Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Śmiertelny wypadek koło Kraśnika. Audi uderzyło w drzewo

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 czerwca 2016 r. o 13:51 Powrót do artykułu
co mają do tego drzewa???Gdy by ten ktoś miał więcej oleju wełbie i dostosował pretkość to by inaczej się skończyło ale jak można bez szpanu jechać WSTYD!!! taka prawda a potem-płacz.To nie pierwszy wypadek na tej drodze to wielu kierowców powinno się zastanowić czy zdjąć nogę z gazu czy nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest taka, że te drzewa fantastycznie eliminują przygłupów i niedostosowanych do życia w społeczeństwie. Te drzewa są zbawienne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Samochód musiał szybko jechać, bo po uderzeniu w drzewo wypadł z powrotem na drogę – przypuszcza nasz Czytelnik." drzewo było gumowe i odbiło auto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WSTYD to pisać pretkosc i zyczyc komus smierci.. ludzie to jest moment!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Módl się żeby taki następny nie wjechał w twoich bliskich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby nie drzewa przeżyłby i dalej by tak szalał. Ten kto jeździ choć trochę doskomale wie o jaki gatunek pseudokierowców chodzi. Możecie nie wierzyć,ale są tacy, którzy nigdy nie wyprzedzają na zakręcie. Na takich trąbicie i nazywacie frajerami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak jedzie jak debil i do tego nawalony to co go bronisz a jakby zabil kogos innego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siedzieli pod sklepem i pili a potem wsiada i zapierd... ile fabryka dala i jak mozna go nazwac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No jasne!!! Wyciąć drzewa, to może i rowy wyrównać, a dla idiotów i tak będzie za wąska jezdnia. Szkoda człowieka, ktoś na pewno po nim płacze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miał czy nie miał prawa jazdy ale o zmarłych źle się nie mówi i nie powinno się oczerniac... A ty dziewczyno tym bardziej że to był twój wojek nie powinnaś się tak pisać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Również pasażer poniósł śmierć. Niestety zakończyli swoje życie w taki a nie inny sposób. Wyrazy współczucia dla Rodzin ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak możesz tak pisać że masz nadzieję...  a jeżeli ktoś z twojej rodziny by zrobił coś bezmyślnie bo to natura ludzka też byś się cieszył/a więc zastanów się co piszesz a takie ***one komentarze zostaw dla siebie!!!!!!  bo nikomu śmierci się nie życzy kretynie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czasami to auto nie mialo rejestracji GWE.....?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już myślałem że to ta łaska co taką śmiga po lkr ,tez za***a nieźle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewczyna miałem na myśli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jak widzę na drodze rozjechanego kota to mi go żal, a wy nawet ludzi nie żałujecie... :( wiem że kierowca jak i pasażer nie wykazali się rozwagą, ale mam nadzieję że ta tragedia otworzy oczy chociaż jednemu kierowcy który będzie myślał o jeździe po pijaku. Współczucia dla rodzin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczęście w nieszczęściu :( renią którą wyprzedzał pijany kierowca jechało młode małrzeństwo z małym dzieckiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
standard wioskowy - kmioty jeżdżące tymi swoimi świniowozami z nadmierną prędklością zazwyczaj kończą na drzewie... tylko co zawiniło drzewo że kmiot parł ile fabryka dała... śpieszył się po dopłaty bezpośrednie?? na szczęście pajac się sam wyeliminował i jego świnowóz też :) BMW ałdi wołkwagen w rękach kmiota = śmierć!!!!!!!!!!! RabBinLadden
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy współczucia dl rodzin. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kretyn bez świnowozu daje upust własnym kompleksom pewnie od niedawna mieszka w mieście i zapomniał z bucików słomek powyciągać cos go uwiera więc szuka winnego , albo w genach mu słomka pozostała po pradziadach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...