Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zaczekajcie kilka tygodni i napiszcie jaki będzie wyrok. Kolejny raz "żaden"? Kiedy sędziowie zaczną wydawać wyroki w takich sprawach? Pamiętam Waszą (tzn. Dziennika Wschodniego)konsekwencje w sprawie m.in. "kocich skórek" którymi handlował były milicjant z okolic Biłgoraja, i w sprawie spalonego psa w Tomaszowicach. Ciągnijcie te tematy. Może coś się w końcu ruszy. Media to potęga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co dostał facet z gm. Zakrzówek za znęcanie się nad psem? Dokładnie nie pamiętam ale sprawa była nagłośniona a kara jakaś symboliczna. Przykre, ze u nas zwierzęta traktuje się jak przedmiot i zapomina o tym, ze one też cierpią. Kiedy to się wreszcie zmieni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... TO PO CO TAKI MA ŻYĆ , PO CO MA ŻYĆ ... WYRWAĆ CHWASTA ... :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam yego chłopaka od pewnego czasu zachowuje się dziwnie. Chociaż od kąd pamiętam zawsze był miły i fajny. Ale od roku ma dziwne zachowanie. Chodzi tam i z powrotem do potoka bez celu jak by miał jakąś depresje. W zimne dni chodził w koszulce z krótkim rękawem. Do kolegów zmienił zachowanie na agresywne. Słyszy się że do zrobił alkochol i jakieś dopalacze razem wzięte. Poprostu chłopak ma pranie muzgu. Powinien sie wybrać do psychiatry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kot napisał:
2 lata za kota to dla was malo? P**balo was
Uważam, że powinien dostać minimum 2 lata. Facet gołymi rękami odciął kotu głowę sekatorem. To, że był pijany powinno być okolicznością obciążającą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jemu grożą maksymalnie 2 lata więzienia. Nikt w Polsce nie idzie do więzienia za zabijanie zwierząt. Jeszcze się to nie zdarzyło. I tak dostanie zawiasy śmieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ach napisał:
Znam yego chłopaka od pewnego czasu zachowuje się dziwnie. Chociaż od kąd pamiętam zawsze był miły i fajny. Ale od roku ma dziwne zachowanie. Chodzi tam i z powrotem do potoka bez celu jak by miał jakąś depresje. W zimne dni chodził w koszulce z krótkim rękawem. Do kolegów zmienił zachowanie na agresywne. Słyszy się że do zrobił alkochol i jakieś dopalacze razem wzięte. Poprostu chłopak ma pranie muzgu. Powinien sie wybrać do psychiatry.
Zawesze był fajny ? Co ty deb***u piszesz ? Pewnie podobnie jak ww ciota jesteś fanem dopalaczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZABIĆ GNOJA I JEGO STARĄ ABY WIĘCEJ NIE PŁODZIŁA GNOJU !!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj kot/pies, jutro człowiek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem swieżo po przeczytaniu artykulu. Mam psa i moze dlatego nie moge i nie mam checi litowac sie nad takimi ludzmi co wyzywaja sie nad zwierzetami. Poniewaz w Polsce wiezienia sa przepelnione i napewno kara za czyn na zwierzeciu nie jest tak naprawde egzekwowana, ja mialabym taki pomysl. Schroniska borykaja sie z brakiem pieniedzy, pomieszczen itd. dla swych podobiecznych, wiec osoby dopuszczajace sie bestialstwa powinny miec nalozone kary pienieze za te ohydne czyny z calkowitym ich wyegzekwowaniem. Czy to za rok, dwa, pieć caly czas ta kara powinna na nich ciazyc. mysle ze jest to dokuczliwsze w dzisiejszych czasach niz pojscie do wiezienia i jeszcze my spoleczenstwo musimy utrzymac takie osoby. Za osoby niepelnoletnie powinni płacic rodzice. Jesli nie maja pieniedzy wymienione osoby- to niestety powinny je odpracowac w schronisku. Osoby takie powinny byc napiętnowane w mediach, wymieniane z nazwiska (niestety) do całkowitego wyeliminowania chęci innych do tych "zabaw". Czy to jest możliwe? Znając nasz wymiar sprawiedliwości, który nie radzi sobie np. z dłuznikami nie wiem czy moj pomysł jest dobry ale izolacja tych osob za państwowe pieniądze też mi sie nie podoba. Wolałabym dać psom jedzenie niz tym ludziom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro jest tak jak mowisz to zatrzymanie go pare dni w wiezieniu powinno ludzi odpowiedzialnych nakierowac na jego zachowanie i skad to sie to wzielo. Ale czy komus bedzie sie chcialo zajac ta sprawa tak dokladnie? nie wiem Ale mam nadzieje ze tak. jesli ma chlopak depresje to dzisiaj kot a jutro czlowiek.................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Barbara napisał:
Jesli nie maja pieniedzy wymienione osoby- to niestety powinny je odpracowac w schronisku.
