Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ale koń był trzeźwy, wiec o co chodzi?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
chodzi o odszkodowania. Po alkoholu, ubezpieczalnia umywa ręce ,a odszkodowaniami może sąd obciążyć woźnicę.W efekcie koń, będzie musiał zarobić i na ich obu-woźnicę oraz pechowego kienta . Gdzie prawnicy od ochrony zwierząt?zwierzęta też mają swoje prawa
0
Tak jest, jak się nie zapina pasów.
0
Kon nie chciał dmuchać. Pobrano mu krew do badania
0
Raz na wozie, raz pod wozem...fajne.
0
Pewnie dotyczy to pisiorów bo mój komentarz został usunięty lub nie pojawił się, zablokowany przez cenzurę.
0
Pomożecie? :) : http://tiny.pl/grglh
0
A dlaczego autor tego newsa ani słowem nie wspomniał, w jakiej miejscowości doszło do tego wypadku? Czy to jest aż takie trudne?
0
Pewnie dotyczy to pisiorów bo mój komentarz został usunięty lub nie pojawił się, zablokowany przez cenzurę.
Oj, mylisz się! To za poprzedniej koalicji PO i PSL udzielali się cenzorzy z SLD. Żyli jak pączki w maśle.
0
A dlaczego autor tego newsa ani słowem nie wspomniał, w jakiej miejscowości doszło do tego wypadku? Czy to jest aż takie trudne?
  we wsi kraśnik .....
0
Ładna bryczka.
0
dlaczego nie był przypięty pasami???
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: