Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tylko, że właścicielem solarów "pomimo ich zainstalowania na budynku gospodarza" nie będzie gospodarz. Warto sobie na kartce wyliczyć, ile sami zapłacilibyśmyi za urządzenia które były by nasze. Czy w tak zwanej "unia europejska" umie liczyć procenty?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kto liczy te procenty? w unii są inne procenty?. Mam to na dachu wydałem 1500zł i nadal to nie jest moje. Wydam 6000zł bez unii i jest moje. Pytam -czemu wszystkon dla unii jest 100% droższe?
0
Witam!Przeczytałem artykuł na temat paneli.PIERWSZE pytanie jest do redakcji PEWNIE NIE MACIE ZDJĘĆ PANELI SŁONECZNYCH WIĘC DALIŚCIE ZDJĘCIE BATERII SŁONECZNYCH DO WYTWARZANIA PRĄDU!!!PEWNIE LUDZIE NIE ZAUWAŻĄ ŻE KŁAMSTWO WCISKACIE. MAM radę co zakładania paneli slonecznych jesienią i dopiero na wiosnę 2012 zaczną pracować dlaczego nie założą wczesną wiosną 2011 lub jak pogoda pozwoli teraz.Upewnijcie się że też aby nie staliście się "zakładnikami" gminny.Przecież może się "pojawić"urzędas z gminny z" propozycją nie odrzucenia"albo zapłacicie za panele jakąś sume a jak nie to zdejmją panele.CI ktorzy zdecydują się na panele niech WYMUSZĄ na gminnie aby zakupiła panele wyskokiej jakości z jak najlepszą sprawnością ŻADNYCH TANICH bo pożytek żadny.I ostatnia uwaga rury MUSZĄ być wizolowane jak najlepiej im mniejsze straty ciepła tym woda szybciej ciepła.NIE dajcie sobie sobie wcisnąć najtańszych podzespołów nawet jakość izolacji MA rolę.nA KONIEC NIE DAJCIE SIĘ ZROBIĆ NA SZARO.
0
Warto byłoby się zastanowić kto dostał dofinansowanie na solary ??? Władze gminy ich rodziny , pracownicy itp.
0
Jasne,wybory idą to wszystko będą instalować,poprawiać i budować.Żyć nie umierać w tym Województwie.Naobiecują tak jak miała być droga ekspresowa, Aquapark. Eh.. a reszta naiwnych wierzy i ufa że tym razem Lublin i województwo się rozwinie.A tu za 4 kolejne lata pozostanie żal bo znowu coś miało być a nie jest, znowu zabrakło pieniędzy i znowu zacznie się piękne obiecywanie!!
0
Solary... nikt Ci nie powie, że nie jest z nimi tak różowo w naszym klimacie. Latem gdy słońce pali, a my nie używamy dużo wody instalacja się przegrzewa, a konkretnie glikol. Musi być on taki, a nie inny bo w zimie mamy -20 i więcej stopni. Po takim przegrzaniu glikol nadaje się tylko do wypuszczenia w kanał. Przy nasłonecznieniu takim jak ostatniego lata temperatura glikolu przekraczała grubo 200 stopni i była tak pod 300! Problemem jest wyjazd na urlop w upalne dni, bo najlepiej byłoby zarzucić jakąś szmatę na panel. Na zachodzie robią już automatyczne żaluzje na panelu ale u nas w zimie żaluzja byłaby zamknięta na amen albo trzeba by jakoś to odmrażać. W naszym klimacie niestety jest zbyt duża różnica temperatur. Jakiś sens mają solary montowane na obiektach publicznych i tam gdzie zawsze się korzysta z ciepłej wody bo wtedy nie następuje przegrzewanie się glikolu. Koszt wymiany glikolu to około 500zł. Jest jeszcze wiele innych rzeczy które nie pozwalają tylko "czerpać" zysków ale i zmuszają do wydatków i poświęcania swojego czasu, a jak coś nie jest nasze to jest niczyje więc nie widzę tego kto będzie dbał o konserwację i obsługę. Pozdro
0
Lolek widać, że się mało znasz. Trzeba było zamontować kolektory próżniowe (rurowe) tam nie zachodzi przegrzew, bo tak to jest skonstruowane - rurka heat-pipe. Poczytaj !!! I bez problemu możesz wyjeżdżać na urlop i niczego nie zakrywać....widocznie sam robiłeś, albo miałeś ekstra "hydraulika" doradcę
0
prawdziwa napisał:
Warto byłoby się zastanowić kto dostał dofinansowanie na solary ??? Władze gminy ich rodziny , pracownicy itp.
TAK SIĘ SKŁADA, ŻE JESTEŚ W BŁĘDZIE, LISTA JEST JAWNA, ZGŁOSZENIA EWIDENCJONOWANE WG DATY ZGŁOSZENIA. NIE MA MOWY O PRZEKRĘCIE!!! TO NIE MIASTO K5RAŚNIK TYLKO GMINA, TAKA NIEDUŻA A DUŻA RÓŻNICA
0
BIBI napisał:
TAK SIĘ SKŁADA, ŻE JESTEŚ W BŁĘDZIE, LISTA JEST JAWNA, ZGŁOSZENIA EWIDENCJONOWANE WG DATY ZGŁOSZENIA. NIE MA MOWY O PRZEKRĘCIE!!! TO NIE MIASTO K5RAŚNIK TYLKO GMINA, TAKA NIEDUŻA A DUŻA RÓŻNICA
0
Bardzo fajnie, ale gdyby może jakieś ogłoszenie dla ludzi, bo jaki problem skrzyknąć 500 znajomych, jeśli na początku tylko 1 wiedział. Władze tego miasta i gminy ! jeździły już na wycieczki na koszt podatników, organizowały wystawne obiady w wytwornych restauracjach przez wiele lewych przetargów, tak i w tym przypadku jakoś nie wierzę w szczere intencje związane z solarami. Kiełasa wyborcza a interesy lewe...
0
Informacje znajdowały się na stronie internetowej oraz w formie ogłoszeń.
0
Po co pisać o tym wszystkim. Przecież jak ktoś jest aż tak niepewny jeśli chodzi o inwestycje "solarów". I ma na dodatek tyle kasy dać, to chyba można wspólnie za super mniejsze pieniądze razem wynająć prawnika i fachowca od spraw dotyczących tej dziedziny. A nie gdybać i wymyślać, bo jak coś się nie uda i tak to musi być burmistrza wina. Ci ludzie chyba myślą trochę.? Moim zdaniem jest to super sprawa. A kto nie ryzykuje nie zyska nic.
0
Jak zwykle stróża najwięcej skorzystała ciekawe dlaczego?? Tyle na ten temat powiem. Zawsze na stróże największe pieniądze były przekazywane. Czy czasem nie zbliżają się wybory i granie na naiwności wyborców co to się nie robi dla ludzie.
0
Świetny POmysł, Tak Dalej Kraśnik!!! ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Ja już wybrałam, a Ty? www.czerw.pl
0
http://img249.imageshack.us/img249/5165/czerwjaroslaw.jpg Człowiek godny zaufania. Polecam! www.czerw.pl
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: