Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Słono zapłacą za wybory w Kraśniku

Utworzony przez mono, 14 kwietnia 2009 r. o 09:56 Powrót do artykułu
Z tego co czytam, stałem się bohaterem kilku wpisów. Dziękuję red. DW za reakcję. Pragnę jednak wyjaśnić, że ludzkie "nic", nie jest w stanie mnie obrazić. Reakcje tego czegoś są zapewne spowodowane jednym z wpisów w mojej gazecie internetowej. Bohaterami tych wpisów byli ostatnio m.in. Tomasz M., Zbigniew N., Kacper G. i pewna rodzina, wygrywająca przetargi w UM. Czy któraś z tych osób może teraz, tutaj produkuje się? Nie wiem i nie chcę wiedzieć. Może to być oczywiście ktoś inny. Ta wiedza nic nie zmieni w moim życiu. Co myślę o niektórych osobach, i ich działalności publicznej, wyraziłem dobitnie na blogu i to mi wystarcza. Uważam, że wpisy, którymi ktoś próbuje obrazić mnie, dobitnie pokazują jak skuteczna i trafiona jest krytyka w gazecie internetowej. Serdecznie pozdrawiam ludzi uczciwych, brzydzących się nepotyzmem, wazeliniarstwem i łapownictwem. Ci są zawsze ze mną. Zachęcam do odwiedzania gazety... http://dziamber.wordpress.com/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak,jeśli ktoś wyraża negatywną opinię o (współ)pracownikach UM Kraśnik,to musi to być pan M.Sz. Nie pomyśleliście,że w Kraśniku jest coraz więcej osób,które z niesmakiem przyglądają się działalności "naszej lokalnej elity"? Może wyślecie ludzi w teren z ankietą np. "Jak oceniam działalność pana Cz. w naszym mieście". Ale nie wyślecie,bo boicie się stanąć ze zwykłymi mieszkańcami oko w oko!!! Po jaką cholerę było topić kasę w zalewie, w którym nie można się kąpać a tylko wybrać na niedzielny poobiedni spacerek jego brzegiem. Po jaką cholerę było topić kasę w g...kupując 2 szaleciki za prawie200 tys. zł? Nic w tym mieście nie można zrobić raz a dobrze!!! Ciągłe poprawki,remonty itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To otwarte zaproszenie dla was wszystkich, aby stać się częścią największej organizacji na świecie i osiągnąć szczyt kariery. Gdy rozpoczyna się tegoroczny program rekrutacyjny, a nasza coroczna impreza żniwna jest już blisko. Wielki Mistrz dał nam mandat, aby zawsze docierać do ludzi takich jak Ty, więc skorzystaj z okazji i dołącz do wielkiej organizacji Illuminati, dołącz do naszej globalnej jednostki. Przyprowadź biednych, potrzebujących i utalentowanych do Ważność sławy i bogactwa. Zdobądź pieniądze, sławę, moce, bezpieczeństwo, zdobądź. uznany w swoim biznesie, karierze politycznej, awansuj na najwyższy poziom w tym, co robisz Chroniony duchowo i fizycznie! Wszystko to osiągniesz w błysk oczu Iluminaci nie mają żadnego związku z satanizmem, lucyferyzmem ani żadną religią. Podczas gdy nasi poszczególni członkowie mogą podążać za dowolnym wybranym przez siebie bóstwem, działamy wyłącznie dla dobra i ochrony gatunku ludzkiego. Czy akceptujesz przynależność do nowego porządku światowego Illuminati? Call & WhatsApp +19735567426
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...