Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Skręcał w lewo, kierowca opla nie wyhamował. Jedna osoba ranna

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 grudnia 2017 r. o 22:27 Powrót do artykułu
Ul. Urzedowska w krasniku to jedna wielka dziura i koleina, mam nadzieje że mieszkancy tego miasta pokażą w najbliższych wyborach gdzie maja obecnie rzadzacych, i niech sie nie tlumacza że to fragment drogi wojewódzkiej, bo powinni na glowie stanąć zeby to wyremontowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bylem kiedyś w tym miasteczku, chłop ruskim traktorem z przyczepą gnoju mi droge zajechal, pod sądem i jeszcze wydzierał sie jakąś gwara miejscową. To miejsce wyjatkowo nieprzyjazne i brzydkie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd ty wiesz jak wygląda ruski traktor i gnój? Dobrze że twoje WIELKIE MIASTO jest śliczne i przyjazne. Pozdrawiam! PS nie wiem czy zrozumiałeś bo zaciągam gwarą Kraśnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CAŁY CZAS POWTARZAM I PISZĘ ,KIERUNKOWSKAZEM SYGNALIZUJE SIĘ WCZEŚNIEJ O ZAMIARZE SKRĘTU W LEWO LUB PRAWO.A NIE W OSTATNIEJ CHWILI.PRZED SKRĘTEM W LEWO PATRZY SIĘ TEŻ W LUSTERKA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A propos ulicy Urzędowskiej jest ścieżka  roweeowa wytyczona w chodniku  dla pieszych jest wąska i kolozyjna. Po przeciwnej stronie jest ruina chodnika z którym nic się nie robi. A tymczasem nie wiadomo dla kogo remontuje się xhodnik na ul.Lubelskiej przy zbiegu  z przemysłową. Wygląda  na to że dwcyzje o chodnikach podejmuję warszawa?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...