Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pewnie wracala z imprezy od burmistrza !!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Oczywiście - to że prowadziła pijana - to wina burmistrza .... ))) bo artykuł jest tak napisany jakby co najmniej burmistrz prowadził pijany ... ))
0
Za jego poprzednika jakoś by to załatwili po cichu, poprzez lokalny aparat PO
0
Ładnie z jego strony, że nie informuje o decyzjach personalnych za pomocą prasy, jednak jak tylko dowiedział się o zdarzeniu powinien jej telefonicznie powiedzieć o zwolnieniu.
0
A tak z drugiej strony skąd się wziął rowerzysta na Granicznej, przecież na całej długości tej ulicy są ścieżki rowerowe a więc i zakaz jazdy rowerem po jezdni. Tym także się powinna zainteresować policja bo to nagminne.
0
A niby dlaczego Magdalena G. ma stracić pracę ? mało to osób po wyrokach pracuje?
0
To że była wczorajsza to nie powód aby ją zwalniać. Poprzedni burmistrz by ją wylał Natomiast nauczkę otrzyma - odstawi mercedesa do garażu.
0
Mirek co ty robisz, kogo zatrudniasz?
0
tak panie burmistrzu, jak pan powiedział ? - takie sytuacje się zdarzają w różnych środowiskach ? Chodziło o Pana rodzinę, pańskich przyjaciół pańskich pracowników ? Bo w wielu innych środowiskach sie jednak nie zdarzają.
0
Ludzie ogarnicie się troche,zastanówcie sie ile razy wam sie zdarzało na "drugi" dzien jechac,nie wiedzieliscie nawet ile promili macie we krwi.
0
kolezanka napisał:
Ludzie ogarnicie się troche,zastanówcie sie ile razy wam sie zdarzało na "drugi" dzien jechac,nie wiedzieliscie nawet ile promili macie we krwi.
piłeś/aś nie wsiadaj za kierownicę!!!-zrozumiałe to dla Ciebie koleżanko?!!!
0
Może jeszcze niech nagrode dostanie z pieniedzy podatników n poratownie zdrowia:) co gdyby to ktos inny zrobił byłoby to naganne, ale jak jego człowiek to sie zdarza! Otórz Panie Burmsitrzu normalnym, odpowiedzialnym ludziom to sie nie zdarza! A ta Pani prawdopodobnie lubi popijać!
0
Zdarza się? Gdzie się zdarza? komu się zdarza ? jak można tak stwierdzać ...że się zdarza? To patologia !!!
0
Wstyd i jeszcze raz wstyd panie burmistrzu za taką wypowiedź. To co pan mówi to tylko świadczy o tym kim pan jest! Normalnym ludziom się to nie zdarza, bo mają wyobraźnię.
0
Na takim stanowisku nie powinno sie głupio myśleć, a mówić głupio to rzecz straszna, ale "zdarza się" - jak widać.
0
gada napisał:
tak panie burmistrzu, jak pan powiedział ? - takie sytuacje się zdarzają w różnych środowiskach ? Chodziło o Pana rodzinę, pańskich przyjaciół pańskich pracowników ? Bo w wielu innych środowiskach sie jednak nie zdarzają. [/quote] [quote name='gada' timestamp='1356712970' post='714129'] tak panie burmistrzu, jak pan powiedział ? - takie sytuacje się zdarzają w różnych środowiskach ? Chodziło o Pana rodzinę, pańskich przyjaciół pańskich pracowników ? Bo w wielu innych środowiskach sie jednak nie zdarzają.
w moim środowisku się to nie zdarza nie jestem alkoholiczką ani nie mam przyjaciól alkoholików.
0
ale Qrwa macie temat - zaPOmnieliście już jak czu nadstawił du.py za wolfa ?
0
Panie Burmistrzu no to teraz TV Białoruś znowu po Panu pojedzie. Zrób Pan coś, bo to aż przykro oglądać.
0
jola napisał:
w moim środowisku się to nie zdarza nie jestem alkoholiczką ani nie mam przyjaciól alkoholików.
I TU BYM POLEMIZOWAŁ
0
PO 1 po alkoholu się nie jeżdżi ,jeżeli już to po wypiciu alkoholu, a po 2, od kiedy to sekretarki mają imunited. A po3 bla bla bla i głupie tłumaczenie(urlop w święta)szlag mnie trafia jak takiego czegoś słucham
0
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: