Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Samochód rozerwało na dwie części

Utworzony przez (Anonimowy), 16 października 2007 r. o 05:04 Powrót do artykułu
Ale bzdety, odwagii dziennikarzu, pora napisać o żonie bitej - aż! - przez urzędnika powiatowego!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co robił 15 i 17 latek o drugiej w nocy ???????!!!! I drugie pytanie: czy rodzice nieletnich odpowiedzą za to, gdzie przebywały ich dzieci???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRAWDA JEST ZE 18 LATEK ZGINAL NA MIEJSCU JEDNAK 17 LATEK ZMARL, JEGO BRAT JEDNAK WALCZY O ZYCIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cześć Jego pamięci Filip byłeś nam bardzo bliski ... :((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze ze walneli w słup a nie np. na inny samochód osobowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasandro, nie znasz żadnych szczegółów, więc daruj sobie to wymądrzanie i ocenianie innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Filip nie żyje Piotr walczy o życie...[*][*][*]bardzo mi przykro...Pionu proszę IIIc na ciebie czeka;[[[
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Filip nie żyje Piotr walczy o życie...[*][*][*]bardzo mi przykro...Pionu proszę IIIc na ciebie czeka;[[[
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda mi tylko rodziców tych chłopców... tylko właśnie gdzie byli jak 15 letnie dziecko wychodziło z domu i dlaczego było poza nim aż do 2 w nocy...??? nie czas na głupie pytania czy odpowiedzą za ten wypadek... oni już mają nauczkę... tylko szkoda że tak tragiczną... ten 18 latek jechał ze mną ostatnio busem i właśnie takim pojazdem powinien się poruszać tylko i wyłącznie... to nic że miał prawko... ja również je mam i dopiero po latach wiem że potrafię jeździć ale nie szaleję jak głupia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy skończy się bezmyślność małolatów... dziecko które zrobiło prawa jazdy w styczniu w październiku już nie żyje... szkoda mi rodziców bo dostali od życia największą nauczkę jaką mogi dostać...trzymam kciuki za młodszego z braci S. i mam nadzieję że wyjdzie z tego... Ale jego życie to już nie będzie to samo - ja przynajmniej nie potrafiła bym żyć ze świadomością że moi koledzy przez głupotę nie żyją.... a mi się jednak udało...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pioniu 3maj sie wszyscy jestemy z toba czemu to wszystko jest takie smuutne mam dosc swiat jest do d.... PIOONIUU WYJDZIESZ Z TEGO!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Tak wiele przed, a tak malo za... " Pawel i Filip - pamietamy (*)(*) Piotrek - 3maj sie! dasz rade! czekamy na Ciebie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotrek się wybudził... jego stan jest stabilny. Jest dobrze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzis nad ranem Piotrek sie wybudzil... jego stan jest stabilny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziś nad ranem Piotrek się wybudził ze spiączki... jego stan jest stabilny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie sądzisz ze największa i najdotkliwsza kara już ich spotkała ??? Poza tym nie o wszystkim piszą w gazetach więc jeśli nie znasz wszystkich szczegółów nie zabieraj głosu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pioniu wracaj do nas jak najszybciej!!!!!!!!!!!!Paweł i Filip nigdy was nie zapomnimy [*] [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawełku jest nam bardzo smutno bez Ciebie.. kochamy Cie i na zawsze pozostaniesz w naszych sercach.. 3ap
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawełku na zawsze pozostaniesz w naszych sercach.. 3ap
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOchamy Cie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...