Barbara, naprawdę zaufałabyś takiej osobie i pozostawiła kogoś takiego sam na sam ze zwierzęciem w schronisku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja go znam może kiedyś był fajny ale to było jakie 4 lata temu teraz to deb***. Chodzi bez celu po wsi i wygląda jak zmora jakaś strach koło niego iść bo nie wiadomo co mu do głowy wpadnie. W tą sobote też go widziałam rozbił butelke koło swojego sąsiada i coś mamrotał pod nosem. Ja się go teraz boje więc lepiej niech go zamknął bo strach z takim po ulicy iść o.O
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jesteście wszyscy popie****ni. Temu chłopakowi trzeba pomóc a nie życzyć mu śmierci. A tak w ogóle to więzienie w tym przypadku będzie najgorszym błędem jaki można popełnić. I jeszcze do tych osób które piszą bezsensowne komentarze naprawdę was nie rozumie. Piszecie te idiotyczne komentarze nie mając pojęcia o historia tego chłopaka. ŻAL MI WAS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZNAJOMY napisał:
Ale jesteście wszyscy popie****ni. Temu chłopakowi trzeba pomóc a nie życzyć mu śmierci. A tak w ogóle to więzienie w tym przypadku będzie najgorszym błędem jaki można popełnić. I jeszcze do tych osób które piszą bezsensowne komentarze naprawdę was nie rozumie. Piszecie te idiotyczne komentarze nie mając pojęcia o historia tego chłopaka. ŻAL MI WAS
Czy Ty uwazasz, ze co kolwiek co on przeżyl usprawiedliwia znecanie sie, ba zabicie zwierzecia? Czy uwazasz ze nie powinnismy tego potepiac, tylko go zrozumiec?? I czy osoba "doswiadczona" ma prawo do takich czynow?? Mylisz sie!! jesli ma problemy natury psychicznej, powinnien byc ubezwlasnowolniony i poddany przymusowej hospitalizacji, jesli nie powinien odpowiedziec za swoj czyn! Bo jesli my czego takiego nie napietnujemy to zabijanie zwierzat, bedzie jak najbardziej normalne i na porzadku dziennym. Ludzie z takim podejsciem jak autor w/w postu usprawiedliwiaja takie zachowania. Nie chce znac jego historii, jednak chce zeby odpowiedzial za ten konkretny czyn, nie gdybam co moze byc potem , powinien odpowiedziec za zabojstwo zwierzecia ze znamieniem szczegolnego okrucienstwa, i usilowanie zabojstwa drugiego, i w tym wypadku zarowno alkohol ( tak pisze sie przez "h") jak i dopalacze, sa tu okolicznoscia obciazająca, poniewaz umysle wprowadzenie sie w odurzenie, majace na celu wylaczenie poczytalnosci i w konsekwencji odpowiedzialnosci jest okolicznosci obciazajaca, nawet ciag alkoholowy ( a nie lagodzaca jak w wypadku chorob, czy dlugotrwalych zaburzen psychicznych)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2 lata to za dużo. Gwałciciele, zabójcy dzieci, ludzi często dostają tylko w zawieszeniach. A kobiety które bronią swoje dziecko dostają więcej niż ci co dziecku krzywdę zrobili. Ja takiej matce pomogłabym za.....ac takiego kolesia. Każdy jej powinien dziękować i całować po stopach ze zlikwidowała gwałciciela a nie do paki wsadzać. Chory kraj, chore prawo Troszke odskoczyłam od tematu. Ale musiałam to napisać. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...