Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rzuciła kluczami w ucznia. Będzie dymisja?

Utworzony przez miki, 7 listopada 2012 r. o 14:45 Powrót do artykułu
też mi wielka rzecz. Robicie z igły widły. Kiedyś nauczyciel mógł ucznia wystrzelać po łapach i nikt nie robił z tego sensacji "świat schodzi na psy razem z nim my.............."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takim na lekcji to powinna jeszcze zaj.... w ich puste łby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miki napisał:
też mi wielka rzecz. Robicie z igły widły. Kiedyś nauczyciel mógł ucznia wystrzelać po łapach i nikt nie robił z tego sensacji "świat schodzi na psy razem z nim my.............."
Gorzej, teraz uczeń może zbluzgać nauczyciela bez żadnych konsekwencji a nawet pobić lub nękać. Poza tym każdy wie jaka jest dzisiejsza młodzież i do czego jest zdolna i co tu się dziwić, ze nauczycielon puszczają nerwy? Niby powinni dawac dobry przykład ale przecież są tylko ludźmi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ się ku***a stało !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
We mnie jeden belfer rzucil kluczami to jak mu odrzucilem to malo sie od sciany nie odbil idiota Mial taki tik nerwowy chyba ze uwielbial rzucac w chlopakow pekiem kluczy, celujac w okolice rozporka Misiak sie nazywal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze nigdy za zachowanie wobec nauczycieli nie ukarano uczniów. Im wolno wszystko: pyskować, rozrabiać, szydzić z nauczycieli. I dlatego trzymamy w naszych szkołach takich wandali, chuliganów. Dziwi mnie postawa władz, kuratorium, rodziców, którzy wszyscy trzymają stronę za uczniami. Co będzie jeżeli on dorośnie? kawał drania. I jak nauczyciele mają mieć jakiś prestiż? nikt ich nie broni, sa skazani na samych siebie. Dzisiaj jest bardzo trudno pracować z dziećmi, nie mówić z młodzieżą. Nawet nie można ich drani ukarać bo zaraz władze czepiają się przepisów, procedur itd. A przecież uczniów też obowiązują jakieś procedury !!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie w szkole Pani od matematyki rzucała kredą, gąbką itp.(zależnie od czego co miała pod ręką) jak ktoś rozmawiał i nikt nie robił z tego afery, a wcale nie było to tak dawno temu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matka jednego z uczniów ktory handlował w szkole dragami wezwana do dyerktora szkoły stwierdziła, że wie iż synalek jest dilerem ale nic z tym nie zrobi bo ona nie pracuje a synio utrzymuje całą ich rodzinę i mają z czego żyć. To nie szkoła ale dom i rodzice wychowują a jeżeli tego wychowania nie ma i jest patologia to nic się już na to nie poradzi. Dzisiaj nauczyciel jest nikim. Tylko uczeń ma prawa z których chętnie korzysta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ dyrektor przestraszony - teraz stanął przeciwko nauczycielowi z czystego strachu, żeby zachować stanowisko. Bardzo bym chciał, żeby dyrektor szkoły, do której chodzą moje dzieci miał odwagę być niezależny od panujących trendów, mial jaja i był samodzielny - POsłuszni mi już bokiem wychodzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wars napisał:
We mnie jeden belfer rzucil kluczami to jak mu odrzucilem to malo sie od sciany nie odbil idiota Mial taki tik nerwowy chyba ze uwielbial rzucac w chlopakow pekiem kluczy, celujac w okolice rozporka Misiak sie nazywal [/quote] [quote name='wars' timestamp='1352298231' post='690713'] We mnie jeden belfer rzucil kluczami to jak mu odrzucilem to malo sie od sciany nie odbil idiota Mial taki tik nerwowy chyba ze uwielbial rzucac w chlopakow pekiem kluczy, celujac w okolice rozporka Misiak sie nazywal
Ten nasz Kraśnicki radny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tacy nauczyciele uczyli nas w latach sześćdziesiątych,i wychowali nas na mądrych ludzi.Chwała im za to.Po latach spotykamy się z nimi ze wzruszeniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
