Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rodzice skarżą się na opóźnienia w wypłatach. "Pieniądze na pewno dotrą"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 czerwca 2016 r. o 12:26 Powrót do artykułu
tak sprawy się mają w lubartowie. można porównać. ***lubartow.mamprawowiedziec.pl/500-w-lubartowie/#more-403
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma i nie będzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedługo skończą się pieniążki. To ta ekipa robi wszystko żeby ten kraj doprowadzić do ruiny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas na kolejne podwyżki podatków, opłat itd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Socjalizm gospodarczy pełną gębą... brakuje jeszcze mieszkanie 1000+, Wyborowa 20+, BMW 500+ itp. A obywatele, którzy do czegoś w tym życiu doszli mają się zamknąć i wyjmować jeszcze więcej kasy z portfela dla tych, którym ta kasa się "należy".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgodnie z hasłem wyborczym: ,,polska w ruinie''.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ojej skarzą się. Nieroby niech do pracy się wezmą a nie żerują na moich podatkach.Mnie się nie nalezy bo mam dzieci na studiach a nieroby i patologia nawet gimby nie skończą. Won od mojej kasy. Nie ma pieniędzy, co na wakacje się nie ma i trzeba z bachorami siedziec w chałupie. Pisdziory niech ci dzieci pilnują a ty won do roboty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kasa za friko i jeszcze im źle... po parę dni za późno... 500+ to poroniony pomysł... można pomagać biednym DZIECI w inny sposób (dofinansowanie obiadów, zakup przyborów itp.) a nie gotówka dla RODZICÓW... w takim przypadku przed dostaniem kolejnych 500 zł, powinni oni umotywować fakturami na co wydali poprzednie 500 zł..., tylko kto to by sprawdzał... w końcu urzędnicy są be... a wszytko SAMO sie robi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAPRASZAM wszystkich a szczególnie Policję i Straż Miejską na ulicę Popiełuszki w Lublinie - przy sklepie "Groszek",nieopodal szkoły,przystanku MPK i kościoła jest przez cały rok od samego rana organizowana FAN-ZONA. Codziennie trwa zabawa ze śpiewami-zwanymi przez mieszkańców okolicy "darciem mordy", i picie taniego alkoholu. Organizatorem codziennych imprez są miejscowi " bezrobotni" /od lat ci sami/. Poznasz ich po sinych nosach i bełkotliwej mowie oraz tym-że zaczępią cię słowami-"Kierowniku,daj 50 groszy". Zapraszam też członków Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych bo tutejszy sklep Groszek sprzedaje w jednej kolejce lody dzieciom i tanie wino pijanym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaha. Cieszcie się bo w przyszłym roku już nie będzie 500+ Naiwny naród
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Lublina dostałam kasę na konto 2 tyg po uruchomieniu programu. W powiatach od lat siedzą ludzie, których partia jest w konflikcie z obecnym rządem, więc blokują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To przez politykę opozycji tysiące rodzin nie dostało jeszcze wypłat z programu Rodzina 500+. - To strajk włoski opozycji - mówią posłowie Rzeczywiście, problemy dotyczą tych miejsc, gdzie rządzi PO albo gdzie PSL poniosło największe "straty" w postaci setek działaczy zwolnionych z pracy np. w agencjach rolnych. Chodzi o województwo małopolskie, świętokrzyskie, lubelskie, śląskie czy łódzkie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
samorządy mają dużo przeinwestowanych projektów, a taka kaska np. z 500+ może im chwilowo pomóc zataić niewygodne fakty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto blokuje? Już podaję: "- W pierwszym okresie gmina ma trzy miesiące na wydanie decyzji. Nie ma znaczenia to, jakiego dnia rodzina złoży wniosek – w piątek, sobotę czy wtorek, ze względu na to, że czas na wypłatę pieniędzy jest długi. (...) Gminy mogą przyjmować różne strategie rozpatrywania wniosków. Ważne, żeby mieściły się w trybie trzymiesięcznym. "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli decyzja decyzją, a gmina robi swoje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Hahaha. Cieszcie się bo w przyszłym roku już nie będzie 500+ Naiwny naród
Cieszymy się bo pieniążki mamy przyznan do 30.09.2017 ha ha ha ha a to oznacza że conajmniej do września będziesz nas finansować jak to opisujecie cyt. "patologię i nierobów'' ha ha ha kasa mi się należy a daleko mi do patologii i nieroba ha ha ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
'Samorządowcy' z Peło blokują 500+. Uprawiają sabotaż. POgonić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To skandal!!! Dzieci chcą jeść!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
faktycznie skandal! Ludziska zrezygnowali z pracy, bo mieli dostać darmochę, a teraz głodują ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty błyskotliwa idiotk(...), ciekawe kto rządzi Lublinem, że szybko dostałaś kaskę? Typowy pislamowiec - jak czegoś nie dostałam to wina PO PSL SLD Palikota..., a jak jest dobrze to brawo PIS. A tu zonk i teoria w PISdu - to magistrat PO uwinął się w 2 tygodnie? I wypłacił należne świadczenie?  I co Wy na to spiskujący o blokowaniu pomysłu PIS przez opozycję? Udławcie się tymi świadczeniem drąc ryja z hasłami poparcia rządzącej partii!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...