Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a z jakiej ona partii??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowała będąc w stanie NIETRZEŹWOŚCI, który to stan jest od 0,5 promilla i jest to PRZESTĘPSTWO w rozumieniu Kodeksu Karnego .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czarne chmury nad Kraśnikiem, a miało być tak dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ryba psuje się od głowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki związek ma jej zachowanie w czasie urlopu z tym, że w pracy jest sekretarką burmistrza Kraśnika?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A no taki, że jak się ma "plecy", to wydaje się, że może wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto to w zimie na rowerze jeździ??? i pewnie nie miał zimówek założonych!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Notatka jakoś tak podobna do tego kuriewnego.Wygląda na to,że pisała to ta sama osoba,która chciała "dołożyć" i sekretarce i burmistrzowi (wspominając o tym kilkakrotnie w notatce). Nie popieram postępowania sekretarki,nie znam osoby,ale w obu notatkach daje się wyczuć,że to nagonka na burmistrza i jego sekretarkę. Jak ksiądz jedzie po "spożyciu" i popełni stłuczkę czy też wypadek,to lubelskie gazety skutecznie pomijają profesję popełniającego przewinienie.Tak samo uwypukla się informację,że przewinienie popełnił lekarz,prokurator czy policjant.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ona nie była na urlopie bo jechała do pracy , pewnie wstawili później lub na żądanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Primo: Ten rowerzysta też był nietrzeźwy ale nie znam dokładnie jego wyniku badania. Poza tym był nie spełna rozumu skoro wyjechał w taką pogodę rowerem. Nie miał kamizelki odblaskowej a rower nie był oswietlony czyli sam sobie winien. Gibotał się na wszystkie strony i jechał jak paralita. Niech się cieszy że żyje. Sekundo: Wynik 0,82 promila to nieznaczne wkroczenie na stan nietrzeżwości. W wielu krajach wynik 0,5 jest normą i nie jest nawet wykroczeniem. Pani ta wypiła wypiła dwa piwa i kilka łyżeczek lekarstwa amol bo była przeziębiona. Należy podejść do tego ze zrozumieniem. Tercja: Sprawie tej nadano niepotrzebny rozgłos. Pani ta jest tylko pracownikiem urzędu miasta a w urzędzie miasta pracuje kilkadziesiąt a może i kilkaset osób. Każdy gdzieś pracuje. I po co robić z tego sensację. Wszyscy piją. Inaczej żyć się w tym kraju nie da. Biskup Jarecki z Warszawy miał ponad 2 promile. Tomasz Stokinger ponad 1 promil. Znana artystka i piosenkarka ponad 1,2 promila ( nazwisko wyleciało mi z głowy) Wszyscy piją i przykłady można mnożyć. Piją ludzie z pierwszych stron gazet, pije duchowieństwo, pije policja, piją urzędnicy, piją rolnicy, piją robotnicy. Wszyscy piją i pić będą bo inaczej żyć się normalnie nie da. Ta pani jest świetnym kierowcą. Znam i wiem co mówię. Rowerzysta sam sobie winien. jak by szedł pieszo nic by mu się nie stało. Niech się cieszy że żyje i niech szybko zapomni o całej sprawie. Urzędniczkę uniewinnić co najwyżej jakaś niewielka kara finansowa. Nie bądźmy hipokrytami. Kto z nas nie pije. A w święta jechać też trzeba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rolka napisał:
Poza tym był nie spełna rozumu skoro wyjechał w taką pogodę rowerem.
Czy normalny, zdrowy na umyśle kierowca wyprzedza na podwójnej ciągłej linii?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurcze ludzie,to było rano na drugi dzien po swietach,jestem pewna ze po 2 dniach popijania przy stole tez miałam w czwartek rano taki wynik i miałam szczęście i ja i pewnie wielu z was ze taki kierowca nie napatoczył sie nam pod koła.Opamietajcie sie z tymi krytykami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obiektywna napisał:
Kurcze ludzie,to było rano na drugi dzien po swietach,jestem pewna ze po 2 dniach popijania przy stole tez miałam w czwartek rano taki wynik i miałam szczęście i ja i pewnie wielu z was ze taki kierowca nie napatoczył sie nam pod koła.Opamietajcie sie z tymi krytykami.
Jest jeszcze coś takiego jak komunikacja miejska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wszyscy piją " chyba sądzisz według siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
burmistrz jest pewnie peowski .... więc tej łachudrze gówno zrobią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po jaką cho***e durny dziennikarzyna miesza prywatne pijaństwo z burmistrzem czy miastem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubliniak napisał:
burmistrz jest pewnie peowski .... więc tej łachudrze gówno zrobią.
pilnuj swoich pisiorków we wladzach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CBA powinno sprawdzić czy nie to nie prowokacja Czubińskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani ta wypiła wypiła dwa piwa i kilka łyżeczek lekarstwa amol bo była przeziębiona. Należy podejść do tego ze zrozumieniem. buahahahahahah 2 piwa na przeziębienie dobre A tak po za tym g**no mnie to obchodzi co to za wiadomość od kiedy to o każdym takim przypadku piszą gazety sekretarka człowiek jak inni .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rolka napisał:
Primo: Ten rowerzysta też był nietrzeźwy ale nie znam dokładnie jego wyniku badania. Poza tym był nie spełna rozumu skoro wyjechał w taką pogodę rowerem. Nie miał kamizelki odblaskowej a rower nie był oswietlony czyli sam sobie winien. Gibotał się na wszystkie strony i jechał jak paralita. Niech się cieszy że żyje. Sekundo: Wynik 0,82 promila to nieznaczne wkroczenie na stan nietrzeżwości. W wielu krajach wynik 0,5 jest normą i nie jest nawet wykroczeniem. Pani ta wypiła wypiła dwa piwa i kilka łyżeczek lekarstwa amol bo była przeziębiona. Należy podejść do tego ze zrozumieniem. Tercja: Sprawie tej nadano niepotrzebny rozgłos. Pani ta jest tylko pracownikiem urzędu miasta a w urzędzie miasta pracuje kilkadziesiąt a może i kilkaset osób. Każdy gdzieś pracuje. I po co robić z tego sensację. Wszyscy piją. Inaczej żyć się w tym kraju nie da. Biskup Jarecki z Warszawy miał ponad 2 promile. Tomasz Stokinger ponad 1 promil. Znana artystka i piosenkarka ponad 1,2 promila ( nazwisko wyleciało mi z głowy) Wszyscy piją i przykłady można mnożyć. Piją ludzie z pierwszych stron gazet, pije duchowieństwo, pije policja, piją urzędnicy, piją rolnicy, piją robotnicy. Wszyscy piją i pić będą bo inaczej żyć się normalnie nie da. Ta pani jest świetnym kierowcą. Znam i wiem co mówię. Rowerzysta sam sobie winien. jak by szedł pieszo nic by mu się nie stało. Niech się cieszy że żyje i niech szybko zapomni o całej sprawie. Urzędniczkę uniewinnić co najwyżej jakaś niewielka kara finansowa. Nie bądźmy hipokrytami. Kto z nas nie pije. A w święta jechać też trzeba.
Nie wiem kto tu jest hipokrytą. Szkoda że to ciebie nie potrąciła, wówczas ten wpis pewnie inaczej by wyglądał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...