0j tam, oj tam, wielki problem. Ja jako uczennica klasy V szkoły podstawowej w latach 1962/1963 często widziałam, jak nauczyciel matematyki rzucał pękiem kluczy w stronę hałaśliwych uczniów, i co i nic, po kilku rzutach w klasie była cisza, wiedza wchodziła do głowy, a rodzice?, no cóż, obrywali ich krnąbrne dzieci od samych rodziców. Nastąpił na tej lekcji błogi spokój, i oceny poszły w górę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawia mnie postawa dyrektora, który zamiast stać za swoim współpracownikiem trzęsie portkami przed przełożonymi i domaga się dymisji. Nauczyciele powinni stac za sobą murem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoła powinna być pełnopłatna, a dla uczniów przychodzących się uczyć- powinny być ulgi i stypendia. Pozostałych, którzy nie mają zamiaru się uczyć, ale rozrabiać- płacić za pobyt, dewastacje, rozróby, utrzymanie placówki. Tak jest w prywatnych szkołach, które stworzono dla cieplarnianych wypierdków opływających w forsie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na jakich ludzi wyrosną tacy uczniowie? Jak nie wolno ich dotknąć, zwrócić uwagi .Kiedyś jak przeszkadzaliśmy nauczycielowi na lekcji to jak przylał nam liniałem - to ręce przez tydzień miały pasy. Uderzenie namoczoną gąbką z kredą były na porządku dziennym lub zrobienie kucyków z włosów było też czymś normalnym.Ale po takim wpajaniu porządku na lekcjach był szacunek do nauczyciela i ludzi dookoła .Teraz czy ktoś z młodych ustąpi miejsca w autobusie osobie starszej też chyba to widać na co dzień .Z jakiego kraju przyszło takie wychowanie w szkole że nauczyciel nie może teraz nic zrobić?????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nauczyciele, trzymajcie się razem, a jak te głąby gadają - niech gadają, tłumem bezmózgowców w przyszłości będzie łatwiej posterować, niech wyrastają na idiotów jesli chcą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezstresowe wychowanie. Potem narkomania, przestępczość, rozbite rodziny, porzucane i mordowane dzieci.Brak dyscypliny, brak szacunku dla nauczyciela, lekarza, księdza, policjanta czy kolegów i koleżanek.To się źle skończy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta Pani powinna panować nad emocjami. Powinna być zdymisjonowana. >D.Wszoła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TOM napisał:
Na jakich ludzi wyrosną tacy uczniowie? Jak nie wolno ich dotknąć, zwrócić uwagi .Kiedyś jak przeszkadzaliśmy nauczycielowi na lekcji to jak przylał nam liniałem - to ręce przez tydzień miały pasy. Uderzenie namoczoną gąbką z kredą były na porządku dziennym lub zrobienie kucyków z włosów było też czymś normalnym.Ale po takim wpajaniu porządku na lekcjach był szacunek do nauczyciela i ludzi dookoła .Teraz czy ktoś z młodych ustąpi miejsca w autobusie osobie starszej też chyba to widać na co dzień .Z jakiego kraju przyszło takie wychowanie w szkole że nauczyciel nie może teraz nic zrobić?????????????????
Chciałbys, zeby Twoje dziecko dostało twardym przedmiotem w gębę od sfrustrowanej uczycielki??? skoro nie umie postępować z młodzieżą, niech zmieni zawód.. Jak lubi książki, to może do biblioteki..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ewa napisał:
nauczyciele, trzymajcie się razem, a jak te głąby gadają - niech gadają, tłumem bezmózgowców w przyszłości będzie łatwiej posterować, niech wyrastają na idiotów jesli chcą.
Szanowna @ewo! Mam nadzieję, że nie jesteś nauczycielką! Jeśli jednak tak, to za takie podejście do ludzi powinnaś natychmiast być zwolniona z pracy. Czym ty się różnisz od uczniów - chuliganów??? Język prosto z rynsztoka, przesycony jadem nienawiści i braku szacunku zarówno dla uczniów, jak i rodziców! Dla samej siebie również. Niestety, coraz więcej takich 'pedagogów', jak ty, gnębi (bo nie uczy i wychowuje) nasze dzieci i wnuki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...