Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Spławy I: Czołowe zderzenie forda z busem

Utworzony przez Grzes, 11 stycznia 2011 r. o 10:33 Powrót do artykułu
No jednak focus to dobre auto pół samochodu skasowane a ludziom prawie nic się nie stało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skad Ci chłopcy z focusa byli (jaka miejscowość)?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kaśka napisał:
Skad Ci chłopcy z focusa byli (jaka miejscowość)?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
21 lat ? Nie za młody na takie zabawki ? A fajkerka siuchowi nie wystarczy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkańcy Budek i Marynopola
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Focus zjechał na lewy pas , czyli albo młody przysnął albo był na bani. Obstawiam to drugie z racji tego że zbyt blisko był swojego domu żeby usnąć . Tak czy siak prawda wyjdzie na krwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lolek napisał:
Focus zjechał na lewy pas , czyli albo młody przysnął albo był na bani. Obstawiam to drugie z racji tego że zbyt blisko był swojego domu żeby usnąć . Tak czy siak prawda wyjdzie na krwi.
No cóż, niestety ale ani zasnął, ani na bani. Poprostu w tamtych okolicach każdy ma CB tylko po to aby zapie....lać jak szalony jak tylko na radyjku powiedzą, że "cegiełki" nie ma w pobliżu. A "cegiełka" w nocy bardzo rzadko jeździ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
- mobilki mobilki jaktam droga na Annopol - czysto masz kolego , możesz cisnąć - ok , dzięki szerokości życze - ok , nawzajem .........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i zabrakło tej szerokości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja zawsze jeżdżę na radio CB,nie interesują mnie przepisy bo nie po to wydałem kasę na radio.CB lepsze niż najlepsza nawigacja.Zawsze się pytam gdzie suszą i jak ich mijam do do... ile fabryka dała, zresztą tak jak wszyscy.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jan napisał:
A ja zawsze jeżdżę na radio CB,nie interesują mnie przepisy bo nie po to wydałem kasę na radio.CB lepsze niż najlepsza nawigacja.Zawsze się pytam gdzie suszą i jak ich mijam do do... ile fabryka dała, zresztą tak jak wszyscy.......
drogi Janku a ile Ci fabryka dała rozumku ? po jezdni też chodzą piesi . jak sam się zabijesz to pół bidy może mądrzejszy dostanie twoje części , aby żebyś niewinnego nie skrzywdził - a mobilki też płacą mandaty ja zapłaciłem już 3x i mam też CB
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chłopaki z focusa byli na bani i nie widzieli pasów na jezdni !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robertos jak nie wiesz to po co sie odzywasz, cb swoją drogą mozna zapier***ać ale z głową !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...