Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dlaczego Kraśnik nie skierował do sądu sprawy subwencji oświatowej tak jak np Nowy Sącz ? Może też okazałoby się , że nie trzeba było zwracać i że wszystko było w porządku ?  A tak na marginesie to dopiszcie do sukcesów Czubińskiego pozyskanie 4 mln zł z Funduszu Norweskiego , przecież te pieniądze zostały w Kraśniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NA JANCZARKA I CZERWA DZIŚ W NOCY ZOSTAŁY ROZRZUCONE PASZKWILE WYBORCZE HMMM... CIEKAWE KTO TO ZROBIŁ ... :ph34r:
To nieprawda! Ja nie widziałem nigdzie żadnych paszkwili. Natomiast wieczorami łażą po ulicach i drażnią psy, przedstawiciele komitetów PO I PSL - zapychają skrzynki na listy jakimś badziewiem, wykrzywionymi gębami i pustosłowiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nieprawda! Ja nie widziałem nigdzie żadnych paszkwili. Natomiast wieczorami łażą po ulicach i drażnią psy, przedstawiciele komitetów PO I PSL - zapychają skrzynki na listy jakimś badziewiem, wykrzywionymi gębami i pustosłowiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Kraśnik nie skierował do sądu sprawy subwencji oświatowej tak jak np Nowy Sącz ? Może też okazałoby się , że nie trzeba było zwracać i że wszystko było w porządku ?  A tak na marginesie to dopiszcie do sukcesów Czubińskiego pozyskanie 4 mln zł z Funduszu Norweskiego , przecież te pieniądze zostały w Kraśniku.
  Hmm, a może nie było wystarczających podstaw na odwołanie i radcy odradzili, co by nie obciążać i tak skromnego budżetu kosztami postępowania sądowego. Sukces Czubińskiego - co mieszkańcom z pozyskanych 4 mln, czy w wyniku ich otrzymania jakiś inwestor z Ukrainy utworzył choćby jedno miejsce pracy?. My powinniśmy patrzeć przez pryzmat bezpośrednich dla nas korzyści (dofinansowane inwestycje) i obciążeń (brak wzrostu podatków). Czubiński był świetny w braniu kredytów bez dofinansowań - to chyba każdy potrafi. Obecni włodarze przynajmniej pozyskują największe w historii miasta dotacje (kto nie widział wniosku o dofinansowanie to nie wie ile to zaangażowania wymaga), no i w starej części coś się dzieje, a nie tylko na fabrycznym. A i w końcu nie słychać o przekrętach (Czubiński chyba ma prawomocny wyrok w zawieszeniu nie z przypadku). No i kraśniczanki nie zachodzą w ciąże od wręczanych róż i całowania w rękę. Uważam, że jest normalniej. Śmieszą mnie tylko powracające stare twarze typu "nareszcie prawdziwy burmistrz", były wieloletni zastępca Czubińskiego, dr prawa, który jakoś nie widział wybryków poprzednika, nie pozyskał dotacji jak obecni i zadłużył miasto, a teraz obiecuje wielkie zmiany. Reasumując mam nadzieję, że nikt z ekipy Czubińskiego nie przejdzie. Swoją drogą Czubiński był świetnym nauczycielem, ale beznadziejnym burmistrzem - piękna twarz, aparycja i kwiecista mowa to nie wszystko. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
4 mln od Norwegów poszły na miękki projekt centrum współpracy pol - ukr, czyli wykłady 500 euro za godzinę, wspólne imprezki, wyjazdy, wycieczki. Piotr Cz. zgodnie z wyrokiem sądu przyjął za te intratne wykłady dużo kasy do własnej kieszeni. Ci co piszą, że pozyskał coś dla Kraśnika albo nie wiedzą co piszą albo brali udział w tym procederze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://plurl.pw/kobieta_zaslabla_w_aucie_wielka_tragedia   Kobieta Marta K. zasłabła w aucie spowodowała tym potrącenie na  pasach 12 latka oraz spowodowanie wypadku 4 aut 6 osób w stanie  krytycznym 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...