina zaoszczędzi na nowy asfalt,a nie ten z odzysku...Wypada tylko życzyć powodzenia Panu Wójtowi w realizacji tych zamierzeń. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pasowałoby teraz policzyć koszty referendum i obciążyć gawiedź, która żądała jego przeprowadzenia. To dałoby do myślenia innym przygłupom, którym cośtam, cośtam się wydaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
R napisał:
Brawo Wójt! Panie Wójcie, w referendum widać, że ma pan poparcie społeczne, może więc pan kontynuować prowadzoną dotychczas politykę. Proszę pozamykać wszystkie szkoły - zostawić tylko 1 podstawówkę i 1 gimnazjum bo po co więcej? Dzieci jest mało a budynek w Szastarce duży, piękny, i w Polichnie duży z halą - w sam raz 2 szkoły - jedna na podstawówkę, druga na gimnazjum. Po co więcej? Proszę też zająć się ośrodkiem zdrowia w Szastarca, bo po co 2 ośrodki na całą gminę? Mam nadzieję, że nas pan nie zawiedzie. PS nie wiem czy tak się da, ale mógłby pan pomyśleć o zwinięciu asfaltu na Brzozówce, Blinowie i jeszcze w kilku niepotrzebnych miejscach, no bo po co to, w ogóle tę gminę trzeba zaorać, całą. pozdrawiam ]:->
MYŚLE,ŻE PAN MULARCZYK SKOZYSKA Z TEGO PLANU, TAK RADZIMY JESZCZE NA MARGINESIE ABY TĄ KOSTKE ZWINA POD BANKIEM, GROSZKIEM, GOKIEM, NO I POD SZKOŁA W BRZOZÓWCE WRAZ Z CHODNIKIEM, ILE TO BĘDZIE OSZCZĘDNOŚCI NO NO NO. A DO SZKÓL NIECH PAN ZATRUDNI SWOICH LUDZI Z KRASNIKA, W BANKU OBSADZI OCZYWIŚCIE TEŻ WSOJA EKIPĘ A LUDZ NIECH PAN SAM LECZY W OŚRODKU ZDROWIA. OZCZĘDNOŚCI BEDZIE MNUSTWO,W KAŻDYM POKOJU W GMINIE MAŁY PIECYK NA SZYSZKI I JUZ PARĘ GROSZY W KIESZENI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...