Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
TAKIEMU POJE_BOWI PRAWO JAZDY POWINNI ZABRAĆ DOŻYWOTNIO - ULICA W MIEŚCIE TO NIE POLNA DROGA ZA STODOŁĄ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jak informuje policja, kobieta z dzieckiem przechodząca prawidłowo przez przejście dla pieszych została potrącona przez kierującego samochodem seat." Na początku zaznaczam, że nie mam absolutnie nic wspólnego z kierowcą Seata. Natomiast zacytowane zdanie bardzo mnie razi z punktu widzenia rzetelności dziennikarskiej i Policji i jak widać na przykładzie komentarza z 5 marca z godz. 19:55 stanowi pożywkę dla ... w internecie. Jest to niedopuszczalny skrót myślowy. Czy to, że przechodziła przez wyznaczone przejście jest równoznaczne z tym, że przechodziła przez jezdnię prawidłowo?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAKIEMU POJE_BOWI PRAWO JAZDY POWINNI ZABRAĆ DOŻYWOTNIO - ULICA W MIEŚCIE TO NIE POLNA DROGA ZA STODOŁĄ A czy Kraśnik to miasto ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od 1377 jest miastem :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto mądry z dzieckiem pchja sie pod Koła samochodu !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość oczywiście kierowca winny, a ile osób wchodzi na pasy bez zastanowienia.Jeśli ta kobieta by trochę myślała to by dziś inaczej to wszystko wyglądało,ja sam jestem kierowcą i widzę jak ludzie bezmyślnie wchodzą na pasy , oni nie są winni tylko kierowca przez czyjąś głupotę bo nie zastanowi się czy on zdąży przejść a ktoś w ostatnim momencie wyhamować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość przez jej głupi pośpiech aby dziecko ucierpiało a na tym przejściu dużo osób tak przechodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wkrótce wieśniaki się wybiją ,alkohol pozbawił ich cech ludzkich !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto mądry z dzieckiem pchja sie pod Koła samochodu !!!
Kto mądry na przejściu dla pieszych potrąca ludzi,  brawura, bezmyślność, to też cechy niektórych kierowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od 1377 jest miastem :)
Kraśnik w tym okresie był grodziskiem a miastem po tym jak prawa miejskie utracił Urzędów. Przywilej Jagieły dla Urzędowa, w promieniu około dzisiejszych 50 kl  nie mogło powstać żadne miasto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam tego kierowcę całe życie 40l. Uwierzcie mi ze nie znam nikogo kto tak ostrożnie jedził jak byłem mały i bawiłem się na drodze to mama zawsze mi mówiła ze jak będę miał szczęście to trafię na niego a jak pecha to na innego ale szybkiego sąsiada. To bardzo porządny człowiek bardzo współczuję pokrzywdzonym ale i jemu też wiem jak go teraz sumienie meczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...