Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rolletic

Utworzony przez Kasia, 15 kwietnia 2010 o 16:04
korzystałam w gabinecie z usługi Rolletic i zastanawiam się dlaczego mam takie małe efekty. Czy ktoś może mi pomóc?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
korzystałaś z całego programu?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
jaki to program? Nic w gabinecie mi nie mówiono
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jaki program. Masujesz tyłek i tyle
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Oto składniki naszego programu: Program żywieniowy Królów podstawowy i najważniejszy składnik programu. To specjalistyczny program żywieniowy, który tydzień po tygodniu pokazuje w jaki sposób bez głodówek i jedząc bez ograniczeń, zgubić zbędne kilogramy. Program oczyszczania organizmu to drugi składnik, którego zastosowanie jest niezbędne, by odchudzanie było skuteczne i zdrowe. Specjalnie wyselekcjonowana mieszanka ziołowa dostępna w Gabinetach Rolletic nie tylko oczyszcza organizm, ale także aktywizuje wszystkie jego funkcje życiowe. Masaż na urządzeniu Rolletic skuteczność, bezpieczeństwo i trwałość - to tylko niektóre z  zalet urządzenia, które  spełniło wyznaczone przez nas standardy i na trwałe wpisało się w nasz przepis. Pośród wielu przetestowanych urządzeń do tzw. rollmasażu tylko Rolletic spełnił nasze wysokie oczekiwania i dlatego tylko to urządzenie rekomendujemy i polecamy w naszych gabinetach. Program wspomagania organizmu to ostatnia część, która za pomocą naturalnych produktów uruchamia siły witalne naszego organizmu w celu eliminacji wszelkich chorób lub nieprawidłowości.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To dlaczego w gabinecie nic nie mówią Oto składniki naszego programu: Program żywieniowy Królów podstawowy i najważniejszy składnik programu. To specjalistyczny program żywieniowy, który tydzień po tygodniu pokazuje w jaki sposób bez głodówek i jedząc bez ograniczeń, zgubić zbędne kilogramy. Program oczyszczania organizmu to drugi składnik, którego zastosowanie jest niezbędne, by odchudzanie było skuteczne i zdrowe. Specjalnie wyselekcjonowana mieszanka ziołowa dostępna w Gabinetach Rolletic nie tylko oczyszcza organizm, ale także aktywizuje wszystkie jego funkcje życiowe. Masaż na urządzeniu Rolletic skuteczność, bezpieczeństwo i trwałość - to tylko niektóre z  zalet urządzenia, które  spełniło wyznaczone przez nas standardy i na trwałe wpisało się w nasz przepis. Pośród wielu przetestowanych urządzeń do tzw. rollmasażu tylko Rolletic spełnił nasze wysokie oczekiwania i dlatego tylko to urządzenie rekomendujemy i polecamy w naszych gabinetach. Program wspomagania organizmu to ostatnia część, która za pomocą naturalnych produktów uruchamia siły witalne naszego organizmu w celu eliminacji wszelkich chorób lub nieprawidłowości. [/quote]
Zaloguj się, aby oddać głos
0
czy w kraśniku jest jakiś gabinet w którym można zastosować wszystkie opcje? Masaż,dieta,oczyszczanie?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
I tak oto w ten prosty sposób właściciel gabinetu masażu koresponduje sam ze sobą w celu zaistnienia i reklamy...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Często w dyskusjach podejmuje się wątki skuteczności różnych metod. By ocenić skuteczność działania jakiegoś programu należy uczciwie sprawdzić jego działanie ale konsekwentnie robiąc to w całości. Ja mogę z całą odpowiedzialnością zarekomendować Program Królów dlatego, że sam sprawdziłem jego skuteczność. Na czym polega Program Królów? Otóż, można go porównać do zamka szyfrowego. Jeśli mamy przed sobą skrzynię z takimże zamkiem, a w niej to, czego potrzebujemy, to zrobimy wszystko, aby zdobyć szyfr. Po otrzymaniu cyfr, zapytamy o ich właściwą kolejność, bo zła kombinacja nie przybliży nas do celu, którym jest otwarcie skrzyni. Program Królów to skrzynia z tym, czego potrzebujemy: wymarzoną sylwetką, zdrowiem i młodym wyglądem. Oferujemy do niej szyfr, który stosowany we właściwej kolejności pozwoli nam uchylić wieko i sięgnąć po sukces w życiu zawodowym i prywatnym. Program Królów, to przepis na sukces, który składa się z czterech nierozerwalnie ze sobą związanych i wzajemnie się przenikających etapów: 1. Program żywieniowy Królów Jest najważniejszym elementem przepisu. To specjalistyczny program żywieniowy, który tydzień po tygodniu pokazuje, w jaki sposób bez głodówek i jedząc bez ograniczeń, można zgubić zbędne kilogramy. 2. Program oczyszczania organizmu To drugi składnik przepisu, którego zastosowanie jest niezbędne, by odchudzanie było skuteczne i zdrowe. Specjalnie wyselekcjonowana mieszanka ziołowa dostępna w Gabinetach Studio Zdrowia Rolletic nie tylko oczyszcza organizm, ale także aktywizuje wszystkie jego funkcje życiowe. 3. Masaż na urządzeniu Rolletic Skuteczność, bezpieczeństwo i trwałość - spośród wielu przetestowanych maszyn do tzw. rollmasażu, tylko Rolletic sprostał wysokim oczekiwaniom. Dlatego też tylko to urządzenie jest rekomendowane i polecane w naszych Gabinetach. 4. Program wspomagania organizmu To ostatnia część przepisu, która za pomocą naturalnych produktów uruchamia siły witalne organizmu w celu eliminacji wszelkich chorób lub nieprawidłowości.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czy ktoś może w końcu powiedzieć gdzie znajduje się gabinet w którym można stosować te wszystkie opcje?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ja korzystałam z masaży ale bez programu, nic mi nie mówiono o programie. Czytam ze zdziwieniem, że są jakieś cztery elementy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Najlepiej zadzwonić do centrali w Poznaniu nr telefonu jest na stronie www.rolleticpolska.pl
Zaloguj się, aby oddać głos
0
物理 スパイカメラ 的および心理的側面を 隠しカメラ 含むボディ。 超小型カメラ 大学は4年間、私は、健康の習慣を身に積極的に学校、デパートやクラスの組織が、様々なスポーツ活動、身体の健康、コンプライアンスのための物理的な資格基準に参加し、科学的 超小型ビデオカメラ な運動の ピンホールカメラ 基本的なスキルを習得。 スパイカメラデジカメ 心理的な面では、自分の強い意志を行使することが健全な人格を作成するには、社会の発展の要件を満たすために心理的障壁を克服するために。 健康強 スパイカメラデジタル さから自分の自 スパイカメラデジタル 信満々の自信を、 スパイカメラデジタル 私たちは、今の上の急 スパイデジタルカメラ 速な社会変化は、より多くの、社会は常に発展、変化している請求することを認識する必要 スパイビデオカメラ があります作成 ペン型カメラ 四年、 小型カメラ 用途開発の観点の問題 小型カメラ は、その多くの欠点は、 小型スパイカメラ 欠陥、常にその理解を深める必要があります、自分自身を向上させ、欠点を修正するために、社会の発展に適応する。より重 盗撮カメラ く他の産業よりも苦しんだの社会的プレッシャー.....,として、我々は、学習する方法については、技 術革新と社会の発展の要件に適合することを学ぶ学ぶ学ぶ必要があります。
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: