Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ludzie, w jakim my kraju żyjemy? Ludzi się niszczy za dobre serce? Tu trzeba nowej rewolucji - nowe porządki trzeba ustalić, rozgonić to urzędnicze bydło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzisz synku coś narobił, zgodnie z prawem matke zostawić na pastwe losu było? Nie, bo za nie udzielenie pomocy idzie się do więzienia nawet gdy by czekał na urzędnika 3 dni Zwariowany kraj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ograniczenie umysłowe urzędników w Polsce przekracza granice logiki, ale jakich władców wybraliśmy takich mamy, szkoda że jakieś drzewo nie powali się na samochód z władzami ciekawe kto by wtedy odpowiadał. Ja sadze ja wycinam a nie ubezwłasnnowolnienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poLSKA TO DZIKI KRAJ ,,LUDZIE MIGRUJTA ,GENERALY KOMUHY-MORDERCY HODZO WOLNO,A TEN RATUJONC MATKE KTURO PRZYGNIOTLA JEJ WLASNA ZASADZONA TOPOLA , MA ZA TO PLACIC, poLSKA TO SZAMBO,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy urzędnik przyspawany jest do fotela i już d.u.p.y zza biurka nie oderwie i nie ruszy się, tylko wina jest obywatela bo nie przyszedł i nie wycierał korytarzy. Na jakiej podstawie urzędnik naliczył karę, skoro tego nie widział i nie znał faktów? I jeszcze: gdyby popełnił przestępstwo (ukradł, pobił) z pewnością otrzymałby o wiele niższą karę finansową. BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przegonic polowe urzedasow te biurwy bezmysle co czepily sie stolkow ja rzepy wykopac to na bruk ludzie dajcie zyc i zyjcie ja bog nakazal pies ogrodnika to nie modal na zycie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie. W prawie jest taka instytucja jak "Stan wyższej konieczności". Poświęca się dobro dla ratowania innego dobra. Na to się trzeba powołać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urzędasy działąją jeszcze gorzej niż za komuny .Nic icch nie interesuje .Wiem co mówię ,boo moja sprawa jest w sądzie .Jak im zależy ,żeby przepchnąć jakąś sprawę przepchną ,a jak trzeba zniszczyć kogoś też to zrobią .Wszyscy wiemy jak topole są groźne w obejśćiu ;rosną szybko ,próchnieją i stwarzają niebezpieczeństwo dla ludzi i mienia Ni wszyscy znają prawo ,że trzeba zgłaszać w gminie .Moje podwórko ,moje drzewo .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ytując premiera RP: ręce i spodnie opadają jak się to widzi. Ale najważniejsze, że parlamentarzyści przyznali sobie drugą w ty roku, taką samą POdwyżkę o 500zł., co daje 1000zł więcej Czy ktoś mówi, że mamy kryzys? Oni go nie mają. Im OPada...wszystko...a szczególnie dobro kraju i sPOłeczeństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam urzędników z Kraśnika do Lublina - niech tutaj liczą drzewa i stosują kary. Tutaj Sobczak ze swoją bandą wycięli 130 ha lasu Świdnickiego pod lotnisko (smrodaka i truciciela). Domyślam się, że oczywiście mieli zgodę na wycinkę - co mnie bardzo "uspokaja" . "Uspokoiło" to również sam las - płuca miasta, który wiedząc, że był wycinany "za pozwoleniem" (można przyjąć) wręcz się "cieszył", że był wrąbywany (jak donosiły miejscowe media). Oto drodzy Państwo polska paranoja (rzeczywistość): Można niszczyć wszystko (do woli) byle z urzędniczym papierkiem... Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obłuda głupich urzędników aż piszczy Przede wszystkim "duch" prawa bo litery prawa to trzeba umieć rozróżnić Od...cie się głuptaki od Człowieka prostego, ale nie prostaka jak wy - idioci administracyjni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urzędnik dowiedział się że ścięto drzewo, więc naliczył karę. Wysokość kary ustalana jest na podstawie obwodu pnia ściętego drzewa. W artykule napisano, że ten co ściął drzewo nie wyjasnił w urzędzie, że ratował matkę, to skąd urzędnicy mieli o tym wiedzieć, to jacyś jasnowidze? Chlop napisze pismo, w którym wyjaśni jaka była sytuacja i sprawa się rozwiąże. Zamiast gadać to trochę pomyślcie dzieciaczki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Ci durni urzędnicy nie mogą się douczyć, że topola to jest chwastem wśród drzew. Powinno się je usuwać bo są bardzo niebezpieczne z uwagi na swoją kruchość. jak można karać człowieka za usunięcie topoli którą zasadził. Są jak konie w okularach nie widzą sprawy w szerszym aspekcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urzędnik wydajacy decyzje o ukaraniu powinien byc natychmiast zwolniony dyscyplinarnie z pracy,albo wysłany do pracy w brygadzie scinajacej zagrazajace ludziom topole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jak był donos na człowieka to urzędnik powinien sprawę wyjaśnić zanim podejmie jakieś decyzje a nie sypać z grubej rury i niech sprawa się toczy.Tak się u nas pracuje w urzędach.A jak posadzę drzewo na swojej działce to już się go nie mogę pozbyć nigdy, bo jak dostanę zgodę na wycięcie to pod warunkiem że posadzę drugie i tak w kółko.Paranoja,bezsens.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chore,chore...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urzędnicy otrzymali do ręki instrument jakim są KARY kiedyś to sąd po zbadaniu sprawy karał - chore państwo nie wzywa się obywatela tylko śle mu wezwania do zapłaty :-S niedługo Legiony Maryjne otrzymają zgode na fotoradary ZGROZA . URZĘDNICY MAJĄC PRAWO KARANIA NIE MAJĄ ŻADNYCH OBOWIĄZKÓW . TO URZĘDNIK JEST DLA PETENTA A NIE PETENT DLA URZĘDU . Gdyby ten człowiek przyszedł do urzędu to pewnie usłyszałby spod nosa ,, po co q....a on przyszedł co nie widzi że piję kawe- jak on jje to ja mu nie przeszkadzam ,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cholera , za 18 tys. to niech ona leżała by po nią do dzisiaj .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytajcie ze zrozumieniem to policja powiadmoiła UM wiec urzednik miał dane z policji o wypadku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie wina urzędnika, że musi stosować prawo jakie uchwalił ustawodawca. To wina tzw. ekologów bo oni wymusili na Państwie takie prawo. Dla ekologów roślinka czy robaczek są ważniejsze od człowